HHWForum.hu
Filmek
TV Sorozatok Feliratos filmek Szinkronos filmek HD és Blu-ray Karácsony Online nézhető filmek Film kollekciók Mobilos filmek Rajzfilmek Dokumentum filmek Horror filmek Magyar filmek DVD ISO HUN DVD ISO ENG DVD-Rip ENG 3D filmek Zenés filmek
Zenék
Zenei Kérések Videóklippek, koncertfelvételek OST Single
Játékok
Játék Kérések
XXX
XXX Játékok XXX Magyar XXX Sorozatok, Gyűjtemények XXX Képek XXX Magazinok, képregények XXX Videók és Rövid filmek
Mobil
Mobilos filmek Mobilos programok Androidos játékok Mobil Háttérképek Csengőhangok
Programok
Windows Op. ISO ENG Windows Op. ISO HUN Microsoft Office MacOS Program Kérések
Háttérképek
Templates Háttérképek Témák
E-könyvek
E-könyv Kérések Külföldi könyvek Hangoskönyvek Külföldi magazinok Gyerek hangoskönyvek Gyerekdalok
Mai Friss
Foci VB Tippjáték
  Elfelejtett jelszó   Regisztráció
Keresés
Bezárás
HHWForum.hu Off Topic Dumaláda Mi lesz a halál után?

Oldalak (6): « Előző 1 2 3 4 5 6 Következő »
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rétegzési módok
Mi lesz a halál után?
Offline Mythbuster
VIP
******
Hozzászólások: 98
Témák: 2
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2006.04.01.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Don't Starve Beta (2013 április 20)
  • Star Trek XI
#31
2008-01-22. 21:54
Azért kell templomba járni hogy a papoknak legyen valami dolguk és hogy egy héten egyszer ne csak az anyázás mellett vegyük a szánkra isten nevét.
A halál és az utána következő periódus nem lehet olyan mint az alvás mivel az a szerves valónkhoz kötött reakció, a kóma az ami leginkább az alvásra hasonlí­t de az közel sem azonos a halállal.
Szerintem mivel a természet mindig megújul és álltalában véve önmagáből az eredeti forrásaiból újul meg kell valami szerep ebben a körforgásban nekünk is.

  •
Válasz
Rezukii
Vendég
 
#32
2008-01-22. 22:16
A papok sok bort isznak ,meg ostyát esznek..egyfajta duci tréning, és szálkásí­tás..

  •
Válasz
Offline BaLiG
Inaktív
Hozzászólások: 1,481
Témák: 56
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2006.01.25.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Megtőrtént esetek
  • X-treme sport
  • A magyar nyelv szépségei
  • Ben X
  • Mikulás levelei
  • Vicces kérdések és válaszok
  • Hó (6. HHW Fotóverseny)
  • Havazás
  • Paradoxonok /furcsa ellentétek/ (5. HHW Fotóverseny)
  • Művészet
  • Épület szavazás
  • Épület (4. HHW Fotóverseny)
  • Szexuális felvilágosítás - ahogy azt igazából kéne
  • Verseny téma
  • Reklám (3. Fotóverseny)
  • Nap szavazás
  • Nap (2. fotóverseny)
  • Tavaszi virág. Szavazás!
  • Illat
  • Beszólások!
#33
2008-01-22. 22:18
körforgás? nem tom. nem nagyon hiszek az ilyen lélekvándorlos dologban

  •
Válasz
Offline Mythbuster
VIP
******
Hozzászólások: 98
Témák: 2
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2006.04.01.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Don't Starve Beta (2013 április 20)
  • Star Trek XI
#34
2008-01-22. 22:24
Rezukii: A papok között kevés kövér van de már láttam olyat amely a reverendályában páleszt dugdos.
Balig: A reinkarnáció azért jobb válasz mint a "semmi".
De szerintem is van ennél jobb válasz de azt még nem ismerjük.
Majd még gondolkodom ezen holnap és átnézek pár értekezést hátha eszembe jut valami .

  •
Válasz
retek123
Vendég
 
#35
2008-01-22. 22:36
Én anno kitaláltam valami olyasmit a reinkarnációra, hogy az évmilliók alatt biztos változott a lélekszám a földön, í­gy ha mégis van reinkarnáció akkor egyes lelkek meghalnak mí­g újak születnek, í­gy már nincs is értelme az egésznek

Aztán, az alap, hogy az emberiség csak nő, akkor az új ember testébe benyomnak egy mókuslelket? Szerintem elég hülyeség a reinkarnáció, de nem kevésbé mint a többi.

Mythbusters, szerintem a "Ne ölj" parancsolat (márha ez tényleg mérvadó és meghatározza a jövőt) valahol arra utal, hogy tudatosan ne cselekedj í­gy, vagy valami ilyesmi, végülis csak sötétben tapogatózom.

  •
Válasz
Offline Mythbuster
VIP
******
Hozzászólások: 98
Témák: 2
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2006.04.01.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Don't Starve Beta (2013 április 20)
  • Star Trek XI
#36
2008-01-24. 22:04
Személy szerint én sem hiszek a reinkarnációban de amí­g nem cáfolják vagy erősí­tik meg tartózkodnék a válaszadástól.
A Ne ölj parancsolattal kapcsolatban még az jutott eszembe hogy az istenhí­vők nagyrésze hisz abban hogy a "sorsunk isten kezében van". Tehát egy mániákus gyilkos nem juthat a "pokolra" mivel az Isten álltal neki kijelölt utat követte.

  •
Válasz
Offline Orpheus
Administrator
********
Hozzászólások: 2,778
Témák: 388
Köszönetek kapott: 6 4 hozzászólásban
Köszönetek adott: 21
Csatlakozott: 2007.04.02.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Hasznos online webes alkalmazások gyűjteménye
  • DVD-Rip ENG ABC list
  • DVD-Rip ENG ABC list
  • DVD-Rip ENG ABC list
  • DVD-Rip ENG ABC list
  • DVD-Rip ENG ABC list
  • DVD-Rip ENG ABC list
  • DVD-Rip ENG ABC list
  • DVD-Rip ENG ABC list
  • HD és Blu-ray filmek ABC összesítő
  • Szinkronos filmek ABC összesítő
  • Feliratos filmek ABC összesítő
  • TV Sorozatok ABC összesítő
  • 2022. évi Oscar-gála – Nyertes filmek[/
  • 2025. évi Oscar-gála – Nyertesek
  • 10 Hely a Bolygón, Amit a Tudomány Nem Tud Megmagyarázni
  • Tiltott Találmányok, amelyek megváltoztathatták volna világunkat!
  • 10 fénykép, amely bizonyítja, hogy az időutazás létezik
  • 2024. évi Oscar-gála – Nyertesek
  • Pepsi vagy Coca az örök kérdés!
#37
2008-01-24. 22:09
Sokan úgy hiszik hogy ha nem érted el ebben az életben azt amire születtél, akkor újraszületsz egy másik emberben illetve a lelked újraszületik, újra és újra.
„Az igaz ember járta ösvényt minden oldalról körülveszi az önzők és a gonoszok igazságtalansága. Ám, aki az irgalmasság és a jóakarat nevében vezeti az erőtleneket a sötétség völgyén át, az valóban testvére és őrzője embertársainak. És lesújtok rád nagy haraggal és rettentő bosszúval mindazokra, akik testvéreim ártalmára törnek. És majd megtudod, hogy az én nevem az Úr, amikor szörnyű bosszúm lesújt rád!”
Ponyvaregény : Ezékiel 25:17

  •
Válasz
Offline Dada
VIP
******
Hozzászólások: 1,601
Témák: 13
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2007.11.26.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Játékajánló
  • Bolondok Aranya
  • Norbit
  • Üresfejü
  • Ferrari
  • Csak őszintén mi a véleményed a fórumról?
  • Balesetekről képek
  • Mi a terved nyárra?
  • Biztonsági őv és más autósbiztonsági tippek
  • Küzdősportok
  • Szőkés
  • Call of Duty 4
  • Futball Hí­rek
#38
2008-01-25. 08:35
Még szerencse hogy nem hiszek

  •
Válasz
Offline /George/
Power User
**
Hozzászólások: 298
Témák: 7
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2006.08.21.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Star Wars The Old Republic
  • Milyen böngészőt használsz?
  • Hány órát internetezel egy nap?
  • Windows nem bootol (kékhalál)
  • Router
  • C-walk videók
  • George galériája
#39
2008-01-26. 01:48
Én a mennyországban és pokolban hiszek...az összes többitől eltekintek! De csak gondoljatok bele...ha nem lenne az élet után vmi, akkor miért is élünk? Azért, hogy a halál után jöjjön a nagy semmi? Igen, ez bizonyos...menny vagy pokol!

  •
Válasz
Rezukii
Vendég
 
#40
2008-01-26. 05:45
A sors fintora, h azért éltünk végig pár évtizedet, h örök sötétségbe legyünk zárva...de tudomást nem véve magunkról, tehát mintha aludnánk...de senki, soha nem ébresztene fel..

  •
Válasz
Offline /George/
Power User
**
Hozzászólások: 298
Témák: 7
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2006.08.21.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Star Wars The Old Republic
  • Milyen böngészőt használsz?
  • Hány órát internetezel egy nap?
  • Windows nem bootol (kékhalál)
  • Router
  • C-walk videók
  • George galériája
#41
2008-01-26. 12:06
Az elég gáz lenne...sztem az a szituáció ki van zárva!

  •
Válasz
Offline Dada
VIP
******
Hozzászólások: 1,601
Témák: 13
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2007.11.26.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Játékajánló
  • Bolondok Aranya
  • Norbit
  • Üresfejü
  • Ferrari
  • Csak őszintén mi a véleményed a fórumról?
  • Balesetekről képek
  • Mi a terved nyárra?
  • Biztonsági őv és más autósbiztonsági tippek
  • Küzdősportok
  • Szőkés
  • Call of Duty 4
  • Futball Hí­rek
#42
2008-01-26. 14:20
Egyébként tiszta felesleges találgatni ugysem az lessz amire gondolunk senki sem tudhatja mi lessz Szerintem

  •
Válasz
Offline /George/
Power User
**
Hozzászólások: 298
Témák: 7
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2006.08.21.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Star Wars The Old Republic
  • Milyen böngészőt használsz?
  • Hány órát internetezel egy nap?
  • Windows nem bootol (kékhalál)
  • Router
  • C-walk videók
  • George galériája
#43
2008-01-26. 14:24
Erről van szó! Ezt nem tudhatja senki, csak maga Isten! ??킐 majd eldönti, hogy hova kerüljünk! Sztem ez a téma itt le is zárult! Térjünk át arra, hogy ti hisztek-e Istenben? Én hiszek, mert hát akkor hogyan lennénk, ha ő nem teremtett volna meg...vagy ha a Föld gázból lett volna, akkor mi hogy kerültünk ide? Tehát bizonyos sztem, hogy Isten létezik!

  •
Válasz
Offline Mythbuster
VIP
******
Hozzászólások: 98
Témák: 2
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2006.04.01.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Don't Starve Beta (2013 április 20)
  • Star Trek XI
#44
2008-01-26. 15:13
Isten nem létezik. Evolúció igen de Isten nem. De attól még el tudok képzelni egy ősi fajt amely egykoron hatalmas csillagközi birodalmat hozott létre és segí­tette az akkori földiek kultúrális és technológiai fejlődését. Mivel a kőbaltás ember nem tudott magyarázatot találni az idegenek "hatalmára" ezért bemesélte magának hogy az Isten.

  •
Válasz
Offline Dada
VIP
******
Hozzászólások: 1,601
Témák: 13
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2007.11.26.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Játékajánló
  • Bolondok Aranya
  • Norbit
  • Üresfejü
  • Ferrari
  • Csak őszintén mi a véleményed a fórumról?
  • Balesetekről képek
  • Mi a terved nyárra?
  • Biztonsági őv és más autósbiztonsági tippek
  • Küzdősportok
  • Szőkés
  • Call of Duty 4
  • Futball Hí­rek
#45
2008-01-26. 16:27
Én nem hiszek istenben sem

  •
Válasz
Rezukii
Vendég
 
#46
2008-01-26. 16:36
Igen, az Evolució, merthogy minek is lennénk szőrősek, ha nem a majmoktól származnánk? Miért is lenne fark csontunk, mint a majmoknak? Szerintem ez logikus..vagy tévednék?

  •
Válasz
Offline /George/
Power User
**
Hozzászólások: 298
Témák: 7
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2006.08.21.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Star Wars The Old Republic
  • Milyen böngészőt használsz?
  • Hány órát internetezel egy nap?
  • Windows nem bootol (kékhalál)
  • Router
  • C-walk videók
  • George galériája
#47
2008-01-26. 18:07
Ki hogy gondolja...de az biztos, hogy én nem majmoktól származom!

  •
Válasz
Offline BaLiG
Inaktív
Hozzászólások: 1,481
Témák: 56
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2006.01.25.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Megtőrtént esetek
  • X-treme sport
  • A magyar nyelv szépségei
  • Ben X
  • Mikulás levelei
  • Vicces kérdések és válaszok
  • Hó (6. HHW Fotóverseny)
  • Havazás
  • Paradoxonok /furcsa ellentétek/ (5. HHW Fotóverseny)
  • Művészet
  • Épület szavazás
  • Épület (4. HHW Fotóverseny)
  • Szexuális felvilágosítás - ahogy azt igazából kéne
  • Verseny téma
  • Reklám (3. Fotóverseny)
  • Nap szavazás
  • Nap (2. fotóverseny)
  • Tavaszi virág. Szavazás!
  • Illat
  • Beszólások!
#48
2008-01-26. 18:21
ez bisztos George

  •
Válasz
Offline Dada
VIP
******
Hozzászólások: 1,601
Témák: 13
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2007.11.26.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Játékajánló
  • Bolondok Aranya
  • Norbit
  • Üresfejü
  • Ferrari
  • Csak őszintén mi a véleményed a fórumról?
  • Balesetekről képek
  • Mi a terved nyárra?
  • Biztonsági őv és más autósbiztonsági tippek
  • Küzdősportok
  • Szőkés
  • Call of Duty 4
  • Futball Hí­rek
#49
2008-01-26. 23:51
Te biztosan nem de az emberiség lehet

  •
Válasz
Guest
Vendég
 
#50
2008-01-27. 02:30
Véleményem szerint az ember egy magasabb sí­kba jut át... Bármi is legyen az. De az biztos, hogy az anyag nem vész el, csak átalakul! Ha már itt tartunk, akkor pl az elégetett papí­rból miért füst lesz, miért nem egy bombanő ???

  •
Válasz
Guest
Vendég
 
#51
2008-01-27. 11:18
rejtély h mi lesz..de sztem először egy kis sötétség..aztán a többit meg majd akkor

  •
Válasz
Guest
Vendég
 
#52
2008-01-27. 11:19
(Farsi @ 2008.01.27. 01:30)
Kód:
index.phphttp://index.php?act=fi.... [A teljes linkek csak bejelentkezett felhasználóknak láthatók]
Idézet:Véleményem szerint az ember egy magasabb sí­kba jut át... Bármi is legyen az. De az biztos, hogy az anyag nem vész el, csak átalakul! Ha már itt tartunk, akkor pl az elégetett papí­rból miért füst lesz, miért nem egy bombanő ??? ??í‚ 


haver hogyha nő lenne belőle..én mindennap papí­rt égetnék az biztos

  •
Válasz
Offline BaLiG
Inaktív
Hozzászólások: 1,481
Témák: 56
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2006.01.25.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Megtőrtént esetek
  • X-treme sport
  • A magyar nyelv szépségei
  • Ben X
  • Mikulás levelei
  • Vicces kérdések és válaszok
  • Hó (6. HHW Fotóverseny)
  • Havazás
  • Paradoxonok /furcsa ellentétek/ (5. HHW Fotóverseny)
  • Művészet
  • Épület szavazás
  • Épület (4. HHW Fotóverseny)
  • Szexuális felvilágosítás - ahogy azt igazából kéne
  • Verseny téma
  • Reklám (3. Fotóverseny)
  • Nap szavazás
  • Nap (2. fotóverseny)
  • Tavaszi virág. Szavazás!
  • Illat
  • Beszólások!
#53
2008-01-27. 12:53
nem lenne egy tankönyvem se az is bisztos

  •
Válasz
Offline /George/
Power User
**
Hozzászólások: 298
Témák: 7
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2006.08.21.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Star Wars The Old Republic
  • Milyen böngészőt használsz?
  • Hány órát internetezel egy nap?
  • Windows nem bootol (kékhalál)
  • Router
  • C-walk videók
  • George galériája
#54
2008-01-27. 14:20
Tankönyv? Papí­rt már nem is kapnál sehol!

  •
Válasz
Rezukii
Vendég
 
#55
2008-01-27. 17:28
Mi lenne ha fa égetésből lenne jó csaj, avagy a hölgyeknek jó pasi? A Greenpeace szempontjából nem lenne jó, de azért a fák rohamosan fogynak..

  •
Válasz
Guest
Vendég
 
#56
2008-01-27. 18:30
(Rezukii @ 2008.01.27. 16:28)
Kód:
index.phphttp://index.php?act=fi.... [A teljes linkek csak bejelentkezett felhasználóknak láthatók]
Idézet:Mi lenne ha fa égetésből lenne jó csaj, avagy a hölgyeknek jó pasi? A Greenpeace szempontjából nem lenne jó, de azért a fák rohamosan fogynak..


sajnos í­gyis fogynak haver..már nem mintha vmi nagy zöld lennék..de azért mégis..jó azért eza természet

  •
Válasz
Offline /George/
Power User
**
Hozzászólások: 298
Témák: 7
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2006.08.21.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Star Wars The Old Republic
  • Milyen böngészőt használsz?
  • Hány órát internetezel egy nap?
  • Windows nem bootol (kékhalál)
  • Router
  • C-walk videók
  • George galériája
#57
2008-01-28. 17:18
Igen...már ha csak azt nézzük, hogy életfeltételünk!

  •
Válasz
Guest
Vendég
 
#58
2008-01-28. 19:31
Bármi lehet a halál utám,nem érdemes filózni rajta

  •
Válasz
Zoltan73
Vendég
 
#59
2008-04-01. 14:43
1.) akkor már nem érzek semmit
2.) semmire nem lesz gondom, bajom

Szerintem, olyan mind1 lesz, ha már egyszer meghaltam, nem?! [Kép: blink.gif]

  •
Válasz
Offline Dada
VIP
******
Hozzászólások: 1,601
Témák: 13
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2007.11.26.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Játékajánló
  • Bolondok Aranya
  • Norbit
  • Üresfejü
  • Ferrari
  • Csak őszintén mi a véleményed a fórumról?
  • Balesetekről képek
  • Mi a terved nyárra?
  • Biztonsági őv és más autósbiztonsági tippek
  • Küzdősportok
  • Szőkés
  • Call of Duty 4
  • Futball Hí­rek
#60
2008-04-03. 16:49
ezt nem tudhatod majd megmondom ha odaértem

  •
Válasz
Oldalak (6): « Előző 1 2 3 4 5 6 Következő »


Hasonló témák...
Téma: Szerző Válaszok: Megtekintések: Utolsó üzenet
  Mi lesz a következő dolog amit venni fogsz/akarsz? Zozi 383 57,266 2011-03-28. 07:07
Utolsó üzenet: csupafül

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Jelenlevő felhasználók ebben a témában:
1 Vendég

  •  
  • Fel  
  •  Kapcsolat


Design © 2026 Orpheus
Motor: MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Lineáris
Rétegezett
Megtekintés nyomtatható verzióban
Feliratkozás a témára
Szavazás hozzáadása ehhez a témához
Send thread to a friend