HHWForum.hu
Filmek
TV Sorozatok Feliratos filmek Szinkronos filmek HD és Blu-ray Karácsony Online nézhető filmek Film kollekciók Mobilos filmek Rajzfilmek Dokumentum filmek Horror filmek Magyar filmek DVD ISO HUN DVD ISO ENG DVD-Rip ENG 3D filmek Zenés filmek
Zenék
Zenei Kérések Videóklippek, koncertfelvételek OST Single
Játékok
Játék Kérések
XXX
XXX Játékok XXX Magyar XXX Sorozatok, Gyűjtemények XXX Képek XXX Magazinok, képregények XXX Videók és Rövid filmek
Mobil
Mobilos filmek Mobilos programok Androidos játékok Mobil Háttérképek Csengőhangok
Programok
Windows Op. ISO ENG Windows Op. ISO HUN Microsoft Office MacOS Program Kérések
Háttérképek
Templates Háttérképek Témák
E-könyvek
E-könyv Kérések Külföldi könyvek Hangoskönyvek Külföldi magazinok Gyerek hangoskönyvek Gyerekdalok
Mai Friss
Foci VB Tippjáték
  Elfelejtett jelszó   Regisztráció
Keresés
Bezárás
HHWForum.hu Off Topic Dumaláda Mi a véleményetek a:Tesco-ról?

Oldalak (6): « Előző 1 2 3 4 5 6 Következő »
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rétegzési módok
Mi a véleményetek a:Tesco-ról?
Offline BaLiG
Inaktív
Hozzászólások: 1,481
Témák: 56
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2006.01.25.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Megtőrtént esetek
  • X-treme sport
  • A magyar nyelv szépségei
  • Ben X
  • Mikulás levelei
  • Vicces kérdések és válaszok
  • Hó (6. HHW Fotóverseny)
  • Havazás
  • Paradoxonok /furcsa ellentétek/ (5. HHW Fotóverseny)
  • Művészet
  • Épület szavazás
  • Épület (4. HHW Fotóverseny)
  • Szexuális felvilágosítás - ahogy azt igazából kéne
  • Verseny téma
  • Reklám (3. Fotóverseny)
  • Nap szavazás
  • Nap (2. fotóverseny)
  • Tavaszi virág. Szavazás!
  • Illat
  • Beszólások!
#61
2008-02-10. 20:53
utálom a protekciosokat

  •
Válasz
Offline Dada
VIP
******
Hozzászólások: 1,601
Témák: 13
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2007.11.26.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Játékajánló
  • Bolondok Aranya
  • Norbit
  • Üresfejü
  • Ferrari
  • Csak őszintén mi a véleményed a fórumról?
  • Balesetekről képek
  • Mi a terved nyárra?
  • Biztonsági őv és más autósbiztonsági tippek
  • Küzdősportok
  • Szőkés
  • Call of Duty 4
  • Futball Hí­rek
#62
2008-02-10. 20:56
Mai világban annélkül nagyon ritkán megy valamire az ember Sajnos

  •
Válasz
Offline BaLiG
Inaktív
Hozzászólások: 1,481
Témák: 56
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2006.01.25.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Megtőrtént esetek
  • X-treme sport
  • A magyar nyelv szépségei
  • Ben X
  • Mikulás levelei
  • Vicces kérdések és válaszok
  • Hó (6. HHW Fotóverseny)
  • Havazás
  • Paradoxonok /furcsa ellentétek/ (5. HHW Fotóverseny)
  • Művészet
  • Épület szavazás
  • Épület (4. HHW Fotóverseny)
  • Szexuális felvilágosítás - ahogy azt igazából kéne
  • Verseny téma
  • Reklám (3. Fotóverseny)
  • Nap szavazás
  • Nap (2. fotóverseny)
  • Tavaszi virág. Szavazás!
  • Illat
  • Beszólások!
#63
2008-02-10. 21:01
hát jah. de remélem én azért jutok vmire. még ne mvolt szükségem protekciora (és még ne msi lehetett volna)

  •
Válasz
Offline Biggie
Moderátor
*******
Hozzászólások: 1,526
Témák: 132
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 1
Csatlakozott: 2006.01.31.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Ice Cube – Man Down-2024
  • Dolly Parton - 16 Biggest Hits (2008)
  • Dolly Parton - The Very Best Of Dolly Parton (2007)
  • Simply Red - The Very Best Of (2003)
  • David Guetta – New Year’s Eve Party-2023
  • Vangelis - Greatest Hits (1996)
  • Enya - The Christmas (EP) (1994)
  • Bee Gees - Christmas Bootleg (1995)
  • Frank Sinatra - The Hits (2018)
  • Frank Sinatra - My Way The Best Of Frank Sinatra (1997)
  • Frank Sinatra - My Way (2009)
  • Boney M - Christmas Party (1998)
  • Boo-Yaa T.R.I.B.E. – Occupational Hazard-2023/1995
  • AC/DC - The Best (1997)
  • Tiësto – Tiësto’s New Year’s Eve VIP-2023
  • Donna Summer - Christmas Spirit (1994)
  • Chicago - O Christmas Three (2011)
  • Willie Nelson – Greatest Hits-2023
  • Eminem – The Marshall Mathers LP2 (Expanded Edition)-2013/2023
  • Reggae-----Buju Banton – Born For Greatness-2023
#64
2008-02-10. 21:26
Eljön az idő amikor szügség lesz rá ezt tudomásul kell venni sajna.

  •
Válasz
Offline BaLiG
Inaktív
Hozzászólások: 1,481
Témák: 56
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2006.01.25.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Megtőrtént esetek
  • X-treme sport
  • A magyar nyelv szépségei
  • Ben X
  • Mikulás levelei
  • Vicces kérdések és válaszok
  • Hó (6. HHW Fotóverseny)
  • Havazás
  • Paradoxonok /furcsa ellentétek/ (5. HHW Fotóverseny)
  • Művészet
  • Épület szavazás
  • Épület (4. HHW Fotóverseny)
  • Szexuális felvilágosítás - ahogy azt igazából kéne
  • Verseny téma
  • Reklám (3. Fotóverseny)
  • Nap szavazás
  • Nap (2. fotóverseny)
  • Tavaszi virág. Szavazás!
  • Illat
  • Beszólások!
#65
2008-02-10. 21:28
ja csak amikor szükség lezs ako legyen

  •
Válasz
Offline Orpheus
Administrator
********
Hozzászólások: 2,778
Témák: 388
Köszönetek kapott: 6 4 hozzászólásban
Köszönetek adott: 21
Csatlakozott: 2007.04.02.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Hasznos online webes alkalmazások gyűjteménye
  • DVD-Rip ENG ABC list
  • DVD-Rip ENG ABC list
  • DVD-Rip ENG ABC list
  • DVD-Rip ENG ABC list
  • DVD-Rip ENG ABC list
  • DVD-Rip ENG ABC list
  • DVD-Rip ENG ABC list
  • DVD-Rip ENG ABC list
  • HD és Blu-ray filmek ABC összesítő
  • Szinkronos filmek ABC összesítő
  • Feliratos filmek ABC összesítő
  • TV Sorozatok ABC összesítő
  • 2022. évi Oscar-gála – Nyertes filmek[/
  • 2025. évi Oscar-gála – Nyertesek
  • 10 Hely a Bolygón, Amit a Tudomány Nem Tud Megmagyarázni
  • Tiltott Találmányok, amelyek megváltoztathatták volna világunkat!
  • 10 fénykép, amely bizonyítja, hogy az időutazás létezik
  • 2024. évi Oscar-gála – Nyertesek
  • Pepsi vagy Coca az örök kérdés!
#66
2008-02-10. 23:18
A Tesco-s könyvek 80%-a igaz, de áruházak között van különbség.
„Az igaz ember járta ösvényt minden oldalról körülveszi az önzők és a gonoszok igazságtalansága. Ám, aki az irgalmasság és a jóakarat nevében vezeti az erőtleneket a sötétség völgyén át, az valóban testvére és őrzője embertársainak. És lesújtok rád nagy haraggal és rettentő bosszúval mindazokra, akik testvéreim ártalmára törnek. És majd megtudod, hogy az én nevem az Úr, amikor szörnyű bosszúm lesújt rád!”
Ponyvaregény : Ezékiel 25:17

  •
Válasz
Offline Dada
VIP
******
Hozzászólások: 1,601
Témák: 13
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2007.11.26.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Játékajánló
  • Bolondok Aranya
  • Norbit
  • Üresfejü
  • Ferrari
  • Csak őszintén mi a véleményed a fórumról?
  • Balesetekről képek
  • Mi a terved nyárra?
  • Biztonsági őv és más autósbiztonsági tippek
  • Küzdősportok
  • Szőkés
  • Call of Duty 4
  • Futball Hí­rek
#67
2008-02-10. 23:21
Ebben biztos igazad van de mindenhol megy a sunyi dolog

  •
Válasz
Offline Gagyika
Power User
**
Hozzászólások: 190
Témák: 8
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2006.01.30.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • SÜN! a tálcán - kőzel hozzád
  • Sőr vagy punci?
  • A skorpiókirály 2 - Harcos születik
  • 8 legjobb avagy legrosszabb dolog
  • Hogyan fürdessünk meg egy macskát
  • Palacsinta receptek
  • Lusta asszony sültcsirkéje
  • Lusta túrós Mirza módra
#68
2008-03-01. 20:29
Hát nem tudom, én mindkét Tesco könyvet elolvastam és még mindig szeretek oda járni
Pedig találkoztam már én is verébbel a próbafülkében Big GrinBig Grin

  •
Válasz
Offline obaggio
Inaktív
Hozzászólások: 8
Témák: 1
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2006.04.01.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • HDD Videokamera
#69
2008-03-01. 22:04
En is elolvastam a konyvet,és szerintem is úgy van ahogy levan í­rva.De nem csak a Tescoba,ha nem minden nagy áruházba áttverik az embert.Eladják meg a sz..t is.Nagyon odakell figyelni hogy mit veszel.

  •
Válasz
JoeJoeJoe
Vendég
 
#70
2008-03-09. 21:05
Nekem semmi bajom nincs a tescoval, talán csak annyi, hogy tönkretette a melett lévő Billát, ami nagyon szimpatikus és jó üzlet volt. De amúgy szinte mindent ott szuktunk vásárolni, mert közel is van és olcsó is.

  •
Válasz
tommy18
Vendég
 
#71
2008-12-22. 10:03
áhhh Tesco,Auchan egyre megy...elektronikai cuccot semmikép se ruhát,de kaját megvesszük mert olcsó és ugyan oylan mint a drágább fajta...persze azt is megkell nézni,hogy meddig jó mert mint mindenhol,a Tescoban is nagy francok a vezetők...

  •
Válasz
Offline Biggie
Moderátor
*******
Hozzászólások: 1,526
Témák: 132
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 1
Csatlakozott: 2006.01.31.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Ice Cube – Man Down-2024
  • Dolly Parton - 16 Biggest Hits (2008)
  • Dolly Parton - The Very Best Of Dolly Parton (2007)
  • Simply Red - The Very Best Of (2003)
  • David Guetta – New Year’s Eve Party-2023
  • Vangelis - Greatest Hits (1996)
  • Enya - The Christmas (EP) (1994)
  • Bee Gees - Christmas Bootleg (1995)
  • Frank Sinatra - The Hits (2018)
  • Frank Sinatra - My Way The Best Of Frank Sinatra (1997)
  • Frank Sinatra - My Way (2009)
  • Boney M - Christmas Party (1998)
  • Boo-Yaa T.R.I.B.E. – Occupational Hazard-2023/1995
  • AC/DC - The Best (1997)
  • Tiësto – Tiësto’s New Year’s Eve VIP-2023
  • Donna Summer - Christmas Spirit (1994)
  • Chicago - O Christmas Three (2011)
  • Willie Nelson – Greatest Hits-2023
  • Eminem – The Marshall Mathers LP2 (Expanded Edition)-2013/2023
  • Reggae-----Buju Banton – Born For Greatness-2023
#72
2009-01-03. 23:51
Vásárolok ott ennyi, amugy minden multi gazember.

  •
Válasz
Offline Dada
VIP
******
Hozzászólások: 1,601
Témák: 13
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2007.11.26.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Játékajánló
  • Bolondok Aranya
  • Norbit
  • Üresfejü
  • Ferrari
  • Csak őszintén mi a véleményed a fórumról?
  • Balesetekről képek
  • Mi a terved nyárra?
  • Biztonsági őv és más autósbiztonsági tippek
  • Küzdősportok
  • Szőkés
  • Call of Duty 4
  • Futball Hí­rek
#73
2009-01-04. 11:47
Tesco az meg mi?????

  •
Válasz
Offline Biggie
Moderátor
*******
Hozzászólások: 1,526
Témák: 132
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 1
Csatlakozott: 2006.01.31.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Ice Cube – Man Down-2024
  • Dolly Parton - 16 Biggest Hits (2008)
  • Dolly Parton - The Very Best Of Dolly Parton (2007)
  • Simply Red - The Very Best Of (2003)
  • David Guetta – New Year’s Eve Party-2023
  • Vangelis - Greatest Hits (1996)
  • Enya - The Christmas (EP) (1994)
  • Bee Gees - Christmas Bootleg (1995)
  • Frank Sinatra - The Hits (2018)
  • Frank Sinatra - My Way The Best Of Frank Sinatra (1997)
  • Frank Sinatra - My Way (2009)
  • Boney M - Christmas Party (1998)
  • Boo-Yaa T.R.I.B.E. – Occupational Hazard-2023/1995
  • AC/DC - The Best (1997)
  • Tiësto – Tiësto’s New Year’s Eve VIP-2023
  • Donna Summer - Christmas Spirit (1994)
  • Chicago - O Christmas Three (2011)
  • Willie Nelson – Greatest Hits-2023
  • Eminem – The Marshall Mathers LP2 (Expanded Edition)-2013/2023
  • Reggae-----Buju Banton – Born For Greatness-2023
#74
2009-01-05. 11:01
Na térjél magadhoz, ti is oda jártok.

  •
Válasz
Offline Biggie
Moderátor
*******
Hozzászólások: 1,526
Témák: 132
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 1
Csatlakozott: 2006.01.31.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Ice Cube – Man Down-2024
  • Dolly Parton - 16 Biggest Hits (2008)
  • Dolly Parton - The Very Best Of Dolly Parton (2007)
  • Simply Red - The Very Best Of (2003)
  • David Guetta – New Year’s Eve Party-2023
  • Vangelis - Greatest Hits (1996)
  • Enya - The Christmas (EP) (1994)
  • Bee Gees - Christmas Bootleg (1995)
  • Frank Sinatra - The Hits (2018)
  • Frank Sinatra - My Way The Best Of Frank Sinatra (1997)
  • Frank Sinatra - My Way (2009)
  • Boney M - Christmas Party (1998)
  • Boo-Yaa T.R.I.B.E. – Occupational Hazard-2023/1995
  • AC/DC - The Best (1997)
  • Tiësto – Tiësto’s New Year’s Eve VIP-2023
  • Donna Summer - Christmas Spirit (1994)
  • Chicago - O Christmas Three (2011)
  • Willie Nelson – Greatest Hits-2023
  • Eminem – The Marshall Mathers LP2 (Expanded Edition)-2013/2023
  • Reggae-----Buju Banton – Born For Greatness-2023
#75
2009-01-05. 17:01
Amugy szeretek nézelődni benn kellemes zene, különösen a játék autóknál.Smile

  •
Válasz
Ditte
Vendég
 
#76
2009-01-12. 21:27
TESCO- évekkel ezelőtt jártam ott, és anyira emlékszem h az volt életemben az első nagy bevásárlóközpont ahol jártam...( kb. 5 éves lehettem) és eltévedtem kisshijján...

de szerintem ugyan olyan mint a többi Smile

  •
Válasz
Offline Dada
VIP
******
Hozzászólások: 1,601
Témák: 13
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2007.11.26.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Játékajánló
  • Bolondok Aranya
  • Norbit
  • Üresfejü
  • Ferrari
  • Csak őszintén mi a véleményed a fórumról?
  • Balesetekről képek
  • Mi a terved nyárra?
  • Biztonsági őv és más autósbiztonsági tippek
  • Küzdősportok
  • Szőkés
  • Call of Duty 4
  • Futball Hí­rek
#77
2009-01-12. 21:58
Idézet:Originally posted by Biggie;33625
Na térjél magadhoz, ti is oda jártok.


Már majdnem elfelejtettem Big Grin

  •
Válasz
Offline BaLiG
Inaktív
Hozzászólások: 1,481
Témák: 56
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2006.01.25.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Megtőrtént esetek
  • X-treme sport
  • A magyar nyelv szépségei
  • Ben X
  • Mikulás levelei
  • Vicces kérdések és válaszok
  • Hó (6. HHW Fotóverseny)
  • Havazás
  • Paradoxonok /furcsa ellentétek/ (5. HHW Fotóverseny)
  • Művészet
  • Épület szavazás
  • Épület (4. HHW Fotóverseny)
  • Szexuális felvilágosítás - ahogy azt igazából kéne
  • Verseny téma
  • Reklám (3. Fotóverseny)
  • Nap szavazás
  • Nap (2. fotóverseny)
  • Tavaszi virág. Szavazás!
  • Illat
  • Beszólások!
#78
2009-01-12. 22:05
sarki abc Smile ott is van minden ami kell Smile

  •
Válasz
Offline Dada
VIP
******
Hozzászólások: 1,601
Témák: 13
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2007.11.26.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Játékajánló
  • Bolondok Aranya
  • Norbit
  • Üresfejü
  • Ferrari
  • Csak őszintén mi a véleményed a fórumról?
  • Balesetekről képek
  • Mi a terved nyárra?
  • Biztonsági őv és más autósbiztonsági tippek
  • Küzdősportok
  • Szőkés
  • Call of Duty 4
  • Futball Hí­rek
#79
2009-01-12. 22:17
nem tesco gazdaságos ropi nincs Big Grin

  •
Válasz
Offline BaLiG
Inaktív
Hozzászólások: 1,481
Témák: 56
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2006.01.25.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Megtőrtént esetek
  • X-treme sport
  • A magyar nyelv szépségei
  • Ben X
  • Mikulás levelei
  • Vicces kérdések és válaszok
  • Hó (6. HHW Fotóverseny)
  • Havazás
  • Paradoxonok /furcsa ellentétek/ (5. HHW Fotóverseny)
  • Művészet
  • Épület szavazás
  • Épület (4. HHW Fotóverseny)
  • Szexuális felvilágosítás - ahogy azt igazából kéne
  • Verseny téma
  • Reklám (3. Fotóverseny)
  • Nap szavazás
  • Nap (2. fotóverseny)
  • Tavaszi virág. Szavazás!
  • Illat
  • Beszólások!
#80
2009-01-12. 22:19
najo télleg Big Grin de babapisokota van (jo tescoba is lehet) Big Grin

  •
Válasz
Offline Dada
VIP
******
Hozzászólások: 1,601
Témák: 13
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2007.11.26.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Játékajánló
  • Bolondok Aranya
  • Norbit
  • Üresfejü
  • Ferrari
  • Csak őszintén mi a véleményed a fórumról?
  • Balesetekről képek
  • Mi a terved nyárra?
  • Biztonsági őv és más autósbiztonsági tippek
  • Küzdősportok
  • Szőkés
  • Call of Duty 4
  • Futball Hí­rek
#81
2009-01-12. 22:40
De gazdaságos aza lényeg válllllság van vagy nincs Big Grinna mindegy is nagynéha mi ie elmegyün családdal az aszonyal többet megyünk de akkor is csak nézelödünk meg redbul piákat meg karácsonra készülödös ajándékot szoktunk venni szülökkel meg ami kell Big Grinnagy néha

  •
Válasz
Offline Verocs
Inaktív
Hozzászólások: 83
Témák: 5
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2008.11.28.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Idézetek
  • Koktélok,turmixok
  • Spanyol konyha
  • Torta Receptek
  • Levesek
#82
2009-01-12. 23:05
Jaa,de én néha 1 Bacardi Breezert is szoktam venni magamnakBig Grin

  •
Válasz
Offline Dada
VIP
******
Hozzászólások: 1,601
Témák: 13
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2007.11.26.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Játékajánló
  • Bolondok Aranya
  • Norbit
  • Üresfejü
  • Ferrari
  • Csak őszintén mi a véleményed a fórumról?
  • Balesetekről képek
  • Mi a terved nyárra?
  • Biztonsági őv és más autósbiztonsági tippek
  • Küzdősportok
  • Szőkés
  • Call of Duty 4
  • Futball Hí­rek
#83
2009-01-12. 23:08
Ja persze tuod ki hiszi el Big Grin

  •
Válasz
Offline Mike000
Kezdő tag
*
Hozzászólások: 1
Témák: 0
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2009.01.12.
Hírnév: 0
#84
2009-01-12. 23:14
Rövid távon a normál embereknek nagyon jó megoldás (minden 1 helyen), hosszú távon viszont eléggé káros több szempontból is:
-megteheti h mindent olcsóbban ad igy tönreteszi a versenytársait -> monopólium helyzet
-ki tudja mit eszel és h mikor járt le (volt botrányokból szűröm le)
A legkissebb is számí­t!XDBig Grin

  •
Válasz
Offline Dada
VIP
******
Hozzászólások: 1,601
Témák: 13
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2007.11.26.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Játékajánló
  • Bolondok Aranya
  • Norbit
  • Üresfejü
  • Ferrari
  • Csak őszintén mi a véleményed a fórumról?
  • Balesetekről képek
  • Mi a terved nyárra?
  • Biztonsági őv és más autósbiztonsági tippek
  • Küzdősportok
  • Szőkés
  • Call of Duty 4
  • Futball Hí­rek
#85
2009-01-12. 23:19
ez igaz de máshol sem tudhatod mit eszel meg mior járt le pl rohadt kakaó puding formájában jött ki a dobozbol COOP Big Grin

  •
Válasz
Offline Suny
Power User
**
Hozzászólások: 104
Témák: 25
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2007.12.16.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Puncsgolyók
  • Cuki világ
  • cicik...
  • Réteges joghurt
  • Túrófánk
  • Cambridge-i egyetem tanulmánya
  • A férfi az, aki...
  • Sörös ételek
  • Babos ételek
  • Zsömlében sült sonkás tojás
  • Karamellás tej
  • Lilahagymás babkrém
  • Gyermekdalok jogásznyelven
  • Hogyan süssünk palacsintát
  • Még palacsinta...
  • Töltött zsömle
  • Túrókrém medvehagymával
  • Tejfölös csoda
  • Raffaello házilag
  • Füstőlt lazacos omlett
#86
2009-01-12. 23:37
Dolgoztam én is a Tescoba először mint pénztáros, majd marketingesként.
A tesco könyvet elolvastam én is, és hát a nagyrésze tényleg igaz, de azért vannak benne jócskán kamu dolgok is. Tény és való, hogy az ott dolgozó emberek sok mindent meg tudtak szerezni jó árakon (pl 180 X 100 cm-es vastag törölközőket 200 Ft-ért, 25 cm-es pengéjű szakácskést 250 Ft-ért, és ezek az apróságok voltak), de már ez is megváltozott, egyre kevesebb dolgot akcióznak, vagy árusí­tanak ki, újabban csak az igazgatóknak áll a zászló...

Viszont a madarakról van egy aranyos sztorim. Épp vevőszolis voltam, mikor odajött a pulthoz egy idős hölgy, és mondta, hogy madarak vannak az áruházban. Én mondtam, hogy tudom, de nem tudunk ellene mit csinálni, mert még ha hátul a raktárak nincsenek is nyitva, akkor is a bejárati ajtókon keresztül, ott ahol a vásárlók is bejönnek beugrálnak a madarak az áruházba. Erre a néni, mint aki megvilágosodott :idea2: megkérdezte, hogy akkor miért nem zárjuk be az ajtókat... Big GrinNem volt kedvem elrontani az örömét, és közölni vele, hogy akkor lehet, hogy a néni sem fog tudni bejönni az ajtón. A nagyobb gáz egyébként akkor van, ha zárni készül az áruház, és egy galamb bent marad az áruházban, mert az már beindí­tja a riasztókat, a veréb még nem, szóval szoktak néha galambvadászatot rendezni...Confusedhoot:

  •
Válasz
Offline Dada
VIP
******
Hozzászólások: 1,601
Témák: 13
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2007.11.26.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Játékajánló
  • Bolondok Aranya
  • Norbit
  • Üresfejü
  • Ferrari
  • Csak őszintén mi a véleményed a fórumról?
  • Balesetekről képek
  • Mi a terved nyárra?
  • Biztonsági őv és más autósbiztonsági tippek
  • Küzdősportok
  • Szőkés
  • Call of Duty 4
  • Futball Hí­rek
#87
2009-01-12. 23:40
ez olan mint a shout parkban a walmart

[Kép: sp809_Something_Wall-Mart_This_Way_Comes_2.jpg]

  •
Válasz
Offline Bien
Inaktív
Hozzászólások: 16
Témák: 0
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2009.01.15.
Hírnév: 0
#88
2009-01-15. 15:08
Szerintem semmi baj vele.
Akinek nem jön be az ne menjen oda.

  •
Válasz
sikula
Vendég
 
#89
2009-01-22. 20:59
Heti egyszer elszoktam menni a TESCO-ba.Szerintem azért nem annyira rossz.

  •
Válasz
Offline kozmi91
VIP
******
Hozzászólások: 290
Témák: 4
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2007.12.20.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Kozmi
  • Juventus
  • Akkora paraszt vagy,...
  • Kozmi munkái
#90
2009-01-23. 00:15
Hát ba*meg.....ma vettem egy 3,5 jack/stereo RCA kábelt....hogy majd mixpultot géppel összekötni...és zenét felvenni vele gépre....hát akármit csináltam, ha a kábel be volt szúrva a mixpultba, mindig csak egy sí­poló hang szólt.... :S

  •
Válasz
Oldalak (6): « Előző 1 2 3 4 5 6 Következő »


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Jelenlevő felhasználók ebben a témában:
1 Vendég

  •  
  • Fel  
  •  Kapcsolat


Design © 2026 Orpheus
Motor: MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Lineáris
Rétegezett
Megtekintés nyomtatható verzióban
Feliratkozás a témára
Szavazás hozzáadása ehhez a témához
Send thread to a friend