HHWForum.hu
Filmek
TV Sorozatok Feliratos filmek Szinkronos filmek HD és Blu-ray Karácsony Online nézhető filmek Film kollekciók Mobilos filmek Rajzfilmek Dokumentum filmek Horror filmek Magyar filmek DVD ISO HUN DVD ISO ENG DVD-Rip ENG 3D filmek Zenés filmek
Zenék
Zenei Kérések Videóklippek, koncertfelvételek OST Single
Játékok
Játék Kérések
XXX
XXX Játékok XXX Magyar XXX Sorozatok, Gyűjtemények XXX Képek XXX Magazinok, képregények XXX Videók és Rövid filmek
Mobil
Mobilos filmek Mobilos programok Androidos játékok Mobil Háttérképek Csengőhangok
Programok
Windows Op. ISO ENG Windows Op. ISO HUN Microsoft Office MacOS Program Kérések
Háttérképek
Templates Háttérképek Témák
E-könyvek
E-könyv Kérések Külföldi könyvek Hangoskönyvek Külföldi magazinok Gyerek hangoskönyvek Gyerekdalok
Mai Friss
Foci VB Tippjáték
  Elfelejtett jelszó   Regisztráció
Keresés
Bezárás
HHWForum.hu Off Topic Dumaláda Vizipipa

  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rétegzési módok
Vizipipa
Offline BaLiG
Inaktív
Hozzászólások: 1,481
Témák: 56
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2006.01.25.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Megtőrtént esetek
  • X-treme sport
  • A magyar nyelv szépségei
  • Ben X
  • Mikulás levelei
  • Vicces kérdések és válaszok
  • Hó (6. HHW Fotóverseny)
  • Havazás
  • Paradoxonok /furcsa ellentétek/ (5. HHW Fotóverseny)
  • Művészet
  • Épület szavazás
  • Épület (4. HHW Fotóverseny)
  • Szexuális felvilágosítás - ahogy azt igazából kéne
  • Verseny téma
  • Reklám (3. Fotóverseny)
  • Nap szavazás
  • Nap (2. fotóverseny)
  • Tavaszi virág. Szavazás!
  • Illat
  • Beszólások!
#35
2008-01-27. 00:02
azér ez nem ugyanolyan mint a cigi. ne vegyük egy kalap alá . jo télleg káros (a cigi sokkalta károsabb) ráadásul ez megint csak nem olyan mint a cigi h megveszed a 2 doboz cigit és elszivod egy napa allatt. ez olyan h leülsz szivod 1-2 órát és előveszed 2 nap mulva vagy 1 hét mulva. ezt nem tod csak ugy előkapni a buszmegálloban hogy csak egyet, tehát "szabályozza" vmilyen szinten a használat gyakoriságát. meg ugy elvileg az emberek a nikotinra szoknak rá. nos szerintem én nem szoktma rá. vagy ha igen akkor az az egyetlen dolog amire rálehet szokni a FEELING. hogy dumáltok pipáztok jo hangulat. a cigivel nincs ilyen. ráadásul az büdös (jo ha sokat sziv vki már nem érdekli) nem akartam enniyt irni na mind1 szerintem lehet pipázni persze mértékelten (monnyuk enniy erővel a cigi is)

  •
Válasz


Üzenetek ebben a témában
RE: Vizipipa - írta: BaLiG - 2007-12-25. 21:55
RE: Vizipipa - írta: /George/ - 2007-12-28. 17:37
RE: Vizipipa - írta: tzsolty - 2007-12-29. 15:55
RE: Vizipipa - írta: szotyolla - 2008-01-01. 03:53
RE: Vizipipa - írta: Orpheus - 2008-01-07. 13:11
RE: Vizipipa - írta: Flóri Bá - 2008-01-07. 17:41
RE: Vizipipa - írta: BaLiG - 2008-01-18. 15:06
RE: Vizipipa - írta: BaLiG - 2008-01-18. 16:04
RE: Vizipipa - írta: piro83 - 2008-01-18. 21:01
RE: Vizipipa - írta: BaLiG - 2008-01-18. 21:58
RE: Vizipipa - írta: BaLiG - 2008-01-19. 15:22
RE: Vizipipa - írta: Rezukii - 2008-01-19. 15:26
RE: Vizipipa - írta: BaLiG - 2008-01-19. 15:30
RE: Vizipipa - írta: Rezukii - 2008-01-19. 15:33
RE: Vizipipa - írta: BaLiG - 2008-01-19. 15:35
RE: Vizipipa - írta: A1721 - 2008-01-19. 15:40
RE: Vizipipa - írta: Rezukii - 2008-01-19. 20:39
RE: Vizipipa - írta: BaLiG - 2008-01-20. 09:25
RE: Vizipipa - írta: ekszij - 2008-01-24. 12:18
RE: Vizipipa - írta: /George/ - 2008-01-24. 20:47
RE: Vizipipa - írta: Dada - 2008-01-25. 08:39
RE: Vizipipa - írta: daka11 - 2008-01-25. 11:01
RE: Vizipipa - írta: BaLiG - 2008-01-25. 11:13
RE: Vizipipa - írta: /George/ - 2008-01-26. 01:17
RE: Vizipipa - írta: BaLiG - 2008-01-26. 01:44
RE: Vizipipa - írta: /George/ - 2008-01-26. 18:09
RE: Vizipipa - írta: BaLiG - 2008-01-26. 18:20
RE: Vizipipa - írta: /George/ - 2008-01-26. 19:07
RE: Vizipipa - írta: BaLiG - 2008-01-26. 20:28
RE: Vizipipa - írta: /George/ - 2008-01-26. 20:58
RE: Vizipipa - írta: BaLiG - 2008-01-26. 21:02
RE: Vizipipa - írta: /George/ - 2008-01-26. 21:05
RE: Vizipipa - írta: BaLiG - 2008-01-26. 21:11
RE: Vizipipa - írta: Dada - 2008-01-26. 23:47
RE: Vizipipa - írta: BaLiG - 2008-01-27. 00:02
RE: Vizipipa - írta: BaLiG - 2008-02-01. 22:13
RE: Vizipipa - írta: /George/ - 2008-02-02. 16:15
RE: Vizipipa - írta: BaLiG - 2008-02-04. 20:05
RE: Vizipipa - írta: BaLiG - 2008-02-07. 19:34
RE: Vizipipa - írta: BaLiG - 2008-02-16. 01:33
RE: Vizipipa - írta: Dada - 2008-02-17. 09:45
RE: Vizipipa - írta: BaLiG - 2008-02-17. 10:32
RE: Vizipipa - írta: Dada - 2008-02-17. 10:33
RE: Vizipipa - írta: BaLiG - 2008-02-17. 10:34
RE: Vizipipa - írta: Dada - 2008-02-17. 10:36
RE: Vizipipa - írta: BaLiG - 2008-02-17. 10:37
RE: Vizipipa - írta: Dada - 2008-02-17. 10:38
RE: Vizipipa - írta: BaLiG - 2008-02-17. 10:39
RE: Vizipipa - írta: Dada - 2008-02-17. 10:42
RE: Vizipipa - írta: BaLiG - 2008-02-17. 10:43
RE: Vizipipa - írta: Dada - 2008-02-17. 10:57
RE: Vizipipa - írta: BaLiG - 2008-02-17. 10:58
RE: Vizipipa - írta: Dada - 2008-02-17. 11:32
RE: Vizipipa - írta: BaLiG - 2008-02-17. 22:14
RE: Vizipipa - írta: BaLiG - 2008-02-26. 10:18
RE: Vizipipa - írta: Zozi - 2008-02-26. 10:19
RE: Vizipipa - írta: BaLiG - 2008-02-27. 20:31
RE: Vizipipa - írta: BaLiG - 2008-02-28. 21:08
RE: Vizipipa - írta: BaLiG - 2008-03-01. 11:21
RE: Vizipipa - írta: BaLiG - 2008-03-01. 13:56
RE: Vizipipa - írta: BaLiG - 2008-03-03. 09:26
RE: Vizipipa - írta: BaLiG - 2008-03-03. 20:11
RE: Vizipipa - írta: Biggie - 2008-03-03. 23:19
RE: Vizipipa - írta: BaLiG - 2008-03-04. 10:26
RE: Vizipipa - írta: Flóri Bá - 2008-03-04. 12:33
RE: Vizipipa - írta: BaLiG - 2008-03-04. 17:34
RE: Vizipipa - írta: BaLiG - 2008-03-04. 20:15
RE: Vizipipa - írta: Flóri Bá - 2008-03-05. 01:00
RE: Vizipipa - írta: BaLiG - 2008-03-05. 20:51
RE: Vizipipa - írta: BaLiG - 2008-03-07. 22:12
RE: Vizipipa - írta: BaLiG - 2008-03-09. 10:44
RE: Vizipipa - írta: BaLiG - 2008-03-12. 19:46
RE: Vizipipa - írta: /George/ - 2008-03-12. 20:32
RE: Vizipipa - írta: BaLiG - 2008-03-12. 20:45
RE: Vizipipa - írta: /George/ - 2008-03-12. 20:46
RE: Vizipipa - írta: BaLiG - 2008-03-12. 20:48
RE: Vizipipa - írta: /George/ - 2008-03-12. 20:51
RE: Vizipipa - írta: BaLiG - 2008-03-12. 20:53
RE: Vizipipa - írta: /George/ - 2008-03-12. 20:56
RE: Vizipipa - írta: BaLiG - 2008-03-12. 21:02
RE: Vizipipa - írta: Flóri Bá - 2008-03-12. 21:45
RE: Vizipipa - írta: BaLiG - 2008-03-12. 21:56
RE: Vizipipa - írta: BaLiG - 2008-03-13. 20:25
RE: Vizipipa - írta: Flóri Bá - 2008-03-18. 14:47
RE: Vizipipa - írta: BaLiG - 2008-03-18. 15:42
RE: Vizipipa - írta: Flóri Bá - 2008-03-18. 20:02
RE: Vizipipa - írta: BaLiG - 2008-03-18. 20:40
RE: Vizipipa - írta: Flóri Bá - 2008-03-18. 22:41
RE: Vizipipa - írta: BaLiG - 2008-03-19. 07:36
RE: Vizipipa - írta: BaLiG - 2008-03-19. 20:35
RE: Vizipipa - írta: BaLiG - 2008-03-20. 21:46
RE: Vizipipa - írta: BaLiG - 2008-03-21. 22:05
RE: Vizipipa - írta: BaLiG - 2008-03-25. 21:52
RE: Vizipipa - írta: BaLiG - 2008-03-26. 22:40
RE: Vizipipa - írta: GoatX - 2008-04-03. 13:29
RE: Vizipipa - írta: BaLiG - 2008-04-04. 12:42
RE: Vizipipa - írta: Dada - 2008-04-04. 18:30
RE: Vizipipa - írta: BaLiG - 2008-04-04. 20:08
RE: Vizipipa - írta: BaLiG - 2008-04-09. 20:07
RE: Vizipipa - írta: BaLiG - 2008-05-05. 17:09
RE: Vizipipa - írta: Flóri Bá - 2008-05-05. 21:33
RE: Vizipipa - írta: BaLiG - 2008-05-05. 21:51
RE: Vizipipa - írta: BaLiG - 2008-05-19. 14:20
RE: Vizipipa - írta: Dada - 2008-05-19. 19:20
RE: Vizipipa - írta: BaLiG - 2008-05-19. 20:44
RE: Vizipipa - írta: Dada - 2008-05-19. 21:02
RE: Vizipipa - írta: BaLiG - 2008-05-19. 21:07
RE: Vizipipa - írta: BaLiG - 2008-05-23. 14:48
RE: Vizipipa - írta: BaLiG - 2008-05-29. 18:25
RE: Vizipipa - írta: Gagyika - 2008-06-26. 06:45
RE: Vizipipa - írta: Flóri Bá - 2008-06-28. 17:29
RE: Vizipipa - írta: BaLiG - 2008-07-09. 18:01
RE: Vizipipa - írta: Flóri Bá - 2008-07-14. 16:33
RE: Vizipipa - írta: BaLiG - 2008-07-15. 12:37
RE: Vizipipa - írta: BaLiG - 2008-07-23. 23:04
RE: Vizipipa - írta: BaLiG - 2008-07-27. 00:15
RE: Vizipipa - írta: BaLiG - 2008-09-07. 21:18
RE: Vizipipa - írta: Flóri Bá - 2008-09-12. 11:09
RE: Vizipipa - írta: BaLiG - 2008-09-13. 21:09
RE: Vizipipa - írta: Malik - 2008-09-13. 23:07
RE: Vizipipa - írta: BaLiG - 2008-09-14. 13:02
RE: Vizipipa - írta: sikula - 2009-01-26. 15:35
RE: Vizipipa - írta: BaLiG - 2009-01-26. 18:45
RE: Vizipipa - írta: maczati - 2009-01-29. 20:40
RE: Vizipipa - írta: BaLiG - 2009-02-16. 22:05
RE: Vizipipa - írta: KeNTaGoN - 2009-02-18. 18:40
RE: Vizipipa - írta: BaLiG - 2009-02-18. 21:30
RE: Vizipipa - írta: kozmi91 - 2009-05-24. 11:33
RE: Vizipipa - írta: PUNKANDROLL - 2009-05-24. 13:11
RE: Vizipipa - írta: BaLiG - 2009-08-26. 00:40
RE: Vizipipa - írta: indigen205 - 2009-10-05. 23:18
RE: Vizipipa - írta: GoatX - 2009-12-10. 13:14
RE: Vizipipa - írta: dezsi031 - 2010-05-16. 13:42
RE: Vizipipa - írta: Guest - 2010-06-10. 00:11
RE: Vizipipa - írta: moleone - 2010-06-19. 18:19
RE: Vizipipa - írta: moleone - 2010-06-19. 18:24
RE: Vizipipa - írta: Atteedark - 2010-07-05. 11:25
RE: Vizipipa - írta: Guest - 2010-07-30. 16:27
RE: Vizipipa - írta: pistabá77 - 2010-07-31. 13:43
RE: Vizipipa - írta: zhun - 2010-08-02. 18:46
RE: Vizipipa - írta: bali922 - 2010-08-09. 21:41
RE: Vizipipa - írta: wtek - 2010-09-05. 21:19
RE: Vizipipa - írta: wtek - 2010-09-05. 21:28
RE: Vizipipa - írta: Omlás - 2010-09-06. 22:03
RE: Vizipipa - írta: boy444 - 2010-09-21. 00:10
RE: Vizipipa - írta: Orbit - 2010-10-02. 16:46
RE: Vizipipa - írta: kgabor - 2010-11-14. 12:23
RE: Vizipipa - írta: husleves - 2010-11-18. 19:26

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Jelenlevő felhasználók ebben a témában:
1 Vendég

  •  
  • Fel  
  •  Kapcsolat


Design © 2026 Orpheus
Motor: MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Lineáris
Rétegezett
Megtekintés nyomtatható verzióban
Feliratkozás a témára
Szavazás hozzáadása ehhez a témához
Send thread to a friend