LV
0
 

Max_Avenger

New member
Utoljára online
2013.02.10.
2
0
1
51
Sziasztok!

Mindőtök elnézését szeretném kérni de nagyon hálás lennék ha akadna közületek egy segí­tőkész Személy...
Nem először töltöttem le filmet rar tömörí­tésben különböző tagok anyagaiból.
Legszí­vesebben a datá-t preferálom, de tulajdonképpen ez mindegy is.
A gondom csak az, hogy mí­g avi file-okat gond nélkül ki tudok csomagolni Total Commander-rel addig előfordul bőven olyan eset amikor hiába töltöm le a kérdéses anyagot a vinyómra, amikor rákattintok, a méretén kí­vül voltaképpen nem látok semmit. A kis "csomagocskára" kattintva "üres file fogad", vagyis "nincs mit" kicsomagolni, de még jelszót sem kér, pedig elvileg kéne...
A file maximum másolható egyik mappából a másikra vagy egyik meghajtóról a másikba de eredményt eddig semmilyen erőfeszí­tésem nem produkált. A crc file-lal rendelkező tömörí­téseknél általában ilyen gondom nem volt, hiszen a Commander szépen sorban összefűzi nekem a részeket.
Beállí­tás kérdése lenne az egész? Egyes file-ok miért "láthatatlanok"?

Milliószor köszönöm előre is a konstruktí­v válaszokat!
üdv. "Max"
 

oregfiu

Vendég
Tud nekem valaki segí­Ã‚­teni?

A tartalom megtekintéséhez szükséges: Bejelentkezés vagy Regisztráció to view quote content!
Szia!

Rar-ba tömörí­tett anyag kicsomagolásánál szükség van a WinRar-ra vagy a 7-Zip-re -ingyenes progi-. Rar-ba csomagoltnál, ha rákattintás után nem látsz benne semmit, az azért lehetséges, mert titkosí­tottá tette a készí­tője. Crc-Fí­í‚JL (nem file, ha magyarul beszélünk) esetében nem tömörí­tésről van szó, hanem darabolás történik, hiszen a TC-ben fájlegyesí­tést végzel. Ha nincs crc-fájl, akkor a 001-et kijelölve, szintén össze tudod rakni az anyagot, amit í­gy daraboltak fel.

Kérdezz nyugodtan, ha tudok, segí­tek :)

Üdv: öregfiú
 

LV
0
 

Max_Avenger

New member
Utoljára online
2013.02.10.
2
0
1
51
Tud nekem valaki segí­Ã‚­teni?

A tartalom megtekintéséhez szükséges: Bejelentkezés vagy Regisztráció to view quote content!


Üdvözletem "őregfiú" ! :)

Köszönöm szépen, végtelenül sokat segí­tett(él) !
A 7-zip tökéletesen bevált, láthatatlan "fájlokat" ( :D ) is felismerve csodálatosan csomagol ki, magyarán "múkodik"!
őrömmel vettem tudomásul, hogy vannak ilyen segí­tőkész emberek (legalább is egy biztosan) itt is aki(k)re számí­thatok.

Minden Tiszteletem!
"Max"
 

Kedvezményes Data.hu prémium előfizetés itt! Tölts villámgyorsan, korlátok nélkül!