HHWForum.hu
Filmek
TV Sorozatok Feliratos filmek Szinkronos filmek HD és Blu-ray Karácsony Online nézhető filmek Film kollekciók Mobilos filmek Rajzfilmek Dokumentum filmek Horror filmek Magyar filmek DVD ISO HUN DVD ISO ENG DVD-Rip ENG 3D filmek Zenés filmek
Zenék
Zenei Kérések Videóklippek, koncertfelvételek OST Single
Játékok
Játék Kérések
XXX
XXX Játékok XXX Magyar XXX Sorozatok, Gyűjtemények XXX Képek XXX Magazinok, képregények XXX Videók és Rövid filmek
Mobil
Mobilos filmek Mobilos programok Androidos játékok Mobil Háttérképek Csengőhangok
Programok
Windows Op. ISO ENG Windows Op. ISO HUN Microsoft Office MacOS Program Kérések
Háttérképek
Templates Háttérképek Témák
E-könyvek
E-könyv Kérések Külföldi könyvek Hangoskönyvek Külföldi magazinok Gyerek hangoskönyvek Gyerekdalok
Mai Friss
Foci VB Tippjáték
  Elfelejtett jelszó   Regisztráció
Keresés
Bezárás
HHWForum.hu Informatika Képszerkesztés Képszerkesztési dumaláda

Oldalak (11): 1 2 3 4 5 … 11 Következő »
 
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rétegzési módok
Képszerkesztési dumaláda
Offline kiscipo00
VIP
******
Hozzászólások: 516
Témák: 14
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2006.09.03.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Greasemonkey
  • 250cc MotoGP
  • Opel Corsa B Teszt (Sebzy & Kiscipő Pictures)
  • Step Up 2 the Streets
  • Kedvenc Idézetek
  • Kiscipő Design
  • I Am Legend
  • Palóc
  • NBA Live 08
  • Vad Motorosok /Biker Boyz/
  • Motorok
  • MotoGP
  • Képszerkesztési dumaláda
  • Halálos Iramban részek
#1
2007-04-26. 22:05
Régebbi photoshopos munkáim. Manapság nincs ihletem Confusedad:

Kód:
kiscipodesign.at....http://kiscipodesign.at.... [A teljes linkek csak bejelentkezett felhasználóknak láthatók]

  •
Válasz
Offline kiscipo00
VIP
******
Hozzászólások: 516
Témák: 14
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2006.09.03.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Greasemonkey
  • 250cc MotoGP
  • Opel Corsa B Teszt (Sebzy & Kiscipő Pictures)
  • Step Up 2 the Streets
  • Kedvenc Idézetek
  • Kiscipő Design
  • I Am Legend
  • Palóc
  • NBA Live 08
  • Vad Motorosok /Biker Boyz/
  • Motorok
  • MotoGP
  • Képszerkesztési dumaláda
  • Halálos Iramban részek
#2
2007-04-27. 22:30
Weblaphoz cuccosok:

[Kép: bitx-xeon.gif]

[Kép: 03copy.jpg]

[Kép: logo_phpcoin.gif]

Mindegyik más más stí­lushoz van. (Leszmég )

Itt meg az alap stí­lushoz, Sig és Userbar

[Kép: sig.jpg]

[Kép: userbar_user.gif]

Persze ez van más felirattal (Power User, Feltöltő, Mod, Admin, Tulaj)

  •
Válasz
Guest
Vendég
 
#3
2007-04-27. 22:42
nahh kezd beindulni a topic...

  •
Válasz
Offline kiscipo00
VIP
******
Hozzászólások: 516
Témák: 14
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2006.09.03.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Greasemonkey
  • 250cc MotoGP
  • Opel Corsa B Teszt (Sebzy & Kiscipő Pictures)
  • Step Up 2 the Streets
  • Kedvenc Idézetek
  • Kiscipő Design
  • I Am Legend
  • Palóc
  • NBA Live 08
  • Vad Motorosok /Biker Boyz/
  • Motorok
  • MotoGP
  • Képszerkesztési dumaláda
  • Halálos Iramban részek
#4
2007-04-27. 22:46
Alap, de jó lenne, ha még alkotna valaki más is

  •
Válasz
Offline kiscipo00
VIP
******
Hozzászólások: 516
Témák: 14
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2006.09.03.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Greasemonkey
  • 250cc MotoGP
  • Opel Corsa B Teszt (Sebzy & Kiscipő Pictures)
  • Step Up 2 the Streets
  • Kedvenc Idézetek
  • Kiscipő Design
  • I Am Legend
  • Palóc
  • NBA Live 08
  • Vad Motorosok /Biker Boyz/
  • Motorok
  • MotoGP
  • Képszerkesztési dumaláda
  • Halálos Iramban részek
#5
2007-04-29. 13:12
Kicsit furcsa, de nem rossz. Amúgy üdv újra

  •
Válasz
Guest
Vendég
 
#6
2007-04-29. 14:34
Üdv aranyos! Hajrá-hajrá!

  •
Válasz
Guest
Vendég
 
#7
2007-04-29. 19:02
Egy kis Web Layout!

[Kép: site2.jpg]

  •
Válasz
Guest
Vendég
 
#8
2007-04-29. 19:14
Megint egy kis Web Layout! Ezt működés közben is meg lehet nézni a :
Kód:
www.proxim.extra.hu.... [A teljes linkek csak bejelentkezett felhasználóknak láthatók]

[Kép: site1.jpg]



(Proxim = Zozi)
(Mostanában ezt a nevet haszálom a munkáimhoz)

  •
Válasz
Offline BaLiG
Inaktív
Hozzászólások: 1,481
Témák: 56
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2006.01.25.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Megtőrtént esetek
  • X-treme sport
  • A magyar nyelv szépségei
  • Ben X
  • Mikulás levelei
  • Vicces kérdések és válaszok
  • Hó (6. HHW Fotóverseny)
  • Havazás
  • Paradoxonok /furcsa ellentétek/ (5. HHW Fotóverseny)
  • Művészet
  • Épület szavazás
  • Épület (4. HHW Fotóverseny)
  • Szexuális felvilágosítás - ahogy azt igazából kéne
  • Verseny téma
  • Reklám (3. Fotóverseny)
  • Nap szavazás
  • Nap (2. fotóverseny)
  • Tavaszi virág. Szavazás!
  • Illat
  • Beszólások!
#9
2007-05-02. 14:23
Jeee örömmel látom h újraindul a hhw. Amikor megszünt az oldal nagyon kevés képet csináltam de most h jött a cs3 elkezdtem ujra rajzolni, mostani alkotásaim:


[Kép: untitled2copyjr3.jpg]

[Kép: untitled1copyft7.jpg]

[Kép: untitled1copyne9.jpg]

[Kép: chingycopydm1.jpg]

[Kép: untitled1copynn7.jpg]

(szerintem ez nagyon jó lett)

  •
Válasz
Offline kiscipo00
VIP
******
Hozzászólások: 516
Témák: 14
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2006.09.03.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Greasemonkey
  • 250cc MotoGP
  • Opel Corsa B Teszt (Sebzy & Kiscipő Pictures)
  • Step Up 2 the Streets
  • Kedvenc Idézetek
  • Kiscipő Design
  • I Am Legend
  • Palóc
  • NBA Live 08
  • Vad Motorosok /Biker Boyz/
  • Motorok
  • MotoGP
  • Képszerkesztési dumaláda
  • Halálos Iramban részek
#10
2007-05-02. 16:05
[Kép: 01k.jpg]


És itt van teljes valójában (csak azért, mert a kicsinyí­tés alatt biztosan elvesztek információk)
Kód:
users.atw.huhttp://users.atw.hu/kis.... [A teljes linkek csak bejelentkezett felhasználóknak láthatók]

  •
Válasz
Offline kiscipo00
VIP
******
Hozzászólások: 516
Témák: 14
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2006.09.03.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Greasemonkey
  • 250cc MotoGP
  • Opel Corsa B Teszt (Sebzy & Kiscipő Pictures)
  • Step Up 2 the Streets
  • Kedvenc Idézetek
  • Kiscipő Design
  • I Am Legend
  • Palóc
  • NBA Live 08
  • Vad Motorosok /Biker Boyz/
  • Motorok
  • MotoGP
  • Képszerkesztési dumaláda
  • Halálos Iramban részek
#11
2007-05-02. 16:08
Ja Bali. őrülök, hogy újra látom a munkáid. Szépek lettek nagyon

Az első és az uccsó a legjobb.

  •
Válasz
Offline BaLiG
Inaktív
Hozzászólások: 1,481
Témák: 56
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2006.01.25.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Megtőrtént esetek
  • X-treme sport
  • A magyar nyelv szépségei
  • Ben X
  • Mikulás levelei
  • Vicces kérdések és válaszok
  • Hó (6. HHW Fotóverseny)
  • Havazás
  • Paradoxonok /furcsa ellentétek/ (5. HHW Fotóverseny)
  • Művészet
  • Épület szavazás
  • Épület (4. HHW Fotóverseny)
  • Szexuális felvilágosítás - ahogy azt igazából kéne
  • Verseny téma
  • Reklám (3. Fotóverseny)
  • Nap szavazás
  • Nap (2. fotóverseny)
  • Tavaszi virág. Szavazás!
  • Illat
  • Beszólások!
#12
2007-05-02. 17:18
egy kis retusálás:

[Kép: 88983317yq4.jpg]

háttér:

Kód:
img451.imageshac....http://img451.imageshac.... [A teljes linkek csak bejelentkezett felhasználóknak láthatók]

az alap képet is én csináltam/fényképeztem

  •
Válasz
Offline kiscipo00
VIP
******
Hozzászólások: 516
Témák: 14
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2006.09.03.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Greasemonkey
  • 250cc MotoGP
  • Opel Corsa B Teszt (Sebzy & Kiscipő Pictures)
  • Step Up 2 the Streets
  • Kedvenc Idézetek
  • Kiscipő Design
  • I Am Legend
  • Palóc
  • NBA Live 08
  • Vad Motorosok /Biker Boyz/
  • Motorok
  • MotoGP
  • Képszerkesztési dumaláda
  • Halálos Iramban részek
#13
2007-05-02. 21:42
Kis eccerűnek tünik, de szép lett.


Ja az előző képemhez még annyit, hogy nyomtatva sokkal szebb, és akiknek csináltam, nekik nagyon teccet.

  •
Válasz
Offline BaLiG
Inaktív
Hozzászólások: 1,481
Témák: 56
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2006.01.25.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Megtőrtént esetek
  • X-treme sport
  • A magyar nyelv szépségei
  • Ben X
  • Mikulás levelei
  • Vicces kérdések és válaszok
  • Hó (6. HHW Fotóverseny)
  • Havazás
  • Paradoxonok /furcsa ellentétek/ (5. HHW Fotóverseny)
  • Művészet
  • Épület szavazás
  • Épület (4. HHW Fotóverseny)
  • Szexuális felvilágosítás - ahogy azt igazából kéne
  • Verseny téma
  • Reklám (3. Fotóverseny)
  • Nap szavazás
  • Nap (2. fotóverseny)
  • Tavaszi virág. Szavazás!
  • Illat
  • Beszólások!
#14
2007-05-03. 12:20
ezt a képet a bmx-em fotójából csináltam (filterekkel)

[Kép: untitled3copygc8.jpg]

avatar:

[Kép: avvc4.jpg]


edit: kiscipő jó lett nagyon a képed, csak én esetleg tettem volna rá vmi keretet, pl. olyan vasrúddal körbe tettem volna és akko opacityét beállí­tanám

  •
Válasz
Guest
Vendég
 
#15
2007-05-03. 22:21
Jók a képek! Csak kár hogy a 4ből 3 már nem új a számomra!

  •
Válasz
Offline kiscipo00
VIP
******
Hozzászólások: 516
Témák: 14
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2006.09.03.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Greasemonkey
  • 250cc MotoGP
  • Opel Corsa B Teszt (Sebzy & Kiscipő Pictures)
  • Step Up 2 the Streets
  • Kedvenc Idézetek
  • Kiscipő Design
  • I Am Legend
  • Palóc
  • NBA Live 08
  • Vad Motorosok /Biker Boyz/
  • Motorok
  • MotoGP
  • Képszerkesztési dumaláda
  • Halálos Iramban részek
#16
2007-05-03. 22:34
Számomra se új mindegyik, de jók. Kicsit érdekesek, de jók. Teccenek. Mondjuk az első képen nem kéne oda a repcsi

  •
Válasz
Offline kiscipo00
VIP
******
Hozzászólások: 516
Témák: 14
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2006.09.03.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Greasemonkey
  • 250cc MotoGP
  • Opel Corsa B Teszt (Sebzy & Kiscipő Pictures)
  • Step Up 2 the Streets
  • Kedvenc Idézetek
  • Kiscipő Design
  • I Am Legend
  • Palóc
  • NBA Live 08
  • Vad Motorosok /Biker Boyz/
  • Motorok
  • MotoGP
  • Képszerkesztési dumaláda
  • Halálos Iramban részek
#17
2007-05-04. 12:10
Ok. Te tudod

Egyik új alkotásom

[Kép: macsek2kz8.jpg]

  •
Válasz
Offline BaLiG
Inaktív
Hozzászólások: 1,481
Témák: 56
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2006.01.25.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Megtőrtént esetek
  • X-treme sport
  • A magyar nyelv szépségei
  • Ben X
  • Mikulás levelei
  • Vicces kérdések és válaszok
  • Hó (6. HHW Fotóverseny)
  • Havazás
  • Paradoxonok /furcsa ellentétek/ (5. HHW Fotóverseny)
  • Művészet
  • Épület szavazás
  • Épület (4. HHW Fotóverseny)
  • Szexuális felvilágosítás - ahogy azt igazából kéne
  • Verseny téma
  • Reklám (3. Fotóverseny)
  • Nap szavazás
  • Nap (2. fotóverseny)
  • Tavaszi virág. Szavazás!
  • Illat
  • Beszólások!
#18
2007-05-04. 14:13
nekem nem teccik benne a K betü mögötti zöld rész amugy nem rossz


[Kép: menthaek3.jpg]

szerintetek ki van a képen ? (annyit segí­tek h magyar)

  •
Válasz
Guest
Vendég
 
#19
2007-05-04. 14:25
Mentha, de elég gagyi lett.

  •
Válasz
Guest
Vendég
 
#20
2007-05-04. 15:24
A telódon jól nézett ki!

  •
Válasz
Offline aranyos
Inaktív
Hozzászólások: 83
Témák: 3
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2006.03.19.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Miért jársz warez oldalra?
  • Titanic 2
  • Mit hallgatsz éppen
#21
2007-05-04. 15:37
Mire is képes az unalom. Ezt ma csináltam:
Eredeti:
[Kép: eoceanrocktg3.jpg]
í­í‚tdolgozva:
[Kép: enszabinin9.jpg]

  •
Válasz
Offline kiscipo00
VIP
******
Hozzászólások: 516
Témák: 14
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2006.09.03.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Greasemonkey
  • 250cc MotoGP
  • Opel Corsa B Teszt (Sebzy & Kiscipő Pictures)
  • Step Up 2 the Streets
  • Kedvenc Idézetek
  • Kiscipő Design
  • I Am Legend
  • Palóc
  • NBA Live 08
  • Vad Motorosok /Biker Boyz/
  • Motorok
  • MotoGP
  • Képszerkesztési dumaláda
  • Halálos Iramban részek
#22
2007-05-04. 15:55
törölve! xxx

  •
Válasz
Guest
Vendég
 
#23
2007-05-04. 16:57
Az óra be van állí­tva, a profilodban te külön állí­thatod (az felülí­rja a rendszerét)

  •
Válasz
Guest
Vendég
 
#24
2007-05-04. 19:01
arvai: jól néz ki a kép!

DonZolee: mostmár feltölthetem a képet?

  •
Válasz
Guest
Vendég
 
#25
2007-05-04. 19:04
felőlem

  •
Válasz
Offline kiscipo00
VIP
******
Hozzászólások: 516
Témák: 14
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2006.09.03.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Greasemonkey
  • 250cc MotoGP
  • Opel Corsa B Teszt (Sebzy & Kiscipő Pictures)
  • Step Up 2 the Streets
  • Kedvenc Idézetek
  • Kiscipő Design
  • I Am Legend
  • Palóc
  • NBA Live 08
  • Vad Motorosok /Biker Boyz/
  • Motorok
  • MotoGP
  • Képszerkesztési dumaláda
  • Halálos Iramban részek
#26
2007-05-04. 21:17
í­í‚rvai. Jó a kép. teccik. De nem erős a fickón a stroke???

  •
Válasz
Guest
Vendég
 
#27
2007-05-04. 22:01
A kép ismerős lehet a design váltás óta ez itt az én original verzióm!
[Kép: zozi.jpg]

  •
Válasz
Guest
Vendég
 
#28
2007-05-07. 20:33
Hát én már nagyon régen PS-oztam. Nincs nagyon rá időm. Talán ez volt az utolsó munkám amit csináltam mostanában, vagyis már több mint 1 hónapja :

[Kép: logo4.gif]

  •
Válasz
Guest
Vendég
 
#29
2007-05-07. 20:48
a háttér nagyon tetszik rajta, de sztem ezt már mondtam privátban is meg a clubon is

  •
Válasz
Offline Crunker
Inaktív
Hozzászólások: 86
Témák: 6
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2006.01.23.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Crunker gallery
  • Jackass
  • Kerékpáros topic
  • Kedvenc számaitok
  • Yu-Gi-Oh!
  • Kaják
#30
2007-05-07. 21:49
két probálkozásom:
[Kép: parker_www.kepfeltoltes.hu_.jpg]
[Kép: pacman_jones_www.kepfeltoltes.hu_.jpg]

  •
Válasz
Oldalak (11): 1 2 3 4 5 … 11 Következő »
 


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Jelenlevő felhasználók ebben a témában:

  •  
  • Fel  
  •  Kapcsolat


Design © 2026 Orpheus
Motor: MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Lineáris
Rétegezett
Megtekintés nyomtatható verzióban
Feliratkozás a témára
Szavazás hozzáadása ehhez a témához
Send thread to a friend