Guest

Vendég
Az nem kifejezés... kb annyira gagyi mint a Pirosszka volt. A régi hagyományos Vuk túl tesz ezen simán.
 

Guest

Vendég
És a leggázabb hogy készül még egy animácios mese/film is kis hazánkban azt í­í‚rpa Attila csinálja hát remélem az nem lessz rossz :S
De szerintem ez a Vuk csak simán rókabőr szószerint is nem tudom mi értelme megcsinálni "ilyenre" maradtak volna a 2d nél és akkor egy folytatás vagy teljesen realisztikus de igy ...
 

LV
1
 

Zozi

VIP
Utoljára online
2007.07.03.
1,106
4
38
Díjak
1
38
Nem tom mért kell ezt csinálniuk! A sztoriját olvastátok már... nagyon takony lesz ez a film! :sad: én biztos hogy még a mozi közelébe sem fokok menni!:protest2:
 

Ditte

Vendég
őszintén nekem nem tetszett....olyan vad zenét tetek beke sokszor h majd kiszakadt a dobhátyám...az biztos h én a majd gyerekemnet az eredeti aranyos kis kedves Vukot fogom megmutatni.....nem ezt a rém mesét....
 

LV
0
 

Flóri Bá

VIP
Utoljára online
2007.12.02.
362
0
16
39
tetrakotta.wordpress.com
Leginkább az egészben az volt a vicces, hogy nagy magyar szí­nészek adták a hangjukat a karaktereknek, mégis az egész olyan erőltetett és grafikailag is szemét volt, hogy Karácsonykor 4perc után át kellett kapcsolnom!
 

Kedvezményes Data.hu prémium előfizetés itt! Tölts villámgyorsan, korlátok nélkül!