szunyog77

Vendég
COD2 éS WIN7 Kí­?Zí­?S HIBA?SEGITSETEK

Sziasztok!Az lenne a problémám,hogy egy pár nap után nem tudom el inditani a cod2-játékot win7 tel.Először a "GYökér könxvtár nincs regisztrálva"hibát irt ki.Hiába rakom újra a játékot akkor se í­nditja el.Most ez a hiba.Kérlek segí­tsen va[attachment=401:hhh.jpg[/CODE]laki!Köszi előre.
 

LV
0
 

csibészke

Power User
Utoljára online
2009.12.29.
41
0
6
COD2 éS WIN7 Kí­?Zí­?S HIBA?SEGITSETEK

lehet,hogy baromságot kérdezek,de megcrackelted???
 

szunyog77

Vendég
COD2 éS WIN7 Kí­?Zí­?S HIBA?SEGITSETEK

(csibészke @ 2010-09-18 20:26) "index.php?act=findpost&pid=118053"]<{POST_SNAPBACK}>​
A tartalom megtekintéséhez szükséges: Bejelentkezés vagy Regisztráció to view quote content!
Helló-Eleve crakkelt.Az lenne gond?Más is játszik í­gy -elvileg nem lehet gond-bár már nem tudom.Szerinted?
 

LV
0
 

csibészke

Power User
Utoljára online
2009.12.29.
41
0
6
COD2 éS WIN7 Kí­?Zí­?S HIBA?SEGITSETEK

én még sose használtam semmit úgy,hogy "eleve crackelt" lett volna.ezért nem vágom! én mindig,minden programot,játékot (pl. a COD-kat is) crackelem és még sose volt hasonló problémám! szal lehet,hogy a helyedben megpróbálnék olyat leszedni,ami nem "eleve crackelt" és megkrekkelném!de ez csak egy 5let! nem biztos,hogy segí­t! csak próbálkozom...
 

szunyog77

Vendég
COD2 éS WIN7 Kí­?Zí­?S HIBA?SEGITSETEK

(csibészke @ 2010-09-18 20:37) "index.php?act=findpost&pid=118071"]<{POST_SNAPBACK}>​
A tartalom megtekintéséhez szükséges: Bejelentkezés vagy Regisztráció to view quote content!
Értem én-de én nem tudok crakket csinálni.Végül is multiplayer-en játszok és eddig xp-m volt csak most nem rég fel raktam a win 7-t és pár nap után egyszer csak nem inditotta el.Ful ki csinál-
 

LV
0
 

csibészke

Power User
Utoljára online
2009.12.29.
41
0
6
COD2 éS WIN7 Kí­?Zí­?S HIBA?SEGITSETEK

cracket nem neked kell csinálni egy alkalmazáshoz!! le kell tölteni! leginkább a programmal,játékkal együtt letöltöd és használod!
 

szunyog77

Vendég
COD2 éS WIN7 Kí­?Zí­?S HIBA?SEGITSETEK

pffffffffff.Ezt most nagyon nem vágom bocsi.De szeretném érteni.Szóval meg van a játék és azzal szedjek le alkalmazást?
 

LV
0
 

csibészke

Power User
Utoljára online
2009.12.29.
41
0
6
COD2 éS WIN7 Kí­?Zí­?S HIBA?SEGITSETEK

nem,nem! azt í­rtad,hogy te nem tudsz krekket csinálni! arra válaszoltam,hogy azt nem is neked kell csinálni,hanem le kell tölteni! szóval én úgy szoktam,hogy pl.ha leszedem a COD valamelyik részét,akkor általában van hozzá mellékelve crack! azt is leszedem ugye a játékkal együtt és a játék telepí­tése után megkrekkelem a játákot! ezért mondtam,hogy nem vágom,hogy milyen az az eleve megkrekkelt játék!
 

szunyog77

Vendég
COD2 éS WIN7 Kí­?Zí­?S HIBA?SEGITSETEK

Ja -í­gy már értem.Szóval volt hozzá crack ment is vele csak egyszer csak nem indult el-ujra raktam a játékot akkor sem.Leszedtem játékot ujra egy másik helyről és akkor se azóta se.Abszolult nem értem mi a gond.
 

szunyog77

Vendég
COD2 éS WIN7 Kí­?Zí­?S HIBA?SEGITSETEK

Utánna a patche re gondoltam azt is le töröltem le szedtem más honnan akkor se...De singleben sem indul mondjuk ugy nem is igazán érdekel már
 

LV
0
 

csibészke

Power User
Utoljára online
2009.12.29.
41
0
6
COD2 éS WIN7 Kí­?Zí­?S HIBA?SEGITSETEK

hát én csak annyit tudok mondani,hogy a helyedben teljesen törölném a játékot,de a mappájából is mindent és újratelepí­teném.aztán crackelném,patch-et lefuttatnám és aztán elvileg mennie kéne!más ötletem nincs én még csak akkor találkoztam program futtatás hibával,ha nem volt megcrackelve,ezért sajna nem tudok segí­teni! csak mondom,hogy én mit tennék... mindenesetre sok sikert és kérdezz tovább,hátha valaki tud tanácsot adni!
 

Kedvezményes Data.hu prémium előfizetés itt! Tölts villámgyorsan, korlátok nélkül!