• - A programokat kötelező ellátni prefix-szel.
    -Kötelező képet, borítót kirakni a tartalomról, ellenkező esetben törölni fogjuk.
    -Ha megszűnik a képet tartalmazó tárhely, ahonnan be lett linkelve, pótlási felszólítást küldünk.
    -A linkeket code tag # közé kell rakni és sima text formában, nem rákattintható linkként.
    -Tiltos olyan tárhelyről linkelés ahol a letöltéshez regisztráció szükséges!
LV
5
 

logicabandoned

Power User
Utoljára online
2022.11.12.
11,943
389
83
Díjak
6
25
th-p-ZEK4yv-Xr-CSD8-Hwf-Sevg-B1-Lzyv0y-WJf2.jpg


PTC Creo 9.0.4.0 + HelpCenter (x64) Multilingual
File Size: 7.71 GB




The CAD / CAM / CAE system of the American company PTC (Parametric Technology Corporation) is a top-level CAD system and covers all areas of design, technological preparation for production and product manufacturing. The wide range of capabilities of the 3D modeling apparatus, the high quality of the result obtained and its resistance to subsequent changes made the Creo system one of the leaders in CAD / CAM / CAE systems, and the availability of direct access to the Windchill PDMLink product life cycle support system puts Creo in the category of PLM systems .

System requirements : Memory: 1Gb or more
CPU speed: 2.4GHz or higher
Disk Space 3Gb or more

HOMEPAGE

Code:




Linkeket csak regisztrált tagok láthatják!  Bejelentkezés :::  Regisztráció





DOWNLOAD

Code:




Linkeket csak regisztrált tagok láthatják!  Bejelentkezés :::  Regisztráció




 

Kedvezményes Data.hu prémium előfizetés itt! Tölts villámgyorsan, korlátok nélkül!