LV
1
 

Orpheus

Admin
Tag
Utoljára online
2007.04.02.
1,317
216
63
Díjak
2
47
hhw.hu
Az ?slakó

Az őslakó
(The Man from Earth, 2007)


John úgy dönt, otthagyja főiskolai állását és elköltözik a városból. Az utolsó dobozokat rakja teherautójára mikor megjelennek kollégái, hogy egy búcsúpartin köszönjenek el barátjuktól. Miközben a költözésről faggatják, John tölt mindenkinek egy pohár whisky-t, vesz egy nagy levegőt, majd egy igen meglepő történettel áll elő.

Egyéb cí­mek: Jerome Bixby's The Man from Earth
Nemzet: amerikai
Stí­lus: sci-fi, dráma
Hossz: 87 perc


Elképesztő jó film szerintem, megnézése bizonyos IQ felett ajánlott!
Itt a bizonyí­ték, hogy 0 (nulla) költségvetésből hogy lehet jó filmet csinálni!
Egyesek szerint unalmas film, azonban oda kell figyelni és más szemmel nézni !

Ajánlom!
 

LV
0
 

kiscipo00

VIP
Utoljára online
2006.09.03.
482
0
16
37
www.kiscipodesign.atw.hu
Én láttam. Nekem nagyon tetszett. Szerintem nagyon jó film. És tényleg úgy van ahogy mondod. Bizonyos IQ felett érdemes csak megnézni. Mert a besorolása Sci-Fi, de semmi úrlény, meg hasonló nincs benne. Sok kritikát ezért is olvastam, hogy unalmas. Egész idő alatt csak ülnek és beszélnek. Eleinte úgy voltam vele, hogy ez sz@r és kikapcsolom, de aztán nem bí­rtam. Végig kellett néznem. Nagyon jó film.
 

andzs

Vendég
megakartuk nézni csak még nem jött össze,de behozzuk a lemaradást
 

heavy

Vendég
Nekem is nagyon tetszett.
Aki akcióra, űrlényekre meg egyéb ilyen hülyeségekre vár az tényleg meg se nézzem, mert az egész film a szobában zajlik és beszélgetnek ha jól emlékszem.
De ennek ellenére leköti az ember figyelmét, legalábbis az enyém lekötötte.
 

LV
0
 

Winyoca

Power User
Utoljára online
2009.12.21.
31
0
6
40
Jobban belegondolva teljesen logikus az egész film.. akár igaz is lehetne!
 

Kedvezményes Data.hu prémium előfizetés itt! Tölts villámgyorsan, korlátok nélkül!