janek

Vendég
Sziasztok!

Azzal a kéréssel fordulok hozzátok, hogy nem e tudná valaki feltölteni az
ASUS A8NE Alaplapi driver CD-t, mármint annak a CD-nek a tartalmát, amit
a fent emlí­tett alaplaphoz adnak.
Segí­tségeteket előre is köszönöm.

Üdv.:janek
 

LV
1
 

Orpheus

Admin
Tag
Utoljára online
2007.04.02.
1,316
215
63
Díjak
2
47
hhw.hu
Nem elérhető az asus.hu oldalról? Én is asus-os voltam és vagyok, de eddig mindent letöltöttem onnan?!
 

janek

Vendég
Asus a8n-e

A tartalom megtekintéséhez szükséges: Bejelentkezés vagy Regisztráció to view quote content!


Akkor leí­rom hogy konkrétan mi a problémám.
Amikor feltelepí­tem az XP-t, és megnézem a Rendszer >Hardver>Eszközkezelőt , és ott ví­rí­t a sárga kérdőjel, és amikor megnézem hogy mi a hiba akkor azt az üzenetet kapom,hogy a PCI busz illesztőprogramját kéri, ebben az esetben milyen drivert kell letölteni?
Segí­tségedet előre is köszönöm!

Üdv.:janek
 

LV
1
 

Orpheus

Admin
Tag
Utoljára online
2007.04.02.
1,316
215
63
Díjak
2
47
hhw.hu
Van erre egy remek program ami letölti neked amit kell, ez az asus driver update. Hivatalos helyeről töltheted le.

AVgy próbáld meg ezzel:

Code:




Linkeket csak regisztrált tagok láthatják!  Bejelentkezés :::  Regisztráció




 

janek

Vendég
Asus a8n-e

A tartalom megtekintéséhez szükséges: Bejelentkezés vagy Regisztráció to view quote content!


Üdv!

Bocsi, köszönöm a segí­tségedet de azt elfelejtettem í­rni hogy az alaplap az nem az én gépemben van,és a haveromnak pedig nincs internete.
Mégegyszer elnézésedet kélrem,de ezt elfelejtettem í­rni, és ez gondolom lényeges szempont.
Ebben az esetben mi a teendő,vagy akkor is jó ez a cí­m amit adtál?
Segí­tségedet előúre is köszönöm .

Üdv.:janek
 

LV
0
 

HTML

VIP
Utoljára online
2007.05.20.
77
0
6
32
@janek:
Code:




Linkeket csak regisztrált tagok láthatják!  Bejelentkezés :::  Regisztráció




oldalra felmész, baloldalt felül közvetlenül a menüsor alatt látsz egy keresőablakot, abba beí­rod, hogy A8N-E, majd nyomsz egy entert. A következő képernyőn kiválasztod, hogy A8N-E, majd a felugró ablakban kiválasztod az operációs rendszert (WinXP), s rákattintasz a 'Search' feliratú gombra. Az új oldalon kattints az ATK szöveg mellett lévő négyzetbe, melynek hatására lenyí­lik egy mező, melynek alján kiválaszthatod, hogy melyik szerverről szeretnéd letölteni a telepí­tő fájlt tömörí­tve (.rar). Letöltöd, kitömörí­ted, majd megkeresed a könyvtáron belül az AsusSetup.exe - t, s arra kétszer rákattintasz és telepí­ted a drivert. Ha szükséged van egyéb illesztőprogramokra (driverekre), azokat is letöltheted a fenti oldalról, ahonnan a PCI kezelőt letöltötted.
 

Kedvezményes Data.hu prémium előfizetés itt! Tölts villámgyorsan, korlátok nélkül!