Hozzászólások: 2,778
Témák: 388
Köszönetek kapott:
6 4 hozzászólásban
Köszönetek adott: 20
Csatlakozott: 2007.04.02.
Hírnév:
0
Kinek tetszett a 300 cíÂÂmű film?
Megmondom őszintén, nekem egy kicsit mesés jellegű. Jobban is megcsinálhatták volna.
„Az igaz ember járta ösvényt minden oldalról körülveszi az önzők és a gonoszok igazságtalansága. Ám, aki az irgalmasság és a jóakarat nevében vezeti az erőtleneket a sötétség völgyén át, az valóban testvére és őrzője embertársainak. És lesújtok rád nagy haraggal és rettentő bosszúval mindazokra, akik testvéreim ártalmára törnek. És majd megtudod, hogy az én nevem az Úr, amikor szörnyű bosszúm lesújt rád!”
Ponyvaregény : Ezékiel 25:17
Hozzászólások: 83
Témák: 3
Köszönetek kapott:
0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2006.03.19.
Hírnév:
0
Kinek tetszett a 300 cíÂÂmű film?
Hát teh... nekem nagyon bejön.Szeretem az ien és hasonló filmeket. Amúgy örülök, h újra indult az oldal. Véletlen találtam rá!
Kinek tetszett a 300 cíÂÂmű film?
Nagyon király lett, nagyon jól megcsinálták, bár az hogy a kecske ott gotározik vagy mitcsinál, az nemkellet volna bele
Kinek tetszett a 300 cíÂÂmű film?
Nekem nagyon bejött, f?leg eredeti nyelven, moziban a 4. sorból!
Kinek tetszett a 300 cíÂÂmű film?
Hát öszintén nem látam
Kinek tetszett a 300 cíÂÂmű film?
Nálam 10 pontból 9,5-et kap. Szóval neken nagyon tetszett!
Kinek tetszett a 300 cíÂÂmű film?
Nagyon jó a film!
Minden ki van benne találva ahogy azt kell!
10/9.9995
Kinek tetszett a 300 cíÂÂmű film?
Nekem is nagyon bejött a film eredeti nyelven. Érdekes és merész a képi világa.
Hozzászólások: 23
Témák: 0
Köszönetek kapott:
0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2007.11.30.
Hírnév:
0
Kinek tetszett a 300 cíÂÂmű film?
Imádtam, nagyon jó kis mozi
Hozzászólások: 1,526
Témák: 132
Köszönetek kapott:
0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 1
Csatlakozott: 2006.01.31.
Hírnév:
0
Kinek tetszett a 300 cíÂÂmű film?
Jó film csak néhány részlet mese szerü.
Hozzászólások: 23
Témák: 0
Köszönetek kapott:
0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2007.11.30.
Hírnév:
0
Kinek tetszett a 300 cíÂÂmű film?
Melyik (film) nem?
Hozzászólások: 1,601
Témák: 13
Köszönetek kapott:
0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2007.11.26.
Hírnév:
0
Kinek tetszett a 300 cíÂÂmű film?
Nagyon jol megcsinálták de vanm ben egykét érdekesség
Hozzászólások: 1,526
Témák: 132
Köszönetek kapott:
0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 1
Csatlakozott: 2006.01.31.
Hírnév:
0
Kinek tetszett a 300 cíÂÂmű film?
Hát ezt mondtam látszott 1-2 részlet hogy valotlan volt.
Hozzászólások: 516
Témák: 14
Köszönetek kapott:
0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2006.09.03.
Hírnév:
0
Kinek tetszett a 300 cíÂÂmű film?
Szerintem jó film, csak tényleg azért vannak benne elég érdekes dolgok. Meg az egész szinvilág fura, de ett?l függetlenül jó.
Hozzászólások: 1,601
Témák: 13
Köszönetek kapott:
0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2007.11.26.
Hírnév:
0
Kinek tetszett a 300 cíÂÂmű film?
Abban hogy jó eggyetértünk ezen nem fogunk összeveszni az tuti
Hozzászólások: 1,321
Témák: 83
Köszönetek kapott:
0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2007.07.03.
Hírnév:
0
Kinek tetszett a 300 cíÂÂmű film?
Nekem nagyon bejött! Jó kis film igazán látványos 1-2 jelentet! Már ezért megérte megnézni!
Hozzászólások: 1,526
Témák: 132
Köszönetek kapott:
0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 1
Csatlakozott: 2006.01.31.
Hírnév:
0
Kinek tetszett a 300 cíÂÂmű film?
Szinkronosan , na igy még jobban tetszett.
Hozzászólások: 443
Témák: 5
Köszönetek kapott:
0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2007.12.02.
Hírnév:
0
Kinek tetszett a 300 cíÂÂmű film?
Feliratosan az igazi,nem is kell hozzá nagy angol tudás és tudtátok, hogy 1hét alatt vették fel a legfontosabb dolgokat..szóval durva!Nekem tetszett és jó film, látványos, véres, minek ennél több?
Hozzászólások: 1,321
Témák: 83
Köszönetek kapott:
0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2007.07.03.
Hírnév:
0
Kinek tetszett a 300 cíÂÂmű film?
nem kell ide történet frics fröcs vér és kész
Hozzászólások: 443
Témák: 5
Köszönetek kapott:
0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2007.12.02.
Hírnév:
0
Kinek tetszett a 300 cíÂÂmű film?
Akkor ez a péntek 13. 9.része vagy mi?
Hozzászólások: 298
Témák: 7
Köszönetek kapott:
0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2006.08.21.
Hírnév:
0
Kinek tetszett a 300 cíÂÂmű film?
Szerintem is nagyon jó film! Vannak benne olyan jelenetek, amelyek tényleg eltérnek a valóságtól (pl. az a nagy hatalmas szarság nem tom minek bele), de ezektől eltekintve nagyon jó kis filmecske lett!
Hozzászólások: 325
Témák: 0
Köszönetek kapott:
0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2007.12.15.
Hírnév:
0
Kinek tetszett a 300 cíÂÂmű film?
Nem volt rossz film, igaz kicsit meseszerű volt.
Kinek tetszett a 300 cíÂÂmű film?
törölve! xxx
Kinek tetszett a 300 cíÂÂmű film?
törölve! xxx
Kinek tetszett a 300 cíÂÂmű film?
Nekem nagyon bejött a képi és hangi világa a filmnek bár a főszereplő ordíthatott volna egy kicsit kevesebbet de mindent összevetve nekem tetszett.