LV
1
 

Zozi

VIP
Utoljára online
2007.07.03.
1,106
4
38
Díjak
1
38
Vigyázz, kész, szörf!

Evan (Steve Carrell) frissen megválasztott kongresszusi képvisel?ként feleségével (Lauren Graham) és három fiával elhagyja Buffalót, és egy virginiai városba költözik. Els? hivatali napjára készülve Istenhez imádkozik, hogy változtassa meg a világot. Nem is sejti, hogy az í­??rnak már nagy tervei vannak vele. Amikor a képvisel?ház befolyásos tagja (John Goodman) felkéri egy nagyszabású törvénytervezet támogatására, Evan biztos benne, hogy imája meghallgatásra talált. ? és segí­t? csapata örül a rendkí­vüli lehet?ségnek, jóllehet pontosan tudja, hogy ez a munka távol fogja tartani egyébként is gyakran elhanyagolt családjától. A hatalom azonban elég fontos számára ahhoz, hogy kétségei ellenére is elfogadja az ajánlatot. í­í‚m ezután különös események kezd?dnek a háza táján, és a csak magával foglalkozó képvisel? élete hirtelen a feje tetejére áll. Rejtélyes szállí­tmányok érkeznek ?si eszközökkel és méretes fadarabokkal, majd furcsa madarak jelennek meg. Evan kezdi azt hinni, hogy elment az esze. Ebbéli meggy?z?dését csak er?sí­ti egy magas idegen (Morgan Freeman) látogatása, aki az í­??ristennek mondja magát és utasí­tja, hogy épí­tsen egy bárkát családja és barátai számára a hatalmas özönví­z el?tt. Három fia segí­tségével nekilát, hogy felépí­tse azt a hajót, bár fogalma sincs, mit fog szállí­tani, ha egyszer elkészül. Nem kell sokáig töprengenie, mert nagy megdöbbenésére a legkülönböz?bb alakú és méret? állatok érkeznek, méghozzá párosával, és elfoglalják az otthonát körülvev? erd?t. í­í‚m a változás nem csak ennyiben áll. A mindig ápolt és jólfésült férfi mostanra felismerhetetlen különccé vált hosszú haja, szakálla és köpönyege mögött. Hiába a nyí­rás és borotválás, a szakálla egyre csak n? és n?. Bár Evan kezd mindent elveszí­teni, ami korábban értékes volt számára, folytatja a készül?dést a nagy özönví­zre - akár valóban lerombolja a világot, akár csak az ? képzeletének szüleménye.

Bemutató dátuma: már a mozikban

128653_1.jpg


Forrás: Port.hu
 

LV
0
 

Vadoc

Power User
Utoljára online
2006.11.13.
25
0
1
Vigyázz, kész, szörf!

Ez a leí­rás nem az Evan a Mindenható?
 

LV
0
 

aranyos

Power User
Utoljára online
2006.03.19.
83
0
6
40
Vigyázz, kész, szörf!

Nem a legjobb filmek közé tartozik. Aludtam már a végén.

Itt a film leirása:

A Vigyázz, kész, szörf! animációs akció-ví­gjáték, amely a versenyszörfösök izgalmas világának kulisszái mögé vezeti a nézőket. A film főszereplője egy kamasz rockhopper pingvin, Cody Maverick, a nagyreményű szörföspalánta, aki most vág neki első profi versenyének. Minden lépését követi egy stáb, amely dokumentumfilmet készí­t róla. Cody - a filmesekkel a nyomában - nekivág, hogy a családjától és az otthonától, az antarktiszi Dérvidéktől távol, a Pin Gú szigeten elinduljon a Nagy Z Emlékversenyen. Az úton Cody találkozik Pipi Joe-val, a szörfözővel, Reggie Belafontéval, a hí­res szörfmenedzserrel, Mikey Abromowitz tehetségkutatóval és Lani Aliikai ví­zimentővel. Egyikőjük előtt sem marad titokban, hogy Cody szenvedélyes szörfös. A kamasz pingvin úgy gondolja, a győzelem meghozza számára azt a tiszteletet és csodálatot, amire annyira vágyik, de amikor megismerkedik a sokat látott öreg szörfössel, Cody rátalál a saját útjára, és rájön, hogy az igazi nyertes nem feltétlenül az, aki elsőként fut be.

Bemutató dátuma: 2007. augusztus 16.

Forrás: port.hu
 

bucibaby047

Vendég
Vigyázz, kész, szörf!

Keresztlányom kedvenc meséi közé tartozik
 

LV
0
 

Reficul

Member
Utoljára online
2009.03.20.
24
0
1
35
Vigyázz, kész, szörf!

Ps-en játszottam már vele, de még nem láttam. Érdemes megnézni?
 

Guest

Vendég
Vigyázz, kész, szörf!

X-boxon játszottam a demójával, hát nem nagyon nyűgözött le, 10/3 mert jó szí­vű vagyok XD.
 

Kedvezményes Data.hu prémium előfizetés itt! Tölts villámgyorsan, korlátok nélkül!