LV
1
 

Zozi

VIP
Utoljára online
2007.07.03.
1,106
4
38
Díjak
1
38
A nagy siker? A nemzet aranya folytatásában Benjamin Franklin Gates (Nicolas Cage) ezúttal egy újabb amerikai rejtély nyomába ered. A küldetés ezúttal az egykori elnök, Abraham Lincoln meggyilkolásának körülményeihez vezet. Lincoln gyilkosa, John Wilkes Booth ugyanis naplót vezetett, melyb?l gyanús körülmények között 18 oldalnak nyoma veszett. Gates megpróbálja felderí­teni a hiányzó lapok rejtekhelyét, s í­gy talán fény derül az Egyesült í­í‚llamok egyik legnagyszer?bb államférfijának titokzatos halálára. A kalandban Gates-et ezúttal is elkí­séri Abigail (Diane Kruger) és Riley (Justin Bartha).


rendez?: Jon Turteltaub
forgatókönyví­ró: Ted Elliott, Gregory Poirier, Terry Rossio, Cormac Wibberley, Marianne Wibberley
zeneszerz?: Trevor Rabin
producer: Jerry Bruckheimer, Jon Turteltaub
vágó: William Goldenberg

szerepl?(k):
Nicolas Cage (Ben Gates)
Diane Kruger (Abigail Chase)
Jon Voight (Patrick Gates)
Harvey Keitel (Sadusky)
Justin Bartha (Riley Poole)
Helen Mirren (Emily Appleton)
Ed Harris (Jeb Wilkinson)
Bruce Greenwood (az elnök)
Alicia Coppola (Spellman ügynök)

138515_1.jpg

Bemutató dátuma: 2007. december 20. Forrás: Port.hu
 

LV
0
 

Dada

VIP
Utoljára online
2007.11.26.
1,464
1
38
39
Na erre kiváncsi vagyok nekem az elsö is nagyon bejött tuti jó ezis
 

LV
1
 

Zozi

VIP
Utoljára online
2007.07.03.
1,106
4
38
Díjak
1
38
Jaja az els? rész nekem is nagyon bejött... remélem sikerül tartaniuk a szí­nvonalat... és nem baxák el...
 

Guest

Vendég
csütörtökön megyek bnommel ra a dunaplazaba
majd tartok elmenybeszamolot marmint a filmrol.
 

Guest

Vendég
Megneztuk, az elso resz jobban tetszett, tobb volt benne a poen. De ez is nagyon jo volt, ajanlom mindenkinek, nem szurtak el mint a tobbi filmnel a 2.reszt. Kicsit mese volt az egesz, de tetszett
 

LV
1
 

Zozi

VIP
Utoljára online
2007.07.03.
1,106
4
38
Díjak
1
38
nekem még nem volt alkalmam megnézzni.. de igyekszem minnél hamarabb megnézzni!
 

LV
0
 

Vadoc

Power User
Utoljára online
2006.11.13.
25
0
1
Ez is egész biztos tuti film. Már várom, hogy lássuk.
 

Guest

Vendég
Ne hagyja ki senki, nem érdemes. Ha meg már látta az első részt, akkor sem, ha meg nem, akkor üljön neki annak is.
 

LV
0
 

aranyos

Power User
Utoljára online
2006.03.19.
83
0
6
40
Az első részt most néztem újra és töltöm a másadikat. Alig várom, hogy láthassam, már annyi dicséretett hallottam.
 

LV
1
 

Zozi

VIP
Utoljára online
2007.07.03.
1,106
4
38
Díjak
1
38
Tegnap előtt néztem meg! Nagyon tetszett!! Legalább annyi poén van benne mint az 1-ben! Az tény hogy aki nem szereti az ilyen stí­lusú filmeket annak nem tetszhet? de aki szereti az feltétlenül nézze meg!!
 

kicsirobi

Vendég
Nekem mivel az 1 nem jött be,és a másodikat lehúzzák,ezért hanyagolom
 

LV
0
 

z78

Power User
Utoljára online
2010.02.28.
56
0
6
Nekem mindkét rész nagyon tetszett
 

Guest

Vendég
Nekem tetszett láttam mindkét részt, am asszam most már van 3.rész is nem?
 

Guest

Vendég
Még nem láttam, de ez is tervbe van véve, rengeteg sorozatot követek szemmel, ez már túl sok lenne. XD
 

Kedvezményes Data.hu prémium előfizetés itt! Tölts villámgyorsan, korlátok nélkül!