Szaki10

Vendég
í¹j online stratégia, (Ikariam)

Sziasztok!

megszületett a legújabb online játszható internetes stratégia a Hódí­tó, és a Travian után...

a játék Age Of Empires jellegű grafikai képekkel lett megáldva. (a zöld szigetek, a halak ahogy ugrálnak a tengerben, mintha magával az aoe-szel játszanál)

a játék elején egy szigeten kezdessz egy falu igazgatásának gondjaival (polisz), melletted pár amberrel (általában 10 faluhely van egy szigeten, de nem mindenki marad ott miután regel, sokan abbahagyják, mint ahogy az szokott lenni az ilyen játékoknál... ill nem mindegyik helyet tölti fel a gép felhasználokkal... ) és a városodat kell fejlesztgetned, miközben a szigetlakók közös erővel fejlesztik a fakitermelő helyet, amiből az épí­tőanyagot kapják, illetve egy bizonyos épületszint után szükséged lesz az épí­tkezéshez különleges épí­tőanyagokra (pl: márvány) amiket másik szigetekről szerezhettek be...

terjeszkedni lehet szigeten belül, illetve áthajózva másik szigetekre telepek készí­tésével...

az akadémián a folyamatos fejlesztések (4 fejlesztési irányban) biztosí­tják az egységek váltotosságát, illetve a különböző harcmodort... (van aki mezőgazdaságilag lesz fejlett, van akinek a hajóhada lesz erős, van aki a szárazföldön készől hódí­tani...)

a másik falut nem csak kifoszthatod, rombolhatod, hanem blokád alá vonhatod a kikötőjét, megbéní­tva a nyersanyagkereskedelmet, és meg iss szálhatod...

a kémkedéssel nem pusztán a nyersanyagok, katonák mennyiségét láthatod, hanem még a küldött üzeneteit iss (csak a neveket, hogy kiknek küldte, az üzenet tartalmát nem)
 

LV
0
 

/George/

VIP
Utoljára online
2006.08.21.
244
0
16
32
í¹j online stratégia, (Ikariam)

Melyik világban játszotok? Alpha vagy Beta? Mert jó lenne, ha tudnánk segí­teni egymásnak! :D
 

LV
0
 

/George/

VIP
Utoljára online
2006.08.21.
244
0
16
32
í­??j online stratégia, (Ikariam)

Oké, akkor én is arra fogok regisztálni! :)
 

Szaki10

Vendég
í­??j online stratégia, (Ikariam)

Ok majd add meg a koordinátákat én itt vagyok :
Code:




Linkeket csak regisztrált tagok láthatják!  Bejelentkezés :::  Regisztráció




HHWFORUM
 

LV
0
 

BaLiG

VIP
Utoljára online
2006.01.25.
1,416
1
38
31
í­??j online stratégia, (Ikariam)

lehet felnézek de mint eddgi az összes ilyenne laz lesz hogy 1 hét mulva abbahagyom
 

Szaki10

Vendég
í­??j online stratégia, (Ikariam)

sztem megéri kipróbálni én traviant hagytam abba meg azt a farkas vámpí­rost pár hónap alatt meguntam de ez tetszik :D
 

csgamer

Vendég
í­??j online stratégia, (Ikariam)

Részemről engemet nem lep meg, mert mindig jönnek ilyenen de én ilyen sz*rokkal nem foglalkozok :)
 

Malik

Vendég
í­??j online stratégia, (Ikariam)

Én inkább a klánháborút ajánlanám, az sokkal jobb.

Code:




Linkeket csak regisztrált tagok láthatják!  Bejelentkezés :::  Regisztráció




 

lehmann

Vendég
í­??j online stratégia, (Ikariam)

az ikariam nem egy travian utánzat? (
Code:




Linkeket csak regisztrált tagok láthatják!  Bejelentkezés :::  Regisztráció




)
 

LV
0
 

Németh X. Pepi

Power User
Utoljára online
2006.07.03.
49
0
6
33
í­??j online stratégia, (Ikariam)

Nem...más a készí­tő lehet h vannak hasonlatok de teljesen más cég forgalmazza és vannak benne más dolgok pl ikariamba nincsen vége a szervernek.
 

LV
0
 

Tzeusz11

New member
Utoljára online
2008.12.29.
1
0
1
í­??j online stratégia, (Ikariam)

Sziasztok én is ajánlanék egy játékot! Valójában mind hasonló és egymásról koppintják. Nekem az ikariam túl lassú volt. Traviánnal nyomom meg a khan warssal. Akit érdekel próbálja ki.

Code:




Linkeket csak regisztrált tagok láthatják!  Bejelentkezés :::  Regisztráció





Code:




Linkeket csak regisztrált tagok láthatják!  Bejelentkezés :::  Regisztráció





Ha gondd a link nyugodtan töröljétek, akkor elnézést!
 

martin6667

Vendég
í­??j online stratégia, (Ikariam)

Sziasztok!
Én ezzel a játékkal játszok,
Code:




Linkeket csak regisztrált tagok láthatják!  Bejelentkezés :::  Regisztráció




lényege tuningolj versenyezz bandázz. Egy internetes böngésző alapú oldal, kis leí­rás:
A VTuning egy ingyenes böngészős játék. Feladatod: vegyél egy autót, tuningold, készí­tsd fel a versenyre és győzd le ellenfeleidet. Csatlakozz egy bandához vagy alapí­ts sajátot bandázz. Légy te a legjobb az egész kontinensen! Játssz Ingyen Most!

Code:




Linkeket csak regisztrált tagok láthatják!  Bejelentkezés :::  Regisztráció




Gyertek bátran!
 

Kedvezményes Data.hu prémium előfizetés itt! Tölts villámgyorsan, korlátok nélkül!