HHWForum.hu
Filmek
TV Sorozatok Feliratos filmek Szinkronos filmek HD és Blu-ray Karácsony Online nézhető filmek Film kollekciók Mobilos filmek Rajzfilmek Dokumentum filmek Horror filmek Magyar filmek DVD ISO HUN DVD ISO ENG DVD-Rip ENG 3D filmek Zenés filmek
Zenék
Zenei Kérések Videóklippek, koncertfelvételek OST Single
Játékok
Játék Kérések
XXX
XXX Játékok XXX Magyar XXX Sorozatok, Gyűjtemények XXX Képek XXX Magazinok, képregények XXX Videók és Rövid filmek
Mobil
Mobilos filmek Mobilos programok Androidos játékok Mobil Háttérképek Csengőhangok
Programok
Windows Op. ISO ENG Windows Op. ISO HUN Microsoft Office MacOS Program Kérések
Háttérképek
Templates Háttérképek Témák
E-könyvek
E-könyv Kérések Külföldi könyvek Hangoskönyvek Külföldi magazinok Gyerek hangoskönyvek Gyerekdalok
Mai Friss
Foci VB Tippjáték
  Elfelejtett jelszó   Regisztráció
Keresés
Bezárás
HHWForum.hu Off Topic Videótár C-walk videók

  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rétegzési módok
C-walk videók
Offline kiscipo00
VIP
******
Hozzászólások: 516
Témák: 14
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2006.09.03.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Greasemonkey
  • 250cc MotoGP
  • Opel Corsa B Teszt (Sebzy & Kiscipő Pictures)
  • Step Up 2 the Streets
  • Kedvenc Idézetek
  • Kiscipő Design
  • I Am Legend
  • Palóc
  • NBA Live 08
  • Vad Motorosok /Biker Boyz/
  • Motorok
  • MotoGP
  • Képszerkesztési dumaláda
  • Halálos Iramban részek
#24
2008-01-28. 18:34
Igazából annyira tényleg nem nehéz. Én is tudok pár mozdulatot. Amúgy nem tom (nem akarok kötöszködni ) de nem tudom erre a zenére nyomtad-e tánc közben (gondolok a második videóra) de mégse tűnik olyan jónak. A Ritmus vagy nem tudom. Kicsit pörgősebb számra gondolnék én, mint ami a videó alatt van. Amúgy jól nyomod.

  •
Válasz


Üzenetek ebben a témában
RE: C-walk videók - írta: /George/ - 2008-01-26. 01:34
RE: C-walk videók - írta: Rezukii - 2008-01-26. 02:39
RE: C-walk videók - írta: /George/ - 2008-01-26. 09:50
RE: C-walk videók - írta: Zozi - 2008-01-26. 14:37
RE: C-walk videók - írta: /George/ - 2008-01-26. 14:58
RE: C-walk videók - írta: Zozi - 2008-01-26. 15:45
RE: C-walk videók - írta: BaLiG - 2008-01-26. 17:16
RE: C-walk videók - írta: /George/ - 2008-01-26. 18:02
RE: C-walk videók - írta: BaLiG - 2008-01-26. 18:07
RE: C-walk videók - írta: /George/ - 2008-01-26. 19:42
RE: C-walk videók - írta: Rezukii - 2008-01-26. 19:48
RE: C-walk videók - írta: BaLiG - 2008-01-26. 19:59
RE: C-walk videók - írta: /George/ - 2008-01-26. 20:01
RE: C-walk videók - írta: BaLiG - 2008-01-26. 20:06
RE: C-walk videók - írta: /George/ - 2008-01-26. 20:10
RE: C-walk videók - írta: Guest - 2008-01-26. 20:13
RE: C-walk videók - írta: BaLiG - 2008-01-26. 20:18
RE: C-walk videók - írta: /George/ - 2008-01-26. 20:52
RE: C-walk videók - írta: BaLiG - 2008-01-26. 21:01
RE: C-walk videók - írta: Dada - 2008-01-27. 00:02
RE: C-walk videók - írta: BaLiG - 2008-01-27. 00:07
RE: C-walk videók - írta: /George/ - 2008-01-27. 10:19
RE: C-walk videók - írta: BaLiG - 2008-01-27. 12:45
RE: C-walk videók - írta: kiscipo00 - 2008-01-28. 18:34
RE: C-walk videók - írta: Def Jam - 2008-01-28. 21:39
RE: C-walk videók - írta: BaLiG - 2008-01-28. 23:06
RE: C-walk videók - írta: /George/ - 2008-01-29. 22:40
RE: C-walk videók - írta: kiscipo00 - 2008-02-07. 14:34
RE: C-walk videók - írta: Németh X. Pepi - 2008-03-01. 17:29
RE: C-walk videók - írta: /George/ - 2008-03-08. 18:06
RE: C-walk videók - írta: Németh X. Pepi - 2008-03-11. 19:59
RE: C-walk videók - írta: /George/ - 2008-03-12. 08:03
RE: C-walk videók - írta: Németh X. Pepi - 2008-03-12. 21:18
RE: C-walk videók - írta: /George/ - 2008-03-12. 21:23
RE: C-walk videók - írta: Németh X. Pepi - 2008-03-12. 21:26
RE: C-walk videók - írta: /George/ - 2008-03-12. 21:29
RE: C-walk videók - írta: BaLiG - 2008-03-12. 21:31
RE: C-walk videók - írta: Németh X. Pepi - 2008-03-12. 21:32
RE: C-walk videók - írta: /George/ - 2008-04-10. 19:00
RE: C-walk videók - írta: BaLiG - 2008-04-10. 20:03
RE: C-walk videók - írta: Németh X. Pepi - 2008-04-18. 17:01
RE: C-walk videók - írta: /George/ - 2008-04-26. 19:16
RE: C-walk videók - írta: /George/ - 2008-06-07. 18:12
RE: C-walk videók - írta: bloods - 2008-10-04. 20:49

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Jelenlevő felhasználók ebben a témában:
1 Vendég

  •  
  • Fel  
  •  Kapcsolat


Design © 2026 Orpheus
Motor: MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Lineáris
Rétegezett
Megtekintés nyomtatható verzióban
Feliratkozás a témára
Szavazás hozzáadása ehhez a témához
Send thread to a friend