én inkább töltögetek szorgalmasan, de szeretek beszélgetni is...és ha van mit és időm engedi akkor fel is teszek dolgokat
Hozzászólások: 109
Témák: 3
Köszönetek kapott:
0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2006.01.30.
Hírnév:
0
Én csak ide járok.. Először csak letöltöttem olyan cuccokat, amiket nem találtam sehol, vagy nem tudtam megszerezni máshonnan. Mostanság inkább olvasgatok, próbálkozok a feltöltéssel is.
Hozzászólások: 30
Témák: 0
Köszönetek kapott:
0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2009.05.23.
Hírnév:
0
fórum függő, valahova moderálni valahova dumálni s valahova le és feltölteni
letölteni,feltölteni dumálni stb...
Hozzászólások: 32
Témák: 0
Köszönetek kapott:
0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2010.02.05.
Hírnév:
0
de általában amit keresek, az nincs sehol sem..
imádom a közösségeket!!!!!!!!!!!!
legújabb dolgok a lehető legolcsóbban!
Mert boltban drága minden...
Hozzászólások: 21
Témák: 0
Köszönetek kapott:
0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2009.12.12.
Hírnév:
0
Mert itt "kéznél" van , és a boltban amúgy is minden méreg drága ...
Hozzászólások: 26
Témák: 0
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2009.01.12.
Letölteni mert mindent nem lehet meg vennni.
Hozzászólások: 45
Témák: 0
Köszönetek kapott:
0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2010.06.22.
Hírnév:
0
Már megint nem emelték a fizetést.
Hozzászólások: 38
Témák: 0
Köszönetek kapott:
0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2010.06.19.
Hírnév:
0
Mert ez egy kényelmes ingyenes webáruház, azonnali házhozszállítással térítésmentesen...
Hozzászólások: 41
Témák: 0
Köszönetek kapott:
0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2010.07.19.
Hírnév:
0
főleg információ gyűjtés miatt. a toorentezést annyira nem kedvelem.
Hozzászólások: 30
Témák: 1
Köszönetek kapott:
0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2010.07.11.
Hírnév:
0
Sok, máshol nehezen megtalálható zenét lehet fellelni.