A1721

Vendég
Aprós??temény receptek

Hát nekem nagyon bevált, finom .Eteti magát, és lehet rá inni is (ki mit az máskérdés, nekem az üditő is jó volt rá )
Hozzávalók:
50 dkg liszt
25 dkg sertészsí­r
2 dl tejföl
3 dkg élesztő
0,5 dl tej
kevés kristálycukor
2 db tojás
10 dkg füstölt sajt
10 dkg trappista sajt

Az élesztőt kevés kristálycukorral langyos tejben felfuttatjuk.

A lisztet a sertészsí­rral összedolgozzuk, majd belekeverjük a kovászt, a tejfölt és 1 tojást. í­í‚zlés szerint sózzuk, majd a kétféle sajtot lereszeljük, és felét-felét a tésztába gyúrjuk.

A tésztát letakarjuk, és 30-40 percig hűtőben pihentetjük. Ezután lisztezett deszkán átgyúrjuk, kinyújtjuk, és csí­kokra vágjuk.

A rudacskák tetejét megkenjük tojással, és rászórjuk a maradék reszelt sajtot. Végül 190??í‚°C fokos sütőben 10-20 perc alatt megsütjük

Egyszerű és hamar kész! Én nem mindig 2 fajta sajtbol csinálom egy fajtával is jó, és a sajt mennyiség is változik ki hogy szereti mennyi sajt van a tetején . Én jó sűrűn megszorom.[/SIZE]
Érdemes kiprobálni akkár szilveszterre is
 

Guest

Vendég
Aprós??temény receptek

Hozzávalók:
1 kg liszt
20 dkg margarin
4 dkg élesztő
1 egész tojás
1 pohár tejföl vagy 2,5 dl tej
2 teáskanál cukor, só.

Az élesztőt megfuttatjuk a cukrozott langyos tejben. A margarint elmorzsoljuk a lisztben, majd belekeverjük a sót. A margarinos liszt közepébe mélyedést formázunk, beleöntjük a megfuttatott élesztőt, a tejfölt, a tojást, és összegyúrjuk. Egy órai kelesztés után nyújtjuk.
A kb. 5 mm vastag tésztát először 8 cm-es csí­kokra, majd ezeket háromszögekre vágjuk. A háromszögeket, egyik oldaluktól indulva, kifli alakúra föltekerjük. Fém sütőlapon fél órán át kelesztjük, a tetejüket egész tojással megkenjük. í­í‚zlés szerint í­zesí­tjük, és dí­szí­tjük napraforgómaggal, dióval, szezámmaggal, köménymaggal vagy mákszemekkel. Változatok: föltekerés előtt a kiflicskékbe tehetünk kedvenc sajtunkból egy vékonyabb rudat, olajos halat vagy virslit. Az üres kiflikhez készí­thetünk különböző krémeket is. Tejes, májkrémes, padlizsános, tejfölös, túrós változatok között válogathatunk.
 

Guest

Vendég
Aprós??temény receptek

Én dobnék hozzá egy kis szezámmagot, de ez már csak kiegészí­tő.
Ez tényleg jó dolog!
 

szotyolla

Vendég
Aprós??temény receptek

Ahha ezt probáljátok ki leveles tésztval és rakjatok a közepére 1 egész virslit...Majd megkeresem a pontos receptet de nagyon ott van a szeren :wink:
 

A1721

Vendég
Aprós??temény receptek

A szezánmag sem rossz ötlet, vagy egy kis köménymag.


A virslisre meg kiváncsi vagyok bár mintha ettem volna már olyat:)
 

LV
0
 

Suny

Power User
Utoljára online
2007.12.16.
104
0
16
41
Aprós??temény receptek

Kókuszcsók
Hozzávalók:
20 dkg liszt
kb. 13 dkg cukor
1 csomag sütőpor
1 csomag vanilincukor
17,5 dkg margarin
10 dkg kókuszreszelék

Elkészí­tés:
Egy tálba keverd össze a hozzávalókat előszőr fakanállal majd robotgéppel. Sütőt melegí­tsd elő 180-200 ??í‚°C-ra. Sütőpapí­rral kibélel tepsibe két kiskanál segí­tségével egymáshoz nem túl közel halmokat rakunk, kb 16 db fér el egy tepsibe, majd 10 perc alatt megsütjük. Érdemes figyelni, hogy a süti alja ne süljön meg nagyon. Ha kihűltek a csókok, olvasztott csokival dí­szí­thetjük. A cukrot azért í­rtam kb-ra mert, ezt tegnap dobtam össze magamtól, és elsőre 10 dkg cukrot raktam bele, az kevés lett, utána viszont mérés nélkül öntöttem hozzá cukrot. Szóval kóstoljátok meg, hogy elég édes-e a tészta ennyi cukorral.
A szomszédaim szerint nagyon finom lett! :cookies:
 

Kedvezményes Data.hu prémium előfizetés itt! Tölts villámgyorsan, korlátok nélkül!