2009-08-04. 20:19
Túl sokáig melegíted a cukrot, elég, hogy gyenge arany színe legyen..
|
Karamellás tej
|
| Üzenetek ebben a témában |
|
RE: Karamellás tej - írta: Suny - 2008-11-10. 19:38
RE: Karamellás tej - írta: Gibson89 - 2009-08-04. 14:15
RE: Karamellás tej - írta: Suny - 2009-08-04. 20:19
|
| Jelenlevő felhasználók ebben a témában: |
| 1 Vendég |