2010-07-30. 17:40
Mi a kedvenc zenei stíÂÂlusod?
Nekem külön zenei stílusom nincs minden félét meghallgatok de a legjobban a musicaleket szeretem.
Nekem külön zenei stílusom nincs minden félét meghallgatok de a legjobban a musicaleket szeretem.





