2008-01-04. 21:44
[PLAIN]BugReport - [ Hibák, észrevételek ][/PLAIN]
Én is ugyanezt az utat jártam végig, próba - próba - semmi - e-mail.
(Kacsusz @ 2007.12.20. 15:58)
Kód:
http://index.php?act=fi.... [A teljes linkek csak bejelentkezett felhasználóknak láthatók]Idézet:Szerintem sokan nem is tudtak róla hogy újra elindult az oldal. Többek közt én sem. Egy darabig nézegettem a régi címet aztán feladtam, gondoltam vége az oldalnak. De szerencsére jött az e-mailSziasztok!
OFF: Beba*zni sosem késő
Én is ugyanezt az utat jártam végig, próba - próba - semmi - e-mail.





