LV
0
 

kiscipo00

VIP
Utoljára online
2006.09.03.
482
0
16
37
www.kiscipodesign.atw.hu
szí­nes amerikai akciófilm, 110 perc, 2003

rendez?: Reggie Rock Bythewood
forgatókönyví­ró: Reggie Rock Bythewood, Craig Fernandez, Michael Gougis
operat?r: Greg Gardiner
vágó: Caroline Ross, Terilyn A. Shropshire

szerepl?(k):
Laurence Fishburne (Smoke)
Derek Luke (Kid)
Orlando Jones (Soul Train)
Djimon Hounsou (Motherland)
Kid Rock (Dogg)
Lisa Bonet (Queenie)

Laurence Fishburne alakí­tja Smoke-ot, a versenyek veretlen és vitathatatlan bajnokát. Els?ségét és cí­mét vonja most kétségbe Kid, a rendkí­vüli tehetség?, vad csodagyerek ebben az energiától duzzadó történetben, mely napjaink fenegyerekeir?l szól, akik egy olyan versenyen indulnak, ahol csak a leggyorsabb éli túl. Orlando Jones, Kid Rock, Lisa Bonet és a dögös, szexi szerepl?gárda közrem?ködésével a Vad motorosok egy kirobbanó erej?, lélegzetelállí­tóan izgalmas menet!

20060415278708561.jpg




Véleményem:

Szerintem iszonyatosan jó film. Egyik kedvencem, csak nem szeretem megnézni, mert akkor mindig motorozhatnékom támad, de rájövök, hogy nincs olyan szép és jó nameg gyors motorom. De a film egyszerüen kib***ott jó.
 

LV
0
 

Dada

VIP
Utoljára online
2007.11.26.
1,464
1
38
39
Szerintemis megvan nekemis és énsem szeretem sokszor megnézni mert megfájdul a szivem.Remélem egyszer megáld a sors egy nagy döggel.Elöszöris leteszem a korlátlant mert most már nem indul tanfolyam aztán csak rajtam mulik
 

LV
0
 

kiscipo00

VIP
Utoljára online
2006.09.03.
482
0
16
37
www.kiscipodesign.atw.hu
Milyen formátumban van meg? Én DVDre menüst?l mindenest?l vadászok rá. De még eredetiben sem lehet kapni, mert volta valami kiadó osszevonások és ez a film még nem tisztázott, hogy hova is tartozik. Vagy valami ilyesmit mondtak.

Ja én most csinálom az A-s jogsit. Csütortokon volt a Rutin vizsga, de a Forgalom már csak jov?re lesz sajna.
 

Kedvezményes Data.hu prémium előfizetés itt! Tölts villámgyorsan, korlátok nélkül!