sream02

Vendég
Kí­váncsi lennék,ki mire tippel, szerintetek ki nyeri a Világ Bajnokságot?ill. kinek szurkoltok? + nézi valaki most a meccset? :D

Az én személyes kedvenceim a Németek (de csak a magyarok után)

Szerintem nagyon jó volt az első meccsük, 4:0-ra alázták az Ausztrálokat, de sajnos a 2. meccsen Szerbia ellen nem voltak szerencsések, 10 emberrel 0:1-re kikaptak. :sad: Ghána ellen vmi tipp( természetesen szerintem ott is a németek nyernek :D)
 

LV
0
 

maya21

Member
Utoljára online
2009.12.12.
21
0
1
Deutschland, Deutschland über alles,
Über alles in der Welt,
Wenn es stets zu Schutz und Trutze
Brüderlich zusammenhí­í‚¤lt
Von der Maas bis an die Memel,
Von der Etsch bis an den Belt.
|: Deutschland, Deutschland über alles,
Über alles in der Welt! :|
 

LV
1
 

Orpheus

Admin
Tag
Utoljára online
2007.04.02.
1,317
220
63
Díjak
2
47
hhw.hu
Osztom a véleményt, én is a németeknek szurkolok, bár iwiw-en az Argentí­nát jelöltem be a tippjátékba. :)

Nos hogy mondjak valami okosat a vébéről:

A csoportmeccsek első köre dög unalmas volt, tele védekező csapatokkal, alig-alig volt egy két átlagon felüli mérkőzés.
Első körben sok nagy csapat hullajtott pontot, mint pl a francia-uruguay 0:0, Anglia-USA 1:1 vagy az olasz-paraguay 1:1 , és a Spanyol-svájc 1:1 - amire mindenki a lesz még jobb is, ez még csak az első meccs, van még javí­tani lehetőség. Aztán jött a második kör, itt már körvonalazódott, hogy a papí­rforma csoportoknak vége, a kis csapatok meg-meg húzgálták a nagyok bajszát.
Az egész vb-re jellemző, hogy sajnos beláttuk, mindenki megtanult focizni!!!! ... csak mi nem! :sad:
Sok a jó erőnlétű, szerkezetileg jól összerakott kiscsapatok, mint pl a Mexikó, Elefántcsontpart, USA, új Zéland! . A különbség mégis az európai, dél-amerikai csapatok felé billen, ahol vannak nevek, vannak olyan játékosok, akik el tudják dönteni a meccseket.
Hát igen dél-Amerika abszolút veri a világot a Mexikó, Brazí­lia, Argentí­na triót ki fogja megverni? Talán a Portugálok, vagy Spanyolok? meglátjuk!
Meglepetés: Franciák kiestek tök utolsóként a csoportból, bár a mutatott játék alapján nem meglepő! Olaszok búcsúztak szintén, nem értem miért kettő-nullás hátrányban kezdtek el focizni a szlovákok ellen? Mindegy, megérdemlik, nem mutattak semmit, sőt még majdnem kikaptak a félig amatőr új Zélandtól a második körben! :)
Afrikai csapat is lesz a nyolcaddöntőben, Ghána személyében, illetve csapatával, talán a csontpart is bejut, ezt még nem tudom mert a meccse pénteken lesz.
De már lesznek í­gy is jó derbik a 8-ad döntőben: Argentí­na-Mexikó, Németország-Anglia feltétlen jó szórakozás lesz!

Hajrá!
 

Guest

Vendég
Argentí­na nyeri sztem, én nekeik drukkolok és rájuk fogadtam iwien meg a bwin.com-on is. ELég sok pénzem bánja ha vesztenek, hajrá Argentí­na!!!!!!
 

LV
0
 

tiptronik

Power User
Utoljára online
2009.11.17.
38
0
6
37
Hát nem is tudom én őszintén megmondom utálom a focit úgy hogy sajna nincs véleményem róla.
<
 

LV
0
 

counter4

Power User
Utoljára online
2009.01.12.
26
0
1
Német-holland döntőre azért kiváncsi leszek :wink:
 

LV
0
 

Atteedark

Power User
Utoljára online
2010.07.05.
40
0
6
Németeket favorizálom.
Bár nemzeti érzelmű vagyok fáj bevallani, de a magyar foci egy nagy 0.
Talán ha egy válogatott össze lenne rakva amúgy normálisan, akkor azt kellene épí­tgetni, edzeni.
Nem egy vereség után új válogatottat felállí­tani.
Az a meglátásom hogy válogatott játékosainknak nincs ideje összeszokni.
Na de én ehhez hülye vagyok. Vannak hozzá értő emberek akik kézbe veszik az irányí­tást.
Csak éppen, többek között erre az apróságra nem figyelnek...
 

LV
0
 

lekike

Power User
Utoljára online
2010.06.22.
45
0
6
Sajnos én is Argentinokat favorizáltam, de a focit 22-en játsszák, de mindig anémetek nyernek Gary Lineker után szabadon
 

Paff

Vendég
Én személy szerint a hollandoknak drukkolok. Jön valaki este a Europarkba szurkolni?
 

LV
1
 

Orpheus

Admin
Tag
Utoljára online
2007.04.02.
1,317
220
63
Díjak
2
47
hhw.hu
Akkor téged biztos marhára érdekel hogy kik játszanak!
 

LV
0
 

bakkacsa

Power User
Utoljára online
2010.06.19.
38
0
6
Akik esetleg nem követték volna a VB-t

Győztesek:
1. helyezett Spanyolország
2. helyezett Hollandia
3. helyezett Németország
 

LV
1
 

Orpheus

Admin
Tag
Utoljára online
2007.04.02.
1,317
220
63
Díjak
2
47
hhw.hu
Egyik sem érdemelte meg a döntő alapján. Antifocit játszottak mind a hollandok, mind a spanyolok!
Amit a döntőben műveltek az minden volt csak nem foci, inkább az utcai harchoz jobban hasonlí­tott!
Sajnos a legszebben focizó csapat csak bronzérmes lett!
 

LV
0
 

reichen

Power User
Utoljára online
2008.07.28.
43
0
6
47
Németeknek szurkoltam, de elvéreztek.
 

LV
0
 

kikkan

Power User
Utoljára online
2010.07.31.
34
0
6
44
Én addig néztem ano a 2010-es VB selejtezöit mig a Magyar csapat ki nem esett.Mi kell ahhoz hogy mi is ott legyünk?
 

Kedvezményes Data.hu prémium előfizetés itt! Tölts villámgyorsan, korlátok nélkül!