LV
1
 

Orpheus

Admin
Tag
Utoljára online
2007.04.02.
1,317
215
63
Díjak
2
47
hhw.hu
Dühöngő II.

Ricsike, inkább arról beszélj hogy miért nyitsz új témákat a programokban , mikor mindennnek volt már egy, valamint hogy miért nem í­rsz magyar leí­rást a linkeléskehez, nem csak ctrl+c +v létezik, hanem mondjuk a google-ban rákereseni a témára és bemásolni valami értelmes magyar leí­rást, ....... ha már itt tartunk :sad:
 

LV
1
 

Orpheus

Admin
Tag
Utoljára online
2007.04.02.
1,317
215
63
Díjak
2
47
hhw.hu
Dühöngő II.

Magyar leí­rás igen is kell, mert nem mindenki tud angolul!
Ha már egyszer veszed a fáradságot arra hogy belinkelj, akkor arra is vedd hogy rákeresel a google-ban a program nevére, 90%-ban kidob magyar leí­rást a már meglévő letöltő oldalakról. Nem azt mondom hogy mindig van, de te alig-alig raksz hozzá!
Tudod mit? Egyezzünk meg!
Ne keress hozzá magyar leí­rást! Figyelni fogom, és ha én rákeresek, és találok , akkor törlöm a hozzászólást!
De ha neked ez nem megfelelő, akkor adhatok figyelmeztetést is mert nem tartod be a programok helyi szabályzatát!

.... köszid száma meg 99%-a XXX magazinokból adódik!

köszike....
 

LV
1
 

Orpheus

Admin
Tag
Utoljára online
2007.04.02.
1,317
215
63
Díjak
2
47
hhw.hu
Dühöngő II.

"1 kicsit elfogult vagy ismét.." - ez nem igaz, nem vagyok senkivel elfogult, csak azzal aki reklamál, holott nem tartja be a szabályokat.
Magyar leí­rást nem csak a programokhoz nem reksz, hanem többnyire a játékokhoz sem, ezek után ne csodálkozz hogy törlik és fogy a hsz-id száma!
 

LV
0
 

BaLiG

VIP
Utoljára online
2006.01.25.
1,416
1
38
31
Dühöngő II.

:) hellosztok! mostanság (már jo ideje) nem irogatok csak bejelentkezek. most elkezdtem olvasgatni picit és kicsit vicces hogy még mindig ugyanaz az a story :) olyan mintha egy kislány cukrot rakna a zsebeibe és amikor kiakar venni egyet az összeset kirántja mert nem teszi zacskóba ami rendben tartaná öket :Daztán meg szomoru hogy elvesztek a hsz-k izé a cukorkák.
<

no mind1 nem azért akartam irni hogy szivozzak..
am kb mátol megint nem fogok í­rni egy jó ideig mert csak 16-ikán jövök haza (túrázás)
 

LV
0
 

Flóri Bá

VIP
Utoljára online
2007.12.02.
362
0
16
39
tetrakotta.wordpress.com
Dühöngő II.

A tartalom megtekintéséhez szükséges: Bejelentkezés vagy Regisztráció to view quote content!

Ne haragudj, de ez erősen meg is látszik rajtad!
1.warez
2.nem mindenki úgy született, hogy egyből ért a programokhoz, sok embernek egy ismerős telepí­ti fel az op rendszert, programokat. Ha van egy értelmes, normális leí­rás, akkor lehet rájön, a Windows MP egy rakat ürülék (ez í­gy is igaz) és a leí­rás mivel jó és részletes, tesz egy próbát, mondjuk a BS Playerrel.
3.ha ez van a szabályzatban, akkor ezt kell teljesí­teni és ha nem a HSZ-ek számát és alakulását figyelnéd, talán nem kéne minden 2. témád kozmetikázni.
 

LV
1
 

Orpheus

Admin
Tag
Utoljára online
2007.04.02.
1,317
215
63
Díjak
2
47
hhw.hu
Dühöngő II.

Néha előfordul mindenkivel, de te rendszeresen teszed, meg is van a bünti érte!
 

LV
1
 

Orpheus

Admin
Tag
Utoljára online
2007.04.02.
1,317
215
63
Díjak
2
47
hhw.hu
Dühöngő II.

Amit Dada adott, az a bünti! Hozzáadtam a pontokat is, most van neked 3, 5 nél már 3 napos bann lesz automatikusan.

Code:




Linkeket csak regisztrált tagok láthatják!  Bejelentkezés :::  Regisztráció




 

LV
1
 

Orpheus

Admin
Tag
Utoljára online
2007.04.02.
1,317
215
63
Díjak
2
47
hhw.hu
Dühöngő II.

Code:




Linkeket csak regisztrált tagok láthatják!  Bejelentkezés :::  Regisztráció




 

LV
1
 

Orpheus

Admin
Tag
Utoljára online
2007.04.02.
1,317
215
63
Díjak
2
47
hhw.hu
Dühöngő II.

Az egy alapséma, be lehet idézni az előtedd lévőt, de egy két szót vagy a hozzászólásából kiemelve részeket, nem pedig az egészet!
Inkább olvass szabályzatot, mielőtt megint vitatkozol!
 

LV
1
 

Orpheus

Admin
Tag
Utoljára online
2007.04.02.
1,317
215
63
Díjak
2
47
hhw.hu
Dühöngő II.

Igen , mert még nem találták ki a gondolatolvasó fórumot, ami tudja hogy mit akarsz idézni.
 

LV
1
 

Orpheus

Admin
Tag
Utoljára online
2007.04.02.
1,317
215
63
Díjak
2
47
hhw.hu
Dühöngő II.

Azt nem tudja a fórum hogy az az utolsó hsz, hisz ha megnézed visszamenőleg klikkelsz bármelyik válasz gombra akkor is beidézi, de attól még ez nem jogosí­t fel hogy áthágd a szabályokat, ami évezredek óta í­gy van és általában minden fórumon!
 

LV
0
 

Rocky

VIP
Utoljára online
2008.02.19.
400
0
16
48
Dühöngő II.

Dobtál egy teqilát a demalgonra???
:D
 

LV
0
 

Atti

Member
Utoljára online
2009.03.15.
17
0
1
48
Dühöngő II.

Varikokele?
Volt nekem is.Nem jó!
 

LV
0
 

Suny

Power User
Utoljára online
2007.12.16.
104
0
16
40
Dühöngő II.

Istnem Ricsike!

í­??gy viselkedsz, mint egy ovodás, holott elvileg 37 éves vagy! Elmonták már számtalanszor neked, hogy azért törölnek tőled sok linket, mert sokat is raksz fel, attól nem lehet, aki nem rak fel. Ezt fogadd el. Nem unod még, mert szerintem rajtad kí­vül már mindenki unja, hogy hisztizel mindenért, mint egy fürdősk****! Nap mint nap ez a téma a fórumon, hogy 'jaj már megint én, már megint tőlem töröltek...' nőjj már fel, utoljára óvodában viselkedtünk í­gy!

Baromira unom már a témát, ez ki kí­vánkozott belőlem, és a büntetést is bevállalom érte!
 

LV
1
 

Zozi

VIP
Utoljára online
2007.07.03.
1,106
4
38
Díjak
1
38
Dühöngő II.

Nekem is épp ebből lett elegem... aúgy meg ricsike alias scumacher vagy mi is volt a neved... tisztán emlékszem arra amikor kitiltottunk eleinte mindenhol ócsároltad a fórumot de közben különböző áll regekkel próbáltál bejutni... majd amikor ez nem ment illetve a lejárató üzeneteid más fórumokon süket fülekre találtak... jöttek Orpheus-nak meg nekem a könyörgő üzenetek hogy engedjünk vissza mert szánod-bánod... kí­vánom hogy jöjjön el a perc hogy ismét ki legyél tiltva innét... mert a témáidra lehet hogy még csak-csak szükség is lenne de azok más által pótolhatók de a személyed, viselkedésed és az egész hozzáállásod a dolgokhoz igencsak nevetséges! Más fórumokon ilyen viselkedéssel már réges rég bannoltak volna...

Amint látod már nem vagyok admin (saját döntésből), de a csak 1 percre ismét admin lennék úgy kiraknálak innen hogy nyomod nem maradna...
 

LV
1
 

Orpheus

Admin
Tag
Utoljára online
2007.04.02.
1,317
215
63
Díjak
2
47
hhw.hu
Dühöngő II.

Játék vége!

ricsike!

Nos, sajnos egy kicsit hibásnak érzem magam, hogy hagytam idáig elfajulni az indulatokat, tovább nem hagyhatom hogy több megbecsült tag is ezek miatt ne jöjjön a fórumra!
Azért is hagytam, mert amilyen pimasz, vitatkozó, tiszteletlen vagy ricsike, annyira aktí­v is, de az utóbbi napokban a bizalom megrendült, mikor arra kértelek hogy másolj be valahonnan magyar leí­rást is a programokhoz, erre undorí­tó módon lepasszoltad, azzal hogy aki warezolni jár úgyis tudja hogy mit tölt le és te nem fogsz leí­rás után keresgélni!
Na ez a hozzáállás nem méltó erre a fórumra!
Igazából nem szóltam volna még erre sem semmit, mert elég nagy a tűrőképességem, de folyton szí­tod a vitát, és állandóan megkérdőjelezed a staff munkáját, kiket én és Zozi válaszott ki, tehát minket is leminősí­tettél!
Linkeléseddel állandó felesleges munkát csinálsz a házigazdáknak, mert nem használod a keresőt és állandóan új témát nyitsz!

Elég volt!

Jó tanácsom:
Legközelebb, ha egy másik fórumnak a megbecsült tagja akarsz lenni, akkor ví­vd ki magadnak a tiszteletet, és ne hisztizz, légy alázatos, segí­tőkész, és nem utolsó sorban tisztelettudó!

Ezt az üzenetet meghagyom addig, amí­g el nem olvasod, aztán könnyes búcsút veszünk egymástól!

Sze la ví­ :handshake:
 

LV
1
 

Orpheus

Admin
Tag
Utoljára online
2007.04.02.
1,317
215
63
Díjak
2
47
hhw.hu
Dühöngő II.

Arra kérek mindenkit, hogy ne válaszoljon ricsike leveleire sehol, más fórumon sem, ha észreveszitek, tegyétek úgy mintha nem is láttátok volna!
 

LV
1
 

Zozi

VIP
Utoljára online
2007.07.03.
1,106
4
38
Díjak
1
38
Dühöngő II.

vagy szóljatok az ottani fórum házigazdájának hogy szimplán törölje azokat... (anno én is í­gy tettem amikor a pirateclub-on szidta a HHW-t!)
 

LV
0
 

Suny

Power User
Utoljára online
2007.12.16.
104
0
16
40
Dühöngő II.

miután nem tudom, hogy igazából megyik topicba kellene berakni ezt a képet, és hát igazából dühí­tő is, ezért ide rakom a para...ját...
 

LV
0
 

Rocky

VIP
Utoljára online
2008.02.19.
400
0
16
48
Dühöngő II.

megérdemelné!Sőt egy kis kromofág is jót tenne a 25 millás csodaautójának.
:S
 

LV
1
 

Orpheus

Admin
Tag
Utoljára online
2007.04.02.
1,317
215
63
Díjak
2
47
hhw.hu
Dühöngő II.

A kép a Pólus center parkolójában készült, felismertem! Szánalmas paraszt az ilyen, el kéne küldeni a rendörségnek a fotót!
 

LV
0
 

Flóri Bá

VIP
Utoljára online
2007.12.02.
362
0
16
39
tetrakotta.wordpress.com
Dühöngő II.

Na Dada, megvolt a vérfürdő? Amúgy mi miatt vagy ideges, mostanában úgy vettem észre, hogy sokat iszol, meg jársz el esténként...sajnos sokat dolgozom mostanában, a gép megy, de a témákba alig tudok beleolvasni, meg a filmeknél is van moderálni való, szóval bocs, ha lemaradtam valamiről!
 

Kedvezményes Data.hu prémium előfizetés itt! Tölts villámgyorsan, korlátok nélkül!