(Dada @ 2008.03.25. 21:18)
Kód:
http://index.php?act=fi.... [A teljes linkek csak bejelentkezett felhasználóknak láthatók]Idézet:Mire hatásossab a boyx mint a kondizás?
Az ütőerőre! +kőkemény kondit csinál!!!Sokat futok a box mellett 4-5 kilómétert tempóban egyhuzamra.
Teniszezek is és kajakozok is.