HHWForum.hu
Filmek
TV Sorozatok Feliratos filmek Szinkronos filmek HD és Blu-ray Karácsony Online nézhető filmek Film kollekciók Mobilos filmek Rajzfilmek Dokumentum filmek Horror filmek Magyar filmek DVD ISO HUN DVD ISO ENG DVD-Rip ENG 3D filmek Zenés filmek
Zenék
Zenei Kérések Videóklippek, koncertfelvételek OST Single
Játékok
Játék Kérések
XXX
XXX Játékok XXX Magyar XXX Sorozatok, Gyűjtemények XXX Képek XXX Magazinok, képregények XXX Videók és Rövid filmek
Mobil
Mobilos filmek Mobilos programok Androidos játékok Mobil Háttérképek Csengőhangok
Programok
Windows Op. ISO ENG Windows Op. ISO HUN Microsoft Office MacOS Program Kérések
Háttérképek
Templates Háttérképek Témák
E-könyvek
E-könyv Kérések Külföldi könyvek Hangoskönyvek Külföldi magazinok Gyerek hangoskönyvek Gyerekdalok
Mai Friss
Foci VB Tippjáték
  Elfelejtett jelszó   Regisztráció
Keresés
Bezárás
HHWForum.hu Off Topic Szavazógép Jobban élsz-e mint 4 éve?

Szavazás: Jobban élsz-e mint 4 éve?
Nincs engedélyed szavazni ebben a témában.
Igen kis mértékben jobb az élet.
17.95%
14 17.95%
Igen, jóval könnyebb mint 4 éve.
10.26%
8 10.26%
Ugyanolyan nehéz mint akkor.
20.51%
16 20.51%
Nem, sokkal nehezebben élek meg.
15.38%
12 15.38%
Nem, kicsit nehezebb minden.
12.82%
10 12.82%
Sokkal rosszabb minden, kevesebb marad hóvégén mint akkor.
21.79%
17 21.79%
Egyéb .... klikk ide és írd le őszintén!
1.28%
1 1.28%
Összes 78 szavazat 100%
* Már szavaztál erre az elemre. [Eredmények]

  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rétegzési módok
Jobban élsz-e mint 4 éve?
Offline mocika92
VIP
******
Hozzászólások: 177
Témák: 97
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2016.08.07.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Skeleton Pirates
  • Disney Infinity Gold Collection
  • Assassin's Creed 3 / HUN / DLC
  • Assassin's Creed II / HUN
  • BioShock 2 Remastered
  • Thief (2014) / minden DLC / HUN
  • Two Worlds Collection / HUN
  • Milyen formátumú filmeket töltesz?
  • Sony Vegas Pro 14 / Full
  • The Elder Scrolls : Skyrim Special Edition / Hun
  • Hero Siege + 10db DLC
  • Star Wars Battlefront II (2005 ) HUN
  • Stronghold Crusader 2
  • Afázia Szótár Program / HUN
  • Don't Starve / + 2db DLC
  • State Of Decay YOSE One Day
  • Assetto Corsa / HUN
  • DiRT Rally
  • Goat Simulator
  • Mary Le Chef - Cooking Passion PE
#2
2017-02-22. 21:38
Én értem a kérdést, de többértelmű.
Gondolom, anyagiakra céloztál vele.
Nos, megvagyok. Bár a tavalyira nem emlékszem, nem hogy 4 évvel ezelőttire.
Viszont ha mindent egybevetve kell mondani, akkor sem tudnám atombiztosra állí­tani.
Van olyan terület, ahol rosszabb a 4 évvel ezelőttihez képest.
De ha ugyan ezt a területet egy másik oldalról nézem meg, akkor királyság!
Most hogy mondjon az ember fia-lánya í­gy biztosat?
:meeting:

  •
Válasz


Üzenetek ebben a témában
RE: Jobban élsz-e mint 4 éve? - írta: Orpheus - 2017-02-22. 20:49
RE: Jobban élsz-e mint 4 éve? - írta: mocika92 - 2017-02-22. 21:38
RE: Jobban élsz-e mint 4 éve? - írta: discorats - 2017-02-23. 01:27
RE: Jobban élsz-e mint 4 éve? - írta: Orpheus - 2017-02-23. 09:53
RE: Jobban élsz-e mint 4 éve? - írta: teger51 - 2017-02-24. 16:35
RE: Jobban élsz-e mint 4 éve? - írta: koppany82 - 2017-02-24. 18:06
RE: Jobban élsz-e mint 4 éve? - írta: bubus66 - 2017-02-27. 15:53
RE: Jobban élsz-e mint 4 éve? - írta: Eszticicus88 - 2017-03-01. 00:33
RE: Jobban élsz-e mint 4 éve? - írta: g0302 - 2017-03-02. 19:11
RE: Jobban élsz-e mint 4 éve? - írta: Kecsobacsi - 2017-03-04. 21:25
RE: Jobban élsz-e mint 4 éve? - írta: dagatt33 - 2020-02-26. 23:39
RE: Jobban élsz-e mint 4 éve? - írta: eva22 - 2021-12-07. 20:23
RE: Jobban élsz-e mint 4 éve? - írta: Orpheus - 2022-09-16. 13:02

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Jelenlevő felhasználók ebben a témában:
1 Vendég

  •  
  • Fel  
  •  Kapcsolat


Design © 2026 Orpheus
Motor: MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Lineáris
Rétegezett
Megtekintés nyomtatható verzióban
Feliratkozás a témára
Szavazás hozzáadása ehhez a témához
Send thread to a friend