2010-12-25. 12:52
Én nagyon szeretem. Jó játék, már 3 éve játszok. Klánba is vagyok. A klánunknak van egy honlapja: Azt lehet nézegetni. Folyamatosan frissül! Szerver is lesz!
Kód:
http://wox.ucoz.hu/.... [A teljes linkek csak bejelentkezett felhasználóknak láthatók]






