2008-04-13. 12:33
Legidegesítőbb dolog
Engem is nagyon idegesitenek. És itt a környéken egyre többen vállnak ilyen rasszista gyökerekké.
Engem is nagyon idegesitenek. És itt a környéken egyre többen vállnak ilyen rasszista gyökerekké.






