HHWForum.hu
Filmek
TV Sorozatok Feliratos filmek Szinkronos filmek HD és Blu-ray Karácsony Online nézhető filmek Film kollekciók Mobilos filmek Rajzfilmek Dokumentum filmek Horror filmek Magyar filmek DVD ISO HUN DVD ISO ENG DVD-Rip ENG 3D filmek Zenés filmek
Zenék
Zenei Kérések Videóklippek, koncertfelvételek OST Single
Játékok
Játék Kérések
XXX
XXX Játékok XXX Magyar XXX Sorozatok, Gyűjtemények XXX Képek XXX Magazinok, képregények XXX Videók és Rövid filmek
Mobil
Mobilos filmek Mobilos programok Androidos játékok Mobil Háttérképek Csengőhangok
Programok
Windows Op. ISO ENG Windows Op. ISO HUN Microsoft Office MacOS Program Kérések
Háttérképek
Templates Háttérképek Témák
E-könyvek
E-könyv Kérések Külföldi könyvek Hangoskönyvek Külföldi magazinok Gyerek hangoskönyvek Gyerekdalok
Mai Friss
Foci VB Tippjáték
  Elfelejtett jelszó   Regisztráció
Keresés
Bezárás
HHWForum.hu Off Topic Dumaláda Hobby

Oldalak (7): 1 2 3 4 5 … 7 Következő »
 
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rétegzési módok
Hobby
Offline crancker
Kezdő tag
*
Hozzászólások: 17
Témák: 10
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2006.10.05.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Legális vagy illegális
  • Hobby
  • PHP lecke 3
  • Html Lecke 3
  • Php lecke 2
  • Html Lecke 2
  • PHP Lecke1.
  • HTML Lecke 1.
  • Yugioh kárty készí­tése
  • TV csí­kozás
#1
2007-05-10. 16:17
Nah kiváncsiságból meg mivel szerintem ez 1 jó téma: Kinek mi a Hobbyja

Akkor kezdeném:

Én pl. YuGiOh tcg -zek. magyarán yugioh-s kártyákat gyűjtök és játszok is. Néha versenyeken is.

ui.: ez nemy gyerekes dologm ert sokan üzik ezt 20 fölött

  •
Válasz
Offline Crunker
Inaktív
Hozzászólások: 86
Témák: 6
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2006.01.23.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Crunker gallery
  • Jackass
  • Kerékpáros topic
  • Kedvenc számaitok
  • Yu-Gi-Oh!
  • Kaják
#2
2007-05-10. 16:24
Hát én amikor ráérek,akkor leginkább kockulok vagy gangolok. Nem tudom,hogy nálam a kerékpározás hobbinak számit-e,mert elég nagy szinvonalon üzöm és edzek meg versenyzek. Talán amit nagyon szeretek ezen kivül azaz amerikai foci. Sok meccsem van DVD-n vagy töltök le meccseket vagy olvasgatok hí­reket esetleg képeket nézzek róla. Amit nagyon szeretek csinálni az a szakácskodás

  •
Válasz
Offline aranyos
Inaktív
Hozzászólások: 83
Témák: 3
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2006.03.19.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Miért jársz warez oldalra?
  • Titanic 2
  • Mit hallgatsz éppen
#3
2007-05-10. 16:42
Én átlagban napi 11-14 órát ülök hue arccal a számí­tógép előtt. Tehát ez már nem hobbi, hanem megszálotság, de szeretem csinálni. Szeretek focizni, ez egy másik hobbym, az egy dolog, h nem naon tudok, de szeretem. A legnagyobb hobbym az a filmezés. Rengeteg filmet megnézek, mikor az időm engedi, akkor mindig filmezem s elég szép kis gyüjteményt szedtem össze az idő múlásával.

  •
Válasz
Offline kiscipo00
VIP
******
Hozzászólások: 516
Témák: 14
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2006.09.03.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Greasemonkey
  • 250cc MotoGP
  • Opel Corsa B Teszt (Sebzy & Kiscipő Pictures)
  • Step Up 2 the Streets
  • Kedvenc Idézetek
  • Kiscipő Design
  • I Am Legend
  • Palóc
  • NBA Live 08
  • Vad Motorosok /Biker Boyz/
  • Motorok
  • MotoGP
  • Képszerkesztési dumaláda
  • Halálos Iramban részek
#4
2007-05-10. 17:17
Én álltalában Motorozok, meg iszok

  •
Válasz
Guest
Vendég
 
#5
2007-05-10. 17:47
Motorozás mindent visz!

  •
Válasz
Offline Crunker
Inaktív
Hozzászólások: 86
Témák: 6
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2006.01.23.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Crunker gallery
  • Jackass
  • Kerékpáros topic
  • Kedvenc számaitok
  • Yu-Gi-Oh!
  • Kaják
#6
2007-05-10. 18:13
törölve! xxx

  •
Válasz
Guest
Vendég
 
#7
2007-05-10. 18:39
Nem feltétlen, mert az is nagyon élvezetes hogyha egy batárnagyhangú motorral mész az út közepén 30al, senki nem szól be mert már a motor hangja is tiszteletet parancsol. Még a BMW-s 60 éves buzik meg a 19 éves csicskák se ugatnak be

  •
Válasz
Offline kiscipo00
VIP
******
Hozzászólások: 516
Témák: 14
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2006.09.03.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Greasemonkey
  • 250cc MotoGP
  • Opel Corsa B Teszt (Sebzy & Kiscipő Pictures)
  • Step Up 2 the Streets
  • Kedvenc Idézetek
  • Kiscipő Design
  • I Am Legend
  • Palóc
  • NBA Live 08
  • Vad Motorosok /Biker Boyz/
  • Motorok
  • MotoGP
  • Képszerkesztési dumaláda
  • Halálos Iramban részek
#8
2007-05-10. 18:50
Nem tom. nekem az is élvezetes, amikor este két város közt 60-al megyek (robogóval)

  •
Válasz
Offline crancker
Kezdő tag
*
Hozzászólások: 17
Témák: 10
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2006.10.05.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Legális vagy illegális
  • Hobby
  • PHP lecke 3
  • Html Lecke 3
  • Php lecke 2
  • Html Lecke 2
  • PHP Lecke1.
  • HTML Lecke 1.
  • Yugioh kárty készí­tése
  • TV csí­kozás
#9
2007-05-10. 19:59
törölve! xxx

  •
Válasz
Offline kiscipo00
VIP
******
Hozzászólások: 516
Témák: 14
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2006.09.03.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Greasemonkey
  • 250cc MotoGP
  • Opel Corsa B Teszt (Sebzy & Kiscipő Pictures)
  • Step Up 2 the Streets
  • Kedvenc Idézetek
  • Kiscipő Design
  • I Am Legend
  • Palóc
  • NBA Live 08
  • Vad Motorosok /Biker Boyz/
  • Motorok
  • MotoGP
  • Képszerkesztési dumaláda
  • Halálos Iramban részek
#10
2007-05-10. 21:36
Ja lehet. De a múltkor elindultam haverral. Este mentünk 60al. Olyan utakon, ahol jó az út de forgalom nem volt. K***a jó érzés volt. És 65 km mentünk

  •
Válasz
Guest
Vendég
 
#11
2007-05-10. 22:17
A simsonommal én 70el szoktam menni de szerintem a 60-70 az pont egy olyan tempó ami nem élvezetes. Szerintem a 90-100 vagy a 30-40 az élvezet.

  •
Válasz
Guest
Vendég
 
#12
2007-05-11. 02:56
Hehh Én meg csak simán élek de ha akrjátok tudni hogy mik a hobbyaim akkor ott van jobb klik rám és Magamról vagy valami ilyesmi

  •
Válasz
Offline Crunker
Inaktív
Hozzászólások: 86
Témák: 6
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2006.01.23.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Crunker gallery
  • Jackass
  • Kerékpáros topic
  • Kedvenc számaitok
  • Yu-Gi-Oh!
  • Kaják
#13
2007-05-11. 07:10
(Gospel @ 2007.05.10. 22:17)
Kód:
index.phphttp://index.php?act=fi.... [A teljes linkek csak bejelentkezett felhasználóknak láthatók]
Idézet:A simsonommal én 70el szoktam menni de szerintem a 60-70 az pont egy olyan tempó ami nem élvezetes. Szerintem a 90-100 vagy a 30-40 az élvezet.
nekem 1km/h-n múlott,hogy bicóval 90nel menjek . HA kanyargos uton mész 60-70nel,ahol monjduk hirtelen kell fékezni na az már tud izgalmas lenni.

  •
Válasz
Guest
Vendég
 
#14
2007-05-11. 09:38
Ahha de te lejtőn mentél annyit lejtőn én 80at mentem de ott már sztem 7ezret pörgött mert nagyon visí­tott és nem akartam kí­nozni.

  •
Válasz
Offline Crunker
Inaktív
Hozzászólások: 86
Témák: 6
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2006.01.23.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Crunker gallery
  • Jackass
  • Kerékpáros topic
  • Kedvenc számaitok
  • Yu-Gi-Oh!
  • Kaják
#15
2007-05-11. 09:45
(Gospel @ 2007.05.11. 09:38)
Kód:
index.phphttp://index.php?act=fi.... [A teljes linkek csak bejelentkezett felhasználóknak láthatók]
Idézet:Ahha de te lejtőn mentél annyit lejtőn én 80at mentem de ott már sztem 7ezret pörgött mert nagyon visí­tott és nem akartam kí­nozni.
szép is lenne egyenesben bicóval 89cel menni ,bár Ciolek a Tour de Hongrien Dunakeszin 79cel sprintelt full egyenesben

  •
Válasz
Guest
Vendég
 
#16
2007-07-17. 21:34
Foglalkozok eme warez oldallal !

  •
Válasz
Offline Biggie
Moderátor
*******
Hozzászólások: 1,526
Témák: 132
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 1
Csatlakozott: 2006.01.31.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Ice Cube – Man Down-2024
  • Dolly Parton - 16 Biggest Hits (2008)
  • Dolly Parton - The Very Best Of Dolly Parton (2007)
  • Simply Red - The Very Best Of (2003)
  • David Guetta – New Year’s Eve Party-2023
  • Vangelis - Greatest Hits (1996)
  • Enya - The Christmas (EP) (1994)
  • Bee Gees - Christmas Bootleg (1995)
  • Frank Sinatra - The Hits (2018)
  • Frank Sinatra - My Way The Best Of Frank Sinatra (1997)
  • Frank Sinatra - My Way (2009)
  • Boney M - Christmas Party (1998)
  • Boo-Yaa T.R.I.B.E. – Occupational Hazard-2023/1995
  • AC/DC - The Best (1997)
  • Tiësto – Tiësto’s New Year’s Eve VIP-2023
  • Donna Summer - Christmas Spirit (1994)
  • Chicago - O Christmas Three (2011)
  • Willie Nelson – Greatest Hits-2023
  • Eminem – The Marshall Mathers LP2 (Expanded Edition)-2013/2023
  • Reggae-----Buju Banton – Born For Greatness-2023
#17
2007-11-26. 23:34
Nem hagyom ki:
Matchboxokat gyüjtök.

  •
Válasz
Offline Dada
VIP
******
Hozzászólások: 1,601
Témák: 13
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2007.11.26.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Játékajánló
  • Bolondok Aranya
  • Norbit
  • Üresfejü
  • Ferrari
  • Csak őszintén mi a véleményed a fórumról?
  • Balesetekről képek
  • Mi a terved nyárra?
  • Biztonsági őv és más autósbiztonsági tippek
  • Küzdősportok
  • Szőkés
  • Call of Duty 4
  • Futball Hí­rek
#18
2007-11-26. 23:46
Nevelem a barátnöm

  •
Válasz
Szaki10
Vendég
 
#19
2007-11-28. 18:48
mi az a hobby

  •
Válasz
Offline Dada
VIP
******
Hozzászólások: 1,601
Témák: 13
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2007.11.26.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Játékajánló
  • Bolondok Aranya
  • Norbit
  • Üresfejü
  • Ferrari
  • Csak őszintén mi a véleményed a fórumról?
  • Balesetekről képek
  • Mi a terved nyárra?
  • Biztonsági őv és más autósbiztonsági tippek
  • Küzdősportok
  • Szőkés
  • Call of Duty 4
  • Futball Hí­rek
#20
2007-11-28. 19:15
Aha ezt csinálom ha ráérek ezért hobby

  •
Válasz
Szaki10
Vendég
 
#21
2007-11-28. 19:36
hát a hobbim a semmittevés

  •
Válasz
Offline Dada
VIP
******
Hozzászólások: 1,601
Témák: 13
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2007.11.26.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Játékajánló
  • Bolondok Aranya
  • Norbit
  • Üresfejü
  • Ferrari
  • Csak őszintén mi a véleményed a fórumról?
  • Balesetekről képek
  • Mi a terved nyárra?
  • Biztonsági őv és más autósbiztonsági tippek
  • Küzdősportok
  • Szőkés
  • Call of Duty 4
  • Futball Hí­rek
#22
2007-11-28. 19:47
De azért jó hogy jut idöd arra hogy elgyere az oldalra,reméljük továbra is lessz erre egy kis idöd

  •
Válasz
Szaki10
Vendég
 
#23
2007-11-28. 19:56
lesz mindig

  •
Válasz
Offline Dada
VIP
******
Hozzászólások: 1,601
Témák: 13
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2007.11.26.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Játékajánló
  • Bolondok Aranya
  • Norbit
  • Üresfejü
  • Ferrari
  • Csak őszintén mi a véleményed a fórumról?
  • Balesetekről képek
  • Mi a terved nyárra?
  • Biztonsági őv és más autósbiztonsági tippek
  • Küzdősportok
  • Szőkés
  • Call of Duty 4
  • Futball Hí­rek
#24
2007-11-28. 20:05
Helyes egyébként gondoltam

  •
Válasz
Szaki10
Vendég
 
#25
2007-11-28. 20:15
törölve! xxx

  •
Válasz
Offline Dada
VIP
******
Hozzászólások: 1,601
Témák: 13
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2007.11.26.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Játékajánló
  • Bolondok Aranya
  • Norbit
  • Üresfejü
  • Ferrari
  • Csak őszintén mi a véleményed a fórumról?
  • Balesetekről képek
  • Mi a terved nyárra?
  • Biztonsági őv és más autósbiztonsági tippek
  • Küzdősportok
  • Szőkés
  • Call of Duty 4
  • Futball Hí­rek
#26
2007-11-28. 22:16
Ezek közül talán a foci menne de már azsem biztos mert már nem birok futni sem

  •
Válasz
Szaki10
Vendég
 
#27
2007-11-29. 14:38
5-6 éve profin toltam gólommal nyertük meg a meccset és mi lettünk a 3.-ak aztán eljárt felettem az id? már mint ügyesség szerint

  •
Válasz
Offline Biggie
Moderátor
*******
Hozzászólások: 1,526
Témák: 132
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 1
Csatlakozott: 2006.01.31.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Ice Cube – Man Down-2024
  • Dolly Parton - 16 Biggest Hits (2008)
  • Dolly Parton - The Very Best Of Dolly Parton (2007)
  • Simply Red - The Very Best Of (2003)
  • David Guetta – New Year’s Eve Party-2023
  • Vangelis - Greatest Hits (1996)
  • Enya - The Christmas (EP) (1994)
  • Bee Gees - Christmas Bootleg (1995)
  • Frank Sinatra - The Hits (2018)
  • Frank Sinatra - My Way The Best Of Frank Sinatra (1997)
  • Frank Sinatra - My Way (2009)
  • Boney M - Christmas Party (1998)
  • Boo-Yaa T.R.I.B.E. – Occupational Hazard-2023/1995
  • AC/DC - The Best (1997)
  • Tiësto – Tiësto’s New Year’s Eve VIP-2023
  • Donna Summer - Christmas Spirit (1994)
  • Chicago - O Christmas Three (2011)
  • Willie Nelson – Greatest Hits-2023
  • Eminem – The Marshall Mathers LP2 (Expanded Edition)-2013/2023
  • Reggae-----Buju Banton – Born For Greatness-2023
#28
2007-11-29. 15:26
Be irhattad volna hogy hajtod a verdát állandóan.

  •
Válasz
Offline Dada
VIP
******
Hozzászólások: 1,601
Témák: 13
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2007.11.26.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Játékajánló
  • Bolondok Aranya
  • Norbit
  • Üresfejü
  • Ferrari
  • Csak őszintén mi a véleményed a fórumról?
  • Balesetekről képek
  • Mi a terved nyárra?
  • Biztonsági őv és más autósbiztonsági tippek
  • Küzdősportok
  • Szőkés
  • Call of Duty 4
  • Futball Hí­rek
#29
2007-11-30. 10:32
törölve! xxx

  •
Válasz
Szaki10
Vendég
 
#30
2007-11-30. 15:02
most elkezdtem kosarazni egész yó

  •
Válasz
Oldalak (7): 1 2 3 4 5 … 7 Következő »
 


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Jelenlevő felhasználók ebben a témában:

  •  
  • Fel  
  •  Kapcsolat


Design © 2026 Orpheus
Motor: MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Lineáris
Rétegezett
Megtekintés nyomtatható verzióban
Feliratkozás a témára
Szavazás hozzáadása ehhez a témához
Send thread to a friend