HHWForum.hu
Filmek
TV Sorozatok Feliratos filmek Szinkronos filmek HD és Blu-ray Karácsony Online nézhető filmek Film kollekciók Mobilos filmek Rajzfilmek Dokumentum filmek Horror filmek Magyar filmek DVD ISO HUN DVD ISO ENG DVD-Rip ENG 3D filmek Zenés filmek
Zenék
Zenei Kérések Videóklippek, koncertfelvételek OST Single
Játékok
Játék Kérések
XXX
XXX Játékok XXX Magyar XXX Sorozatok, Gyűjtemények XXX Képek XXX Magazinok, képregények XXX Videók és Rövid filmek
Mobil
Mobilos filmek Mobilos programok Androidos játékok Mobil Háttérképek Csengőhangok
Programok
Windows Op. ISO ENG Windows Op. ISO HUN Microsoft Office MacOS Program Kérések
Háttérképek
Templates Háttérképek Témák
E-könyvek
E-könyv Kérések Külföldi könyvek Hangoskönyvek Külföldi magazinok Gyerek hangoskönyvek Gyerekdalok
Mai Friss
Foci VB Tippjáték
  Elfelejtett jelszó   Regisztráció
Keresés
Bezárás
HHWForum.hu Off Topic Dumaláda Te mivel véded a számítógéped?

Oldalak (6): « Előző 1 2 3 4 5 6 Következő »
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rétegzési módok
Te mivel véded a számítógéped?
andzs
Vendég
 
#61
2010-01-10. 11:39
Te mivel véded a számí­Ã‚­tógéped?

A ház többi tagjától és a ví­rusí­rtóval!

  •
Válasz
Sharker
Vendég
 
#62
2010-02-15. 20:10
Te mivel véded a számí­Ã‚­tógéped?

nod32

  •
Válasz
Offline Lajtos29
Inaktív
Hozzászólások: 33
Témák: 0
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2010.03.14.
Hírnév: 0
#63
2010-03-14. 19:33
Te mivel véded a számí­Ã‚­tógéped?

F-Secure Client Security

  •
Válasz
Offline Errorka
Power User
**
Hozzászólások: 56
Témák: 8
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2010.03.14.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • A császárság kincse (Ki Hwanghoo) (Empress Ki) 2013 720p WEB-DL AAC 2.0
  • A palota ékköve (Dae Jang-geum) (2003)
  • Királynő egy hétre (Queen for Seven Days) (2017)
  • A fény árnyékában (Shine or Go Crazy) (2015)
  • Királynő egy hétre (7 Ilui Wangbi) (Queen for Seven Days) 2017
  • A korona hercege (Yi San) (Wind of the Palace) (2007)
  • A Silla Királyság ékkőve (Queen Seon Deok) (2009)
  • Kínai csípős-savanyú leves
#64
2010-03-15. 13:21
Te mivel véded a számí­Ã‚­tógéped?

Eset Smart Security 4.0-aval.

  •
Válasz
Offline kinder86
Inaktív
Hozzászólások: 11
Témák: 0
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2008.01.08.
Hírnév: 0
#65
2010-05-04. 22:05
Te mivel véded a számí­Ã‚­tógéped?

A legujjab Nod!

  •
Válasz
Offline csicsivut
Kezdő tag
*
Hozzászólások: 8
Témák: 0
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2010.05.11.
Hírnév: 0
#66
2010-05-11. 12:12
Te mivel véded a számí­Ã‚­tógéped?

NOD 32, ZoneAlarm

  •
Válasz
Offline dezsi031
Inaktív
Hozzászólások: 33
Témák: 0
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2010.05.10.
Hírnév: 0
#67
2010-05-12. 11:45
Te mivel véded a számí­Ã‚­tógéped?

nod32

  •
Válasz
paczsolti
Vendég
 
#68
2010-05-13. 15:39
Te mivel véded a számí­Ã‚­tógéped?

nekem nód32 van a leujabb és szerintem a legjobb mert már ki probáltam minden fajta antivirúst és nem voltak jok nekem én szerintem a nód32 a legjobb. Smile

  •
Válasz
Offline csibészke
Power User
**
Hozzászólások: 41
Témák: 0
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2009.12.29.
Hírnév: 0
#69
2010-05-14. 00:16
Te mivel véded a számí­Ã‚­tógéped?

Nod32 már kb.4éve.eddig még nem csalódtam benne!

  •
Válasz
Offline trudi
Inaktív
Hozzászólások: 4
Témák: 0
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2009.01.13.
Hírnév: 0
#70
2010-05-14. 06:59
Te mivel véded a számí­Ã‚­tógéped?

F-Secure nekem bevált Smile

  •
Válasz
Offline z78
Power User
**
Hozzászólások: 56
Témák: 3
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2010.02.28.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Tejszí­nes tepsis krumpli
  • Argo
  • BeadTool3
#71
2010-05-15. 06:59
Te mivel véded a számí­Ã‚­tógéped?

Nekem az avast védi a gépemet!Eddig nagyon elégedett vagyok vele

  •
Válasz
Offline eedikee
Inaktív
Hozzászólások: 32
Témák: 0
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2010.02.05.
Hírnév: 0
#72
2010-05-18. 22:17
Te mivel véded a számí­Ã‚­tógéped?

kerio

  •
Válasz
gyuro
Vendég
 
#73
2010-05-20. 09:24
Te mivel véded a számí­Ã‚­tógéped?

Én Avast 4.8-at használok,és gyári tüzfalat de nekem bevált

  •
Válasz
Offline tiptronik
Inaktív
Hozzászólások: 38
Témák: 0
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2009.11.17.
Hírnév: 0
#74
2010-05-23. 10:54
Te mivel véded a számí­Ã‚­tógéped?

Eset Smart Secutety természetesen!Eredeti liszensz kulcs nem próbaverziós! [Kép: cool.gif] Már kb 2éve.

  •
Válasz
Offline FlashLight
Inaktív
Hozzászólások: 29
Témák: 0
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2010.05.23.
Hírnév: 0
#75
2010-05-23. 16:00
Te mivel véded a számí­Ã‚­tógéped?

Panda Antivirus Pro 2010 (9.0.)

  •
Válasz
hondacivic
Vendég
 
#76
2010-05-23. 19:28
Te mivel véded a számí­Ã‚­tógéped?

avast4.8 +spyware terminator

  •
Válasz
Offline farkas.mester
Kezdő tag
*
Hozzászólások: 13
Témák: 0
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2010.05.05.
Hírnév: 0
#77
2010-05-26. 22:24
Te mivel véded a számí­Ã‚­tógéped?

Avast 5.0 és a Windows 7 tűzfal.

  •
Válasz
Offline solya88
Inaktív
Hozzászólások: 10
Témák: 0
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2010.04.07.
Hírnév: 0
#78
2010-05-28. 16:40
Te mivel véded a számí­Ã‚­tógéped?

Avast 4.8

  •
Válasz
Imre74
Vendég
 
#79
2010-05-29. 20:24
Te mivel véded a számí­Ã‚­tógéped?

Avast 4.8 Home Edition

  •
Válasz
Offline joebácsi
Inaktív
Hozzászólások: 28
Témák: 0
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2009.01.12.
Hírnév: 0
#80
2010-05-30. 08:09
Te mivel véded a számí­Ã‚­tógéped?

Eset Smart Secuity 4.0 természetesen eddig jó! Smile Smile
www.viagrasansordonnancefr.com vente viagra cialis au maroc

  •
Válasz
Offline pooty
Inaktív
Hozzászólások: 2
Témák: 0
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2010.05.27.
Hírnév: 0
#81
2010-06-02. 01:49
Te mivel véded a számí­Ã‚­tógéped?

AVG 9 Free és Online Armor Firewall Free

  •
Válasz
Cross93
Vendég
 
#82
2010-06-06. 14:57
Te mivel véded a számí­Ã‚­tógéped?

ESET NOD32 a legjobb. Big Grin

  •
Válasz
Guest
Vendég
 
#83
2010-06-09. 18:16
Te mivel véded a számí­Ã‚­tógéped?

nod 32

  •
Válasz
totya73
Vendég
 
#84
2010-06-19. 15:58
Te mivel véded a számí­Ã‚­tógéped?

kaspersky internet security a legtutibb!

  •
Válasz
Offline győri
Inaktív
Hozzászólások: 139
Témák: 4
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2009.08.11.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Részlet egy körzeti megbízott hétvégi jelentéséből...
  • Totálkár
  • UPC panaszlevél
  • Dakar
#85
2010-06-19. 16:53
Te mivel véded a számí­Ã‚­tógéped?

nem engedek hozzá senkit...

a szoftveres része..na az titok..

  •
Válasz
Offline visti2
Inaktív
Hozzászólások: 1
Témák: 0
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2010.06.22.
Hírnév: 0
#86
2010-06-23. 03:35
Te mivel véded a számí­Ã‚­tógéped?

ESET Smart Security + Trojan Remover.
Jónak tartom mind kettőt.

  •
Válasz
Offline missa
Kezdő tag
*
Hozzászólások: 2
Témák: 0
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2010.05.28.
Hírnév: 0
#87
2010-06-24. 17:00
Te mivel véded a számí­Ã‚­tógéped?

Avast5-öst

  •
Válasz
Offline tasmán
Kezdő tag
*
Hozzászólások: 3
Témák: 0
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2010.06.24.
Hírnév: 0
#88
2010-06-24. 17:31
Te mivel véded a számí­Ã‚­tógéped?

Avira Free Antivir + Zonealarm + MalwareBytes Antimalware. Néha kicsit utálják egymást, de megszokták az évek alatt Big Grin

  •
Válasz
Offline maya21
Kezdő tag
*
Hozzászólások: 21
Témák: 0
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2009.12.12.
Hírnév: 0
#89
2010-06-24. 17:59
Te mivel véded a számí­Ã‚­tógéped?

Nod 32 idáig bevált

  •
Válasz
fecu
Vendég
 
#90
2010-06-26. 11:27
Te mivel véded a számí­Ã‚­tógéped?

Nod32 a legjobb

  •
Válasz
Oldalak (6): « Előző 1 2 3 4 5 6 Következő »


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Jelenlevő felhasználók ebben a témában:

  •  
  • Fel  
  •  Kapcsolat


Design © 2026 Orpheus
Motor: MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Lineáris
Rétegezett
Megtekintés nyomtatható verzióban
Feliratkozás a témára
Szavazás hozzáadása ehhez a témához
Send thread to a friend