2007-07-13. 22:34
[PLAIN]BugReport - [ Hibák, észrevételek ][/PLAIN]
Lassan a smileykat kéne lecserélni, hogy ne ilyen télapós legyen pl ez:
Lassan a smileykat kéne lecserélni, hogy ne ilyen télapós legyen pl ez:
|
BugReport - Hibák, észrevételek
|
| Jelenlevő felhasználók ebben a témában: |
| 1 Vendég |