HHWForum.hu
Filmek
TV Sorozatok Feliratos filmek Szinkronos filmek HD és Blu-ray Karácsony Online nézhető filmek Film kollekciók Mobilos filmek Rajzfilmek Dokumentum filmek Horror filmek Magyar filmek DVD ISO HUN DVD ISO ENG DVD-Rip ENG 3D filmek Zenés filmek
Zenék
Zenei Kérések Videóklippek, koncertfelvételek OST Single
Játékok
Játék Kérések
XXX
XXX Játékok XXX Magyar XXX Sorozatok, Gyűjtemények XXX Képek XXX Magazinok, képregények XXX Videók és Rövid filmek
Mobil
Mobilos filmek Mobilos programok Androidos játékok Mobil Háttérképek Csengőhangok
Programok
Windows Op. ISO ENG Windows Op. ISO HUN Microsoft Office MacOS Program Kérések
Háttérképek
Templates Háttérképek Témák
E-könyvek
E-könyv Kérések Külföldi könyvek Hangoskönyvek Külföldi magazinok Gyerek hangoskönyvek Gyerekdalok
Mai Friss
Foci VB Tippjáték
  Elfelejtett jelszó   Regisztráció
Keresés
Bezárás
HHWForum.hu Off Topic Dumaláda Mi a véleményetek a:Tesco-ról?

Oldalak (6): « Előző 1 2 3 4 5 6 Következő »
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rétegzési módok
Mi a véleményetek a:Tesco-ról?
Offline counter4
Banned
Hozzászólások: 26
Témák: 0
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2009.01.12.
#121
2010-07-06. 10:38
tesco más áruház... nekem egyre megy:

  •
Válasz
Guest
Vendég
 
#122
2010-07-07. 22:44
Én szí­vesebben járok a Cora-ba, de a Tesco sokkal közelebb van.
Sokat vásárolok ott is. í­í‚raival meg vagyok elégedve.

  •
Válasz
Offline bakkacsa
Inaktív
Hozzászólások: 38
Témák: 0
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2010.06.19.
Hírnév: 0
#123
2010-07-12. 16:21
A Tesco-s ruhák, többek között a baba ruhák nagyon jók. Csak ajánlani tudom!

  •
Válasz
Guest
Vendég
 
#124
2010-07-23. 12:02
Nekem nincs róla rossz véleményem. Jó a kiszolgálás meg minden egyébb is kitünő.

  •
Válasz
Offline pistabá77
Power User
**
Hozzászólások: 30
Témák: 1
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2010.07.11.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Mi a kedvenc zenei stí­lusod?
#125
2010-07-23. 15:00
Tulajdonképpen sok jó dolog van a tesco-ban. Igaz hogy vannak gyengébb minőségü dolgok is, az árak azonban elég jók. (Nem úgy mint a fizetésem <_< )

  •
Válasz
Offline jeepo
Power User
**
Hozzászólások: 46
Témák: 2
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2010.07.22.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Segí­tség! AA tőlthető aksi probléma
  • Szóviccek
#126
2010-07-24. 22:39
áá megláttam ezt a témát... egyből eszembe jutott ma is ott jártam...
szerintem az árak nem feltétlen a legjobbak, én mindig csak akciós cuccot veszek, sok kis boltot lehet találni ami veri árban csak jól el vannak dugva Big Grin
igazából majdnem minden amit veszek már egy-egy boltra van "specializálódva"

  •
Válasz
Guest
Vendég
 
#127
2010-07-29. 21:55
Sziasztok én személy szerint szeretem a tescot néha jó cucok vannak benne elérhető áron. Ami nagyon zavar hogy a technikai, elektronikai részlegen semmit nem tudnak, ha megkérdezem hogy ez a kütyű mit tud az mondják hogy mindjárt megnézi a dobozon hát hallottunk már ilyet elolvasni én is eltudom Big Grin és a főinformatikus is kb annyit tudott mint én

  •
Válasz
Offline joci76
Inaktív
Hozzászólások: 19
Témák: 0
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2010.08.07.
Hírnév: 0
#128
2010-08-19. 10:50
Szerintem mint a többi multi.Vannak jó és vannak sz*r cuccaik.

  •
Válasz
Offline zotyko69
Inaktív
Hozzászólások: 7
Témák: 0
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2010.01.23.
Hírnév: 0
#129
2010-08-22. 11:08
Tesco gazdaságos.... :lol:
Néha vannak benne jó dolgok,de inkább a SPAR...

  •
Válasz
Offline trudi
Inaktív
Hozzászólások: 4
Témák: 0
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2009.01.13.
Hírnév: 0
#130
2010-08-22. 11:40
Néha vannak benne jó dolgok is,Multi cég ez is B)

  •
Válasz
sewen
Vendég
 
#131
2010-08-22. 14:48
külföldön használtjátékokkal kereskednek már Smile mármint a tesco

  •
Válasz
marc-us
Vendég
 
#132
2010-08-22. 21:51
Hát eddig senki sem mert kiborí­tani a bilit, de én most megteszem. A tesco titkok könyv nagyrésze tényleg igaz! Én is dolgoztam tescoban diákként árufeltöltőnek, de elég is volt.
Pékárunál selejt nincs, ha leesett a földre megy vissza a sütőlapra.
A felújí­tás alatt óránként jártunk a betonport lesöpörni a kenyerekről. (ANTSZ hogy engedte nyitva az áruházat felújí­tás alatt???)
A grillpultba a lejárt, rohadó csirkéket vittük.
A zöldségespulton az előre csomagolt termékeket pulton tarthatósági idő után kimértként árusí­tottuk tovább
A Sajtokat a lejárat után újracsomagoltuk. Ezek sosem járnak le... Csak új cimkét kapnak.
A felújí­tás megnyitó napján 10 percel nyitás előtt még a rohadó fejű halat pecáztuk ki.
Jó étvágyat a hypermarket termékekhez...

  •
Válasz
Offline degu
Inaktív
Hozzászólások: 7
Témák: 0
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2010.08.11.
Hírnév: 0
#133
2010-08-23. 17:13
Undirí­tó!!!

Szerintem ez máshol is igaz lehet,nem csak a Tesco-ban.

  •
Válasz
Offline carlos33
Inaktív
Hozzászólások: 19
Témák: 0
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2010.08.15.
Hírnév: 0
#134
2010-08-23. 20:19
vannak jó cuccok meg áruk .Intersparnal jobb sokkal

  •
Válasz
Offline kattila1965
Power User
**
Hozzászólások: 37
Témák: 0
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2010.08.06.
Hírnév: 0
#135
2010-08-23. 20:46
(Crunker @ 2008-01-16 21:11) "index.php?act=findpost&pid=8769"]<{POST_SNAPBACK}>
Idézet:szerintem a meleg tesco kifli,zsemle verhetetlen
egyébként meg nem szeretem.[/b]
Isteni a pizza

  •
Válasz
Offline reichen
Inaktív
Hozzászólások: 43
Témák: 1
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2008.07.28.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Mit füllentettél legutóbb?
#136
2010-09-05. 01:17
nem szeretem, de ez van közel

  •
Válasz
Offline kores
Inaktív
Hozzászólások: 10
Témák: 0
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2010.08.16.
Hírnév: 0
#137
2010-09-08. 11:22
Néha szokom ottan vásárolni de az ott készült ételekből már nem mernék enni,sőt abból a húsból sem amit ott vettek

  •
Válasz
Offline tomico
Inaktív
Hozzászólások: 13
Témák: 0
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2010.09.02.
Hírnév: 0
#138
2010-09-09. 11:29
az egész banda egy "hujekocsog"
a legnagyobb tolvajok az alkalmazottak

  •
Válasz
Bakterhu
Vendég
 
#139
2010-09-09. 16:05
(Rezukii @ 2008-01-18 22:52) "index.php?act=findpost&pid=9286"]<{POST_SNAPBACK}>
Idézet:Láttatok már TESCO-ban verebet, v vmilyen madarat? Mert én láttam..és képzeljétek el, h ott van egy galamb, vagy egy veréb, és rá sz*rik a kenyérre, vagy vmilyen ételre...hát nem étvágy gerjesztő?[/b]

Ja , én a budapesti váci ut tesco -ba járok, és ott már én is töbször láttam csurikat viháncsolni Smile
Ilyenkor hol van az ANTSZ ? ha neked vagy nekem lenne 1 bolt es ilyen lenne ott, biztos jol meg buntetnenek .

  •
Válasz
Offline wtek
Inaktív
Hozzászólások: 41
Témák: 1
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2010.09.04.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Kedvenc zenekar,előadó
#140
2010-09-09. 17:01
Hát nem is tudom...
Nem olyan jó de, közel van.

  •
Válasz
Offline kikkan
Power User
**
Hozzászólások: 34
Témák: 0
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2010.07.31.
Hírnév: 0
#141
2010-09-18. 20:42
Sok minden egy helyen,ár ugy ahogy elfogadható.

  •
Válasz
Misska
Vendég
 
#142
2010-09-19. 09:54
sok gagyi cucc 1 helyen olyan áron amit meg se ér

  •
Válasz
Offline boy444
Power User
**
Hozzászólások: 43
Témák: 0
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2010.08.16.
Hírnév: 0
#143
2010-09-20. 23:57
Nem szeretek ott vásásrolni ,értetlenek az eladók (tisztelt a kivétlenek.)

  •
Válasz
Offline Orbit
Inaktív
Hozzászólások: 43
Témák: 0
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2010.10.02.
Hírnév: 0
#144
2010-10-02. 16:23
Egyszer-egyszer benézek.

  •
Válasz
Offline laceesan
Power User
**
Hozzászólások: 43
Témák: 0
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2010.01.11.
Hírnév: 0
#145
2010-11-01. 20:30
jó is meg nem is, élelmiszert érdemes ott venni de a többinek nem sok értelme van, minőségileg eléggé kifoglásolható

  •
Válasz
Offline Jorgo
Inaktív
Hozzászólások: 12
Témák: 0
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2006.06.25.
Hírnév: 0
#146
2010-11-02. 01:44
mindneki mocskolja és mégis odajár mindenki...a tesco nagyon jól kitalált hely Smile főleg ha jó helyre van épí­tve akkor dől be nekik a lé

  •
Válasz
Offline husleves
Power User
**
Hozzászólások: 48
Témák: 0
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2010.11.17.
Hírnév: 0
#147
2010-11-19. 18:54
Olcso husnak hig a leve.

  •
Válasz
Offline acer7520
Power User
**
Hozzászólások: 34
Témák: 0
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2010.10.13.
Hírnév: 0
#148
2010-11-20. 15:47
ugyanúgy a plázáknak is megvan a hátránya és előnye ahogy a Tesconak is.

  •
Válasz
Offline indigen205
Power User
**
Hozzászólások: 47
Témák: 0
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2009.03.29.
Hírnév: 0
#149
2010-12-05. 01:38
egy szemét multi ami lassan halálra dolgoztatja anyámat -.-"
most olyan munkaideje volt hogy reggel6-tól este8-ig :S
hát miezmár? ráadásul semmi pénzért -.-"

  •
Válasz
Offline dokkii
Inaktív
Hozzászólások: 1
Témák: 0
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2010.04.19.
Hírnév: 0
#150
2010-12-08. 11:36
kész káosz.... tiszta szégyen...

  •
Válasz
Oldalak (6): « Előző 1 2 3 4 5 6 Következő »


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Jelenlevő felhasználók ebben a témában:
1 Vendég

  •  
  • Fel  
  •  Kapcsolat


Design © 2026 Orpheus
Motor: MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Lineáris
Rétegezett
Megtekintés nyomtatható verzióban
Feliratkozás a témára
Szavazás hozzáadása ehhez a témához
Send thread to a friend