Rezukii

Vendég
Na vééégre egy hozzám megfelelő film téma!
Nos, Fűrész 1. hát az hatalmas, az a favorit.
Fűrész 2. Nos hagyott maga után némi kí­vánnivalót, h a film első 20 perce csak női sikolyokból állt...de voltak fájdalmas részek is..
Fűrész 3-at még nem láttam..
Fűrész 4-ből csak az elejét néztem..elég unalmas feliratosan.....és ezért meguntam!
 

LV
0
 

BaLiG

VIP
Utoljára online
2006.01.25.
1,416
1
38
31
én már láttam a 4-et is 2 honapja csak sz@r volt mert felirat és nagyon sz@r mozi felvétel a fele csak feketeség és nem lehetett élvezni ill a lényegét kivenni
 

Rezukii

Vendég
Én is csak viszonylag jó minőségűn tudtam nézni, ami borzalom volt..nem láttam rendesen a vért, meg az emberek szenvedését..ezért hagytam abba a filmet...
 

LV
0
 

BaLiG

VIP
Utoljára online
2006.01.25.
1,416
1
38
31
nekem nem csak ilyen szempontbol volt élvezhetetlen. inkább azért mert a nagy része feketeség volt
 

Rezukii

Vendég
Ezért kell várni arra, h kiadják DVD-re, aztán vki RIP-elje, és kész is..
 

Rezukii

Vendég
Én a Men In Black 2-re vártam 5 évet, mí­g TV-be leadják..
 

LV
0
 

BaLiG

VIP
Utoljára online
2006.01.25.
1,416
1
38
31
ja jól megcsinálták. szerintem jól összefüzték a részeket is
 

Rezukii

Vendég
De a vége a legdurvább..az 1 rész végén kisz*rtam a belem a gyönyörtől, a 2. részbe meg egyenesen ujjongtam!!
 

LV
1
 

Zozi

VIP
Utoljára online
2007.07.03.
1,106
4
38
Díjak
1
38
nálam az 1 a nyerő... meg talán a 2! Szeretem az ilyen filmeke!
 

LV
0
 

BaLiG

VIP
Utoljára online
2006.01.25.
1,416
1
38
31
tegnap esete ment a tv2-n a 2. rész jo volt felelevení­teni a dolgokokat
 

Rezukii

Vendég
Én már láttam előtte, szerintem unalmas, bár a vége jóó, de az nem tetszett mikor össze vissza sikoltozott az egyik csaj..
 

vjvill

Vendég
Helló új vagyok it, de tetszik, hogy találtam egy témát, ami érdekel. A Fűrész a kedvenc filmam. Nekem a 3. rész jött be legjobban. összefoglalja mindhárom rész lényegét, és talán a leg esemánydúsab is. Valaki nemtudja, hogy mikor jelenik meg a 4. rész szinkronosan, mert nagyon várom, de eddig mindenhol csak feliratosan láttam.
 

LV
0
 

BaLiG

VIP
Utoljára online
2006.01.25.
1,416
1
38
31
sjana ne mtudom de télleg jo lenne tudni :Dha kapok vmi infot értesitelek. :)
 

LV
0
 

Reficul

Member
Utoljára online
2009.03.20.
24
0
1
35
Nemrég néztem meg az 5-et. Mikor jön már a 6. rész?!
 

LV
0
 

dragoman71

Member
Utoljára online
2006.08.30.
19
0
1
Az első két részt láttam, mind a kettőt moziban, mert volt régebben egy olyan újság, hogy Fangoria magazin, aki ismeri, tudja miről szólt, szóval a nyomdai előkészí­tésében vettünk részt és kaptunk pár jegyet. Az első rész vége tényleg fenomenális, aki látta, tudja miért!
Végig megőrizte a film a feszültséget, a kí­nzások meg nem a vér (nem volt pacsa) miatt voltak borzalmasak, hanem a választás miatt: lehetőséged van túlélni, de azért meg kell járnod a poklot (na jó, a túlélésre igen kicsi volt a sansz).
A második már kevésbé tetszett...
 

Dzseniferloveu

Vendég
Nekem az 5. a kedvencem
<

Az egész filmben a lokiga a legjobb , meg a végén a nagy fordulat
<
 

namor

Vendég
Sziasztok!

Nekem az Fűrész első része nagyon tetszett,többször is megnéztem.
A második rész már nem volt szerintem az elsőhöz foghatóan jó,de azért nem rossz.
A harmadik az már nagyon nem tetszett.
A negyedik már jobb volt,az tetszett.
Az ötödik nagyon tetszett,nagyon eltalálták.
Kí­váncsi vagyok a hatodik részre :D
 

LV
1
 

Orpheus

Admin
Tag
Utoljára online
2007.04.02.
1,317
216
63
Díjak
2
47
hhw.hu
Egyetértek az 5-dik nagyon jó!
Az első is jó, mondjuk az újdonság varázsa miatt is.
 

Kedvezményes Data.hu prémium előfizetés itt! Tölts villámgyorsan, korlátok nélkül!