• - A programokat kötelező ellátni prefix-szel.
    -Kötelező képet, borítót kirakni a tartalomról, ellenkező esetben törölni fogjuk.
    -Ha megszűnik a képet tartalmazó tárhely, ahonnan be lett linkelve, pótlási felszólítást küldünk.
    -A linkeket code tag # közé kell rakni és sima text formában, nem rákattintható linkként.
    -Tiltos olyan tárhelyről linkelés ahol a letöltéshez regisztráció szükséges!
LV
5
 

Farid-Khan

Power User
Utoljára online
2023.06.08.
32,966
304
83
Díjak
6
35
6cbrq3e7t6yv.jpg
✅ EaseUS Todo Backup v16.0 Technician WinPE | 576.49 MB |

Backup, Clone and Restore. World's most popular backup software.

Safe backup and recovery software offering backup, disk clone and disaster recovery solution, supporting one-click system, files and applications backup.

Emergency Disk. Bootable WindowsPE ISO file for your USB stick.

Key Features

System backup
Back up your entire system including applications, configurations and Operating System in one compressed file.

Disk imaging
Block-level disk imaging quickly and efficiently backs up the entire disk or volumes.

File backup
File-level backup allows you to selectively back up specific files, folders or file types, including network shared files.

Migration and clone
Fast, easily and safely migrate system to a SSD or a bigger HDD for disk replacement or upgrade.

Browse image file
Browse backup with Windows Explorer and simply copy-paste files/folders.

Note: If you like this download, please click on the "Say Thank You" button.



------------------------------------*****------------------------------------

⭐️ EaseUS Todo Backup v16.0 Technician WinPE (576.49 MB)


NitroFlare Link(s) (Premium Link)
Code:




Linkeket csak regisztrált tagok láthatják!  Bejelentkezés :::  Regisztráció





RapidGator Link(s)
Code:




Linkeket csak regisztrált tagok láthatják!  Bejelentkezés :::  Regisztráció




 

Kedvezményes Data.hu prémium előfizetés itt! Tölts villámgyorsan, korlátok nélkül!