2008-03-01. 17:29
Hát énis inkább cripbe nyomom bár ritkán csinálgatom mert barátikörömbe keves a hiphoper meg akikel lehetne dancelni.
Meghát barcikán sajna keves a hiphop parti
de am k***a yól nyomod
Meghát barcikán sajna keves a hiphop parti
de am k***a yól nyomod






