HHWForum.hu
Filmek
TV Sorozatok Feliratos filmek Szinkronos filmek HD és Blu-ray Karácsony Online nézhető filmek Film kollekciók Mobilos filmek Rajzfilmek Dokumentum filmek Horror filmek Magyar filmek DVD ISO HUN DVD ISO ENG DVD-Rip ENG 3D filmek Zenés filmek
Zenék
Zenei Kérések Videóklippek, koncertfelvételek OST Single
Játékok
Játék Kérések
XXX
XXX Játékok XXX Magyar XXX Sorozatok, Gyűjtemények XXX Képek XXX Magazinok, képregények XXX Videók és Rövid filmek
Mobil
Mobilos filmek Mobilos programok Androidos játékok Mobil Háttérképek Csengőhangok
Programok
Windows Op. ISO ENG Windows Op. ISO HUN Microsoft Office MacOS Program Kérések
Háttérképek
Templates Háttérképek Témák
E-könyvek
E-könyv Kérések Külföldi könyvek Hangoskönyvek Külföldi magazinok Gyerek hangoskönyvek Gyerekdalok
Mai Friss
Foci VB Tippjáték
  Elfelejtett jelszó   Regisztráció
Keresés
Bezárás
HHWForum.hu Off Topic Film ajánló, kibeszélő Jay és Néma Bob visszavág

  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rétegzési módok
Jay és Néma Bob visszavág
Szaki10
Vendég
 
#1
2007-12-26. 19:34
Egy csapásra végeszakad az édes semmittevésnek, amikor kiderül, hogy a Jayről és Néma Bobról mintázott képregényhősök, azaz Bunkóman és Gyökér kalandjairól film készül Hollywoodban. És a még el sem készült eposzt máris anyázzák az Interneten a kis taknyok. Irány hát Hollywood, de addig persze száz akadály tornyosul és veszély les: stoppos sokkok, apáca-pác, bomba bukszák, ördög és angyal harca, a Good Will Hunting 2 forgatása, állat-életmentés, Dawson és a pités haver, Luke Skywalker óriáskézzel, sok fű és még több duma, fény derül a CSIKLő titkaira, és végül még Néma Bob is szóhoz jut...
Nemzet: amerikai
Stí­lus: ví­gjáték, road-movie
Hossz: 104 perc
[Kép: 1339.jpg]

  •
Válasz


Üzenetek ebben a témában
RE: Jay és Néma Bob visszavág - írta: Szaki10 - 2007-12-26. 19:34
RE: Jay és Néma Bob visszavág - írta: Zozi - 2007-12-28. 23:04
RE: Jay és Néma Bob visszavág - írta: wicked - 2007-12-31. 11:56
RE: Jay és Néma Bob visszavág - írta: aranyos - 2008-01-03. 14:01
RE: Jay és Néma Bob visszavág - írta: Rezukii - 2008-01-11. 07:07
RE: Jay és Néma Bob visszavág - írta: borimiroww - 2008-01-18. 20:17
RE: Jay és Néma Bob visszavág - írta: TrapX - 2008-01-20. 23:05
RE: Jay és Néma Bob visszavág - írta: Rezukii - 2008-01-21. 00:41
RE: Jay és Néma Bob visszavág - írta: BaLiG - 2008-01-21. 09:42
RE: Jay és Néma Bob visszavág - írta: Zozi - 2008-01-23. 10:34
RE: Jay és Néma Bob visszavág - írta: BaLiG - 2008-01-23. 22:07
RE: Jay és Néma Bob visszavág - írta: Rezukii - 2008-01-23. 22:33
RE: Jay és Néma Bob visszavág - írta: BaLiG - 2008-01-23. 22:43
RE: Jay és Néma Bob visszavág - írta: Guest - 2008-01-27. 22:10
RE: Jay és Néma Bob visszavág - írta: Guest - 2008-04-01. 14:25
RE: Jay és Néma Bob visszavág - írta: kozmi91 - 2008-04-10. 23:19
RE: Jay és Néma Bob visszavág - írta: Dada - 2008-08-30. 22:34
RE: Jay és Néma Bob visszavág - írta: Reficul - 2009-04-03. 21:43

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Jelenlevő felhasználók ebben a témában:
1 Vendég

  •  
  • Fel  
  •  Kapcsolat


Design © 2026 Orpheus
Motor: MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Lineáris
Rétegezett
Megtekintés nyomtatható verzióban
Feliratkozás a témára
Szavazás hozzáadása ehhez a témához
Send thread to a friend