2007-04-26. 09:53
[PLAIN]BugReport - [ Hibák, észrevételek ][/PLAIN]
Győzi, csak lassan, mert beállítottam rá időzítést.
(proxim @ 2007 Apr 26, 07:01 AM)
Kód:
http://index.php?act=fi.... [A teljes linkek csak bejelentkezett felhasználóknak láthatók]Idézet:Csak győzze a postás!
Győzi, csak lassan, mert beállítottam rá időzítést.
„Az igaz ember járta ösvényt minden oldalról körülveszi az önzők és a gonoszok igazságtalansága. Ám, aki az irgalmasság és a jóakarat nevében vezeti az erőtleneket a sötétség völgyén át, az valóban testvére és őrzője embertársainak. És lesújtok rád nagy haraggal és rettentő bosszúval mindazokra, akik testvéreim ártalmára törnek. És majd megtudod, hogy az én nevem az Úr, amikor szörnyű bosszúm lesújt rád!”
Ponyvaregény : Ezékiel 25:17






