HHWForum.hu
Filmek
TV Sorozatok Feliratos filmek Szinkronos filmek HD és Blu-ray Karácsony Online nézhető filmek Film kollekciók Mobilos filmek Rajzfilmek Dokumentum filmek Horror filmek Magyar filmek DVD ISO HUN DVD ISO ENG DVD-Rip ENG 3D filmek Zenés filmek
Zenék
Zenei Kérések Videóklippek, koncertfelvételek OST Single
Játékok
Játék Kérések
XXX
XXX Játékok XXX Magyar XXX Sorozatok, Gyűjtemények XXX Képek XXX Magazinok, képregények XXX Videók és Rövid filmek
Mobil
Mobilos filmek Mobilos programok Androidos játékok Mobil Háttérképek Csengőhangok
Programok
Windows Op. ISO ENG Windows Op. ISO HUN Microsoft Office MacOS Program Kérések
Háttérképek
Templates Háttérképek Témák
E-könyvek
E-könyv Kérések Külföldi könyvek Hangoskönyvek Külföldi magazinok Gyerek hangoskönyvek Gyerekdalok
Mai Friss
Foci VB Tippjáték
  Elfelejtett jelszó   Regisztráció
Keresés
Bezárás
HHWForum.hu Off Topic Dumaláda Kedvenc Idézetek

Oldalak (4): « Előző 1 2 3 4
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rétegzési módok
Kedvenc Idézetek
Offline kozmi91
VIP
******
Hozzászólások: 290
Témák: 4
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2007.12.20.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Kozmi
  • Juventus
  • Akkora paraszt vagy,...
  • Kozmi munkái
#91
2008-06-24. 23:11
"Rövid az élet, hosszú a sí­r.
Mindenki dugjon, amennyit bí­r!!!"

  •
Válasz
Offline kozmi91
VIP
******
Hozzászólások: 290
Témák: 4
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2007.12.20.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Kozmi
  • Juventus
  • Akkora paraszt vagy,...
  • Kozmi munkái
#92
2008-06-25. 22:56
jójó,........csak kár, hogy nem látom a köszi gombot Smile

  •
Válasz
Offline Gagyika
Power User
**
Hozzászólások: 190
Témák: 8
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2006.01.30.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • SÜN! a tálcán - kőzel hozzád
  • Sőr vagy punci?
  • A skorpiókirály 2 - Harcos születik
  • 8 legjobb avagy legrosszabb dolog
  • Hogyan fürdessünk meg egy macskát
  • Palacsinta receptek
  • Lusta asszony sültcsirkéje
  • Lusta túrós Mirza módra
#93
2008-06-26. 05:58
"Én a Norbi módszerrel semmire nem mentem, a Gyurcsány módszerrel
viszont szeptember óta hat kilót fogytam... (ismeretlen)"


"A régi lányok úgy tudtak főzni, mint az anyjuk. A maiak pedig úgy
tudnak inni, mint az apjuk. (ismeretlen)"

Big GrinBig Grin

  •
Válasz
Offline indigen205
Power User
**
Hozzászólások: 47
Témák: 0
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2009.03.29.
Hírnév: 0
#94
2009-10-04. 21:46
Ha valaki egyszer elárul téged, az az ő hibája, ha még egyszer elárul téged, akkor az már a te hibád.

Love is the name, sex is the game. Forgot the name, and play the game!

lehet sok pénzed, lehet sok kurvád jó tetkód, jó verdád lehetsz fasza, lehet laza, ha egyedül mész haza

  •
Válasz
Offline eedikee
Inaktív
Hozzászólások: 32
Témák: 0
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2010.02.05.
Hírnév: 0
#95
2010-05-18. 22:29
(wicked @ 2008-03-13 00:25) "index.php?act=findpost&pid=16001"]<{POST_SNAPBACK}>
Idézet:"Nyugalom, a hosszú élet az ritka."[/b]

ez igaz Smile

  •
Válasz
Offline eedikee
Inaktív
Hozzászólások: 32
Témák: 0
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2010.02.05.
Hírnév: 0
#96
2010-05-18. 22:29
(Gagyika @ 2008-06-26 06:56) "index.php?act=findpost&pid=22598"]<{POST_SNAPBACK}>
Idézet:"Én a Norbi módszerrel semmire nem mentem, a Gyurcsány módszerrel
viszont szeptember óta hat kilót fogytam... (ismeretlen)"


"A régi lányok úgy tudtak főzni, mint az anyjuk. A maiak pedig úgy
tudnak inni, mint az apjuk. (ismeretlen)"

Big GrinBig Grin[/b]

Smile

  •
Válasz
Offline tiptronik
Inaktív
Hozzászólások: 38
Témák: 0
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2009.11.17.
Hírnév: 0
#97
2010-05-23. 11:13
(BaLiG @ 2008-01-17 19:51) "index.php?act=findpost&pid=8986"]<{POST_SNAPBACK}>
Idézet:-"A jó barát garantálja, hogy kihoz a börtönből, de az igazi barát ott fog ülni melletted, amig ki nem szabadulsz..."

- "Egy nőnek legalább két férfire van szüksége: Az egyik ápolt, finom, gyengéd, kedves, őszinte, megértő. A másik, pedig nem meleg."

- "Háborúzni a békéért olyan mint szeretkezni a szüzességért."

- "Ti azert nevettek rajtam, mert mas vagyok, de en azert nevetek rajtatok, mert ugyanolyanok vagytok..."[/b]
[Kép: cool.gif] Hát mennyire igazad van!!!

  •
Válasz
Offline Atteedark
Power User
**
Hozzászólások: 40
Témák: 0
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2010.07.05.
Hírnév: 0
#98
2010-07-05. 16:43
"Az élet egy fazék szar amit meg kell enni!"
Tolsztoj

Big Grin

  •
Válasz
Guest
Vendég
 
#99
2010-07-30. 16:40
Kedvenc idézetem, mottóm: Mdarat tolláról embert barátjáról. milyen érdekes hogy mennyire igaz ezért szeretem.

  •
Válasz
Offline pistabá77
Power User
**
Hozzászólások: 30
Témák: 1
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2010.07.11.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Mi a kedvenc zenei stí­lusod?
#100
2010-07-31. 13:28
Tévedni emberi dolog! Szólt a sün, és leszállt a drót keféről.


Egy sör nem sör.
Két sör fél sör.
Négy sör, egy sör.
Egy sör nem sör.
Big Grin

  •
Válasz
Guest
Vendég
 
#101
2010-08-01. 21:24
Ha a kacsa nem tud úszni, akkor nem ví­z a hülye.

  •
Válasz
Offline jeepo
Power User
**
Hozzászólások: 46
Témák: 2
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2010.07.22.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Segí­tség! AA tőlthető aksi probléma
  • Szóviccek
#102
2010-08-03. 22:00
(pistabá77 @ 2010-07-31 13:28) "index.php?act=findpost&pid=104913"]<{POST_SNAPBACK}>
Idézet:Tévedni emberi dolog! Szólt a sün, és leszállt a drót keféről.


Egy sör nem sör.
Két sör fél sör.
Négy sör, egy sör.
Egy sör nem sör.
Big Grin[/b]

hú ebbe a sörös "idézetbe" hányszor belebuktunk már... mármint hogy rekurzí­van ittunk ameddig csak bí­rtuk...
erről pedig eszembe jutott egy régi mennyi 30? -ban elhangzott szöveg, a nevet nem hiszem hogy jól í­rom de nézzétek el mert nem láttam leí­rva:

"Kutyaharapás, Sir E-vel."

  •
Válasz
Offline wancza
Power User
**
Hozzászólások: 25
Témák: 0
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2010.07.26.
Hírnév: 0
#103
2010-08-04. 22:10
A dzsungelben minden ehető, még te is Smile

  •
Válasz
Offline reichen
Inaktív
Hozzászólások: 43
Témák: 1
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2008.07.28.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Mit füllentettél legutóbb?
#104
2010-09-05. 01:27
bikicsunáj

  •
Válasz
Offline kikkan
Power User
**
Hozzászólások: 34
Témák: 0
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2010.07.31.
Hírnév: 0
#105
2010-09-17. 07:39
Mindennek vége lesz egyszer,a jónak is.

  •
Válasz
Offline boy444
Power User
**
Hozzászólások: 43
Témák: 0
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2010.08.16.
Hírnév: 0
#106
2010-09-18. 01:50
Amiről nem tudsz az nem fáj.

  •
Válasz
kitti06
Vendég
 
#107
2010-10-21. 14:50
Ha létezik egyáltalán kellő számú tanúbizonysággal alátámasztott beszámoló, hát a vámpí­rokról szóló ilyen. Nem hiányzik semmi. Hivatalos jelentések, közismert személyek - orvosok, papok, rendőrbí­rák - eskü alatt tett, í­rásbeli nyilatkozatai: egyetlen jogász sem kí­vánhat ennél meggyőzőbb bizonyí­tékokat. És mégis, ugyan ki hisz a vámpí­rokban?

  •
Válasz
kitti06
Vendég
 
#108
2010-10-21. 14:51
Csak azért, mert... mert bizonyos fajta lapokat osztottak nekünk... ez még nem jelenti azt, hogy nem dönthetünk úgy, hogy fölébe kerekedünk a végzetünknek... egy olyan végzetnek, amit egyikünk sem maga választott.

  •
Válasz
Offline nyeles025
Kezdő tag
*
Hozzászólások: 13
Témák: 0
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2010.07.17.
Hírnév: 0
#109
2010-10-27. 16:20
Ki korán kel,
egész nap álmos
Tongue

  •
Válasz
Offline laceesan
Power User
**
Hozzászólások: 43
Témák: 0
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2010.01.11.
Hírnév: 0
#110
2010-11-01. 20:00
"Itt nyugszunk Vándor, vidd hí­rül a spártaiaknak: megcselekedtük amit megkövetelt a haza..."

  •
Válasz
Offline Jorgo
Inaktív
Hozzászólások: 12
Témák: 0
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2006.06.25.
Hírnév: 0
#111
2010-11-02. 01:48
A halál nem az élet ellentéte. Az életnek nincs ellentéte. A halál ellentéte a születés. Az élet örök.

  •
Válasz
Offline acer7520
Power User
**
Hozzászólások: 34
Témák: 0
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2010.10.13.
Hírnév: 0
#112
2010-11-20. 16:39
I will the one who loves you until the end of time...

  •
Válasz
Offline djdance4
Kezdő tag
*
Hozzászólások: 18
Témák: 7
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2010.04.04.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Videó készités
  • Hogy Kell?
  • Windows xp lomtár létrehozása
  • Avatar HHW
  • Logo a Fórumra
  • Medal.of.Honor.Airborne
  • Fontos Lenne!
#113
2010-11-20. 23:55
A halál nem az élet ellentéte. Az életnek nincs ellentéte. A halál ellentéte a születés. Az élet örök. B)

  •
Válasz
Oldalak (4): « Előző 1 2 3 4


Hasonló témák...
Téma: Szerző Válaszok: Megtekintések: Utolsó üzenet
  Mi(k) a kedvenc márkád(áid) BaLiG 121 22,979 2011-03-16. 19:00
Utolsó üzenet: huszi11b

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Jelenlevő felhasználók ebben a témában:

  •  
  • Fel  
  •  Kapcsolat


Design © 2026 Orpheus
Motor: MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Lineáris
Rétegezett
Megtekintés nyomtatható verzióban
Feliratkozás a témára
Szavazás hozzáadása ehhez a témához
Send thread to a friend