(Biggie @ 2008.02.29. 20:12)
Kód:
http://index.php?act=fi.... [A teljes linkek csak bejelentkezett felhasználóknak láthatók]Idézet:Na azt birnám egy 45 cm-eset. Valami jó erőspaprikával.
Az új helyén csak 32 cm-es pizzák lesznek de az kövön sütött,sokkal finomabb.
Most jött meg ebben a pill. megyek enni nyam-nyam!