Ha data.hu-s a feltöltés, válaszd ki ezt hogy ki legyen emelve!
LV
2
 

petrucy

Uploader
Utoljára online
2012.02.10.
2,333
1,287
113
Díjak
3
39
MTExNjE3Nw.jpg


Tar Károly - Hajnalban vadnyuszik ablakom alatt (2013)
Előadó..........................: Ambrus Attila József
A kiadvány alcíme...............: Hangoskönyv
Szerző..........................: Tar Károly (1935-)
A kiadvány lejátszási ideje.....: 03:52:18 (232 perc)
Méret:.....................................:328.70 MB
Technikai infó / Bitráta .......: 192 kbps / 48 kHz / stereo /MP3
Megjelenési év / hely...........: 2013 / Pécs
Megjegyzés......................: Kereskedelmi forgalomba nem került

Info:
"Testem rég elfelejtette a feleségemet, amikor meglepett azzal,hogy újra nőre vágyott."

Nyolcvanan túl, az ilyen pasik, mint amilyen én vagyok, könnyen isteni jelzésnek vagy figyelmeztetésnek veszik az ilyen jelenségeket,de én nem éreztem tehernek, és angyali üzenetnek sem, mert a feleségem halála után messze elkerültek a földre szállt angyalok, nem találtam magamban akkora hajlandóságot, hogy szép szavakkal, nyájas képet és sóvárgó tekintetet mutatva, legalább egy-egy éjszakára befogjam és megszelídítsem őket. Olyanok ők, mint a szelídséget mutató galambok, körülöttünk röpködnek egész életünkben, és mi kedvünkre kezünkből etetjük őket.
Álmomban egyszer egy szőke nő megkérte a kezem. Mindkettőt gondolkodás nélkül odaadtam volna, de tudtam, hogy ez csak álom, hiszen szokásainkat és az idősek tanácsát követve, már harmincadik évem előtt megnősültem.
Életem úgy alakult, hogy ősi mesterségükért nőknek eddig még nem kellett fizetnem.


Code:




Linkeket csak regisztrált tagok láthatják!  Bejelentkezés :::  Regisztráció




 

Kedvezményes Data.hu prémium előfizetés itt! Tölts villámgyorsan, korlátok nélkül!