HHWForum.hu
Filmek
TV Sorozatok Feliratos filmek Szinkronos filmek HD és Blu-ray Karácsony Online nézhető filmek Film kollekciók Mobilos filmek Rajzfilmek Dokumentum filmek Horror filmek Magyar filmek DVD ISO HUN DVD ISO ENG DVD-Rip ENG 3D filmek Zenés filmek
Zenék
Zenei Kérések Videóklippek, koncertfelvételek OST Single
Játékok
Játék Kérések
XXX
XXX Játékok XXX Magyar XXX Sorozatok, Gyűjtemények XXX Képek XXX Magazinok, képregények XXX Videók és Rövid filmek
Mobil
Mobilos filmek Mobilos programok Androidos játékok Mobil Háttérképek Csengőhangok
Programok
Windows Op. ISO ENG Windows Op. ISO HUN Microsoft Office MacOS Program Kérések
Háttérképek
Templates Háttérképek Témák
E-könyvek
E-könyv Kérések Külföldi könyvek Hangoskönyvek Külföldi magazinok Gyerek hangoskönyvek Gyerekdalok
Mai Friss
Foci VB Tippjáték
  Elfelejtett jelszó   Regisztráció
Keresés
Bezárás
HHWForum.hu Off Topic Dumaláda Ti gyűjtötök vmit?

Oldalak (5): « Előző 1 2 3 4 5 Következő »
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rétegzési módok
Ti gyűjtötök vmit?
Offline Verocs
Inaktív
Hozzászólások: 83
Témák: 5
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2008.11.28.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Idézetek
  • Koktélok,turmixok
  • Spanyol konyha
  • Torta Receptek
  • Levesek
#61
2009-01-21. 13:47
Én is gyűjtöttem a szalvétákat,meg a képeslapokat,most a kishúgom játszik velük. A képeslapokat szereti összefirkálni,a szalvétát meg szétszedni,tetszik neki,hogy könnyen tépődikBig Grin

  •
Válasz
Offline Franco
Power User
**
Hozzászólások: 109
Témák: 3
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2006.01.30.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Franco munkái
  • 18 Wheels of Steel: Pedal to the Metal
  • Omlett kamionsofőr módra
#62
2009-05-13. 16:15
Radí­rt gyűjtöttem (figurásokat), majd sima műanyag katonákat, ma már csak rutint és tapasztalatot.

  •
Válasz
Offline Leandro
Power User
**
Hozzászólások: 30
Témák: 0
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2009.05.23.
Hírnév: 0
#63
2009-05-23. 12:23
én elég régóta busszal utazgatok össze-vissza í­gy a havi bérleteket gyüjtögetem, merci kulcstartókat illetve zenét minden mennyiségben [Kép: tongue.gif]

  •
Válasz
Offline indigen205
Power User
**
Hozzászólások: 47
Témák: 0
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2009.03.29.
Hírnév: 0
#64
2009-10-04. 21:36
sok sok í­rható DVD lemezt [Kép: tongue.gif]

  •
Válasz
Offline GabberDögBácsi
Power User
**
Hozzászólások: 74
Témák: 4
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2009.10.28.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Randik. ...katasztrófa!
  • Buli utáni SMS-ek
  • Film lejátszás
  • Meeetya topikja, mindenféle jóval...
#65
2009-10-28. 13:51
nos, jó 7 éves korom óta zenét gyűjtök. azt viszont minden mennyiségben. a teljes gyűjteményem idestova úgy 30TB lehet... filmeket is gyűjtök, de azt nemrég kezdtem, í­gy abból csak 1200 van kábé, persze DivX-ben...

idén kezdtem el a veszteségmentes tömörí­tésű zenék leszedegetését, gondolva a későbbiekre, mert az empéhármak egyre gyatrább minőségűek...

  •
Válasz
celeste44
Vendég
 
#66
2009-10-30. 02:23
recepteket

dvdt

  •
Válasz
Offline Biggie
Moderátor
*******
Hozzászólások: 1,526
Témák: 132
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 1
Csatlakozott: 2006.01.31.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Ice Cube – Man Down-2024
  • Dolly Parton - 16 Biggest Hits (2008)
  • Dolly Parton - The Very Best Of Dolly Parton (2007)
  • Simply Red - The Very Best Of (2003)
  • David Guetta – New Year’s Eve Party-2023
  • Vangelis - Greatest Hits (1996)
  • Enya - The Christmas (EP) (1994)
  • Bee Gees - Christmas Bootleg (1995)
  • Frank Sinatra - The Hits (2018)
  • Frank Sinatra - My Way The Best Of Frank Sinatra (1997)
  • Frank Sinatra - My Way (2009)
  • Boney M - Christmas Party (1998)
  • Boo-Yaa T.R.I.B.E. – Occupational Hazard-2023/1995
  • AC/DC - The Best (1997)
  • Tiësto – Tiësto’s New Year’s Eve VIP-2023
  • Donna Summer - Christmas Spirit (1994)
  • Chicago - O Christmas Three (2011)
  • Willie Nelson – Greatest Hits-2023
  • Eminem – The Marshall Mathers LP2 (Expanded Edition)-2013/2023
  • Reggae-----Buju Banton – Born For Greatness-2023
#67
2009-11-07. 17:18
Én meg továbra is a matchboxot.
Akinek van és megunta irjon, csak ha jó állapotuak.Smile

  •
Válasz
Offline GabberDögBácsi
Power User
**
Hozzászólások: 74
Témák: 4
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2009.10.28.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Randik. ...katasztrófa!
  • Buli utáni SMS-ek
  • Film lejátszás
  • Meeetya topikja, mindenféle jóval...
#68
2009-11-08. 09:14
(Biggie @ 2009-11-07 16:18:53) "index.php?act=findpost&pid=52030"]<{POST_SNAPBACK}>
Idézet:Én meg továbra is a matchboxot.
Akinek van és megunta irjon, csak ha jó állapotuak.Smile[/b]


nos, nekem van vagy 200 db! fater gyűjtögette hosszú évekig. van több méretarányú is az egészen kicsitől a több kilósig mindenféle. majd meglesem őket, és megdumálhatjuk a részleteket, Biggie!
[Kép: tongue.gif]

  •
Válasz
Offline Rocky
VIP
******
Hozzászólások: 727
Témák: 5
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2008.02.19.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Duna
  • Érdemes elgondolkodni rajt.....
  • Tejfölben sült mézes barack
  • Süni
  • Mercedes-Benz
#69
2009-11-08. 22:27
Szerintem egy 50 ezret kérj érte,gazdag gyerek ki fogja fizetni!
Smile

  •
Válasz
Offline Franco
Power User
**
Hozzászólások: 109
Témák: 3
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2006.01.30.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Franco munkái
  • 18 Wheels of Steel: Pedal to the Metal
  • Omlett kamionsofőr módra
#70
2009-11-08. 23:37
Nekem is van jó pár matchbox-om, még a mai napig is gyűjtögetem. Bár azt hozzátenném hogy a méret egyforma, de mind eredeti matchbox. Egy időben munkagépeket, majd harckocsikat, most pedig rendőr-mentő autókat gyűjtök Smile
Illetve targoncákat, amik szépen ki vannak dolgozva. Nem tervezem eladni, mert a gyerekek is szeretnek játszani velük Big GrinDe ha kellene 1-2 régebbi darab, konkrét elképzelés alapján akkor szétnézek [Kép: rolleyes.gif]

  •
Válasz
Offline GoatX
Power User
**
Hozzászólások: 30
Témák: 1
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2006.10.01.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Win7 alá tűzfal
#71
2009-12-10. 15:09
régen tapétavágókat gyüjtöttemBig Grin nemhiszem hogy sok társam lenne ebben a szenvedélybenBig Grin

  •
Válasz
andzs
Vendég
 
#72
2010-01-09. 23:27
Én pénzt próbálok de minég elkőltöm! [Kép: rolleyes.gif]

  •
Válasz
Offline Lajtos29
Inaktív
Hozzászólások: 33
Témák: 0
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2010.03.14.
Hírnév: 0
#73
2010-03-15. 14:43
Dvd filmeket gyűjtök

  •
Válasz
Offline Jimmyy
Kezdő tag
*
Hozzászólások: 2
Témák: 0
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2010.05.06.
Hírnév: 0
#74
2010-05-08. 22:06
Régiségek minden mennyiségben! Főleg régi pénzek és könyvek!
Edzésen meg a monoklikat!- ( de azt adok is ! ) [Kép: rolleyes.gif]

  •
Válasz
duci01
Vendég
 
#75
2010-05-10. 21:19
en pc jatekokat gyüjtök

  •
Válasz
Offline Rocky
VIP
******
Hozzászólások: 727
Témák: 5
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2008.02.19.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Duna
  • Érdemes elgondolkodni rajt.....
  • Tejfölben sült mézes barack
  • Süni
  • Mercedes-Benz
#76
2010-05-10. 22:53
pénzt gyűjtök benzinre....
[Kép: huh.gif]

  •
Válasz
Offline csicsivut
Kezdő tag
*
Hozzászólások: 8
Témák: 0
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2010.05.11.
Hírnév: 0
#77
2010-05-11. 12:05
Gyerekként régi zsebnaptárt gyűjtöttem (volt igen régi is...), meg kinder figurákat.

  •
Válasz
Offline csicsivut
Kezdő tag
*
Hozzászólások: 8
Témák: 0
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2010.05.11.
Hírnév: 0
#78
2010-05-11. 12:08
A férjem söröskorsókat gyűjtött még egyetemistaként, ám soha nem adott pénzt egyikért sem! Big Grin

  •
Válasz
Offline dezsi031
Inaktív
Hozzászólások: 33
Témák: 0
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2010.05.10.
Hírnév: 0
#79
2010-05-12. 11:46
pénzt azt mindig

  •
Válasz
Offline lajut
Inaktív
Hozzászólások: 17
Témák: 0
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2009.12.08.
Hírnév: 0
#80
2010-05-12. 16:15
(Meeetya @ 2009-11-08 08:14) "index.php?act=findpost&pid=52114"]<{POST_SNAPBACK}>
Idézet:nos, nekem van vagy 200 db! fater gyűjtögette hosszú évekig. van több méretarányú is az egészen kicsitől a több kilósig mindenféle. majd meglesem őket, és megdumálhatjuk a részleteket, Biggie!
[Kép: tongue.gif][/b]


Vegyük fel a kapcsolatot [Kép: tongue.gif]

  •
Válasz
Offline csibészke
Power User
**
Hozzászólások: 41
Témák: 0
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2009.12.29.
Hírnév: 0
#81
2010-05-13. 23:30
zenét..filmeket...lányokat.... Big Grin.

  •
Válasz
Offline z78
Power User
**
Hozzászólások: 56
Témák: 3
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2010.02.28.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Tejszí­nes tepsis krumpli
  • Argo
  • BeadTool3
#82
2010-05-15. 07:20
Nem igazán gyüjtök semmit

  •
Válasz
Offline z78
Power User
**
Hozzászólások: 56
Témák: 3
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2010.02.28.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Tejszí­nes tepsis krumpli
  • Argo
  • BeadTool3
#83
2010-05-15. 07:21
Régen szalvétát gyüjtöttem.......De csak a helyet foglalta [Kép: rolleyes.gif]

  •
Válasz
Offline lajut
Inaktív
Hozzászólások: 17
Témák: 0
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2009.12.08.
Hírnév: 0
#84
2010-05-15. 14:36
Tapasztalatot [Kép: huh.gif]

  •
Válasz
Offline dezsi031
Inaktív
Hozzászólások: 33
Témák: 0
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2010.05.10.
Hírnév: 0
#85
2010-05-16. 21:35
pénzt abból sosem elég

  •
Válasz
Offline eedikee
Inaktív
Hozzászólások: 32
Témák: 0
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2010.02.05.
Hírnév: 0
#86
2010-05-18. 21:58
porcicát Smile

  •
Válasz
Offline eedikee
Inaktív
Hozzászólások: 32
Témák: 0
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2010.02.05.
Hírnév: 0
#87
2010-05-18. 21:59
meg pénzt is gyűjtenék, de az nem gyűlik, csak a porcica....

  •
Válasz
Offline farkas.mester
Kezdő tag
*
Hozzászólások: 13
Témák: 0
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2010.05.05.
Hírnév: 0
#88
2010-05-26. 22:32
Régi pénzérmét,kések,bicskákat,bajonetteket,töltény hüvelyeket és energia italos dobozokat

  •
Válasz
Offline joebácsi
Inaktív
Hozzászólások: 28
Témák: 0
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2009.01.12.
Hírnév: 0
#89
2010-05-30. 08:28
zenét+filmeket [Kép: laugh.gif] [Kép: laugh.gif] [Kép: laugh.gif] [Kép: laugh.gif]
www.viagrasansordonnancefr.com vente viagra cialis au maroc

  •
Válasz
Offline csont25
Inaktív
Hozzászólások: 23
Témák: 0
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2010.04.14.
Hírnév: 0
#90
2010-06-05. 10:06
Már semmit.

  •
Válasz
Oldalak (5): « Előző 1 2 3 4 5 Következő »


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Jelenlevő felhasználók ebben a témában:
1 Vendég

  •  
  • Fel  
  •  Kapcsolat


Design © 2026 Orpheus
Motor: MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Lineáris
Rétegezett
Megtekintés nyomtatható verzióban
Feliratkozás a témára
Szavazás hozzáadása ehhez a témához
Send thread to a friend