2007-05-11. 07:10
(Gospel @ 2007.05.10. 22:17)
Kód:
http://index.php?act=fi.... [A teljes linkek csak bejelentkezett felhasználóknak láthatók]Idézet:A simsonommal én 70el szoktam menni de szerintem a 60-70 az pont egy olyan tempó ami nem élvezetes. Szerintem a 90-100 vagy a 30-40 az élvezet.nekem 1km/h-n múlott,hogy bicóval 90nel menjek . HA kanyargos uton mész 60-70nel,ahol monjduk hirtelen kell fékezni na az már tud izgalmas lenni.





