LV
0
 

koppany82

Admin
Tag
Utoljára online
2010.12.01.
197
10
18
41
Budapest
<style>.container-tap-sport-tools {overflow: hidden;position: relative;clear: left;}#container-tap-sport-tools-23165 {width: 325px;}.tap_sport_tools-frame-loading {background: #fff url(
A tartalom megtekintéséhez szükséges: Bejelentkezés vagy Regisztráció to view URLs content!
) center 75px no-repeat;height: 200px;width: 325px;}.tap_sport_tools-frame-loading h3 {margin: 20px auto;width: 250px;text-align: center;}.tap_sport_tools-frame-loading {left; 0px;top: 0px;position: absolute;z-index: 1000;}</style><iframe id="tap-sport-tools-23165" class="tap-sport-tools" src="//tools.whatsthescore.com/tools.php?id=23165&iframe=tap-sport-tools-23165&tz-js=2&type=timetable#about%3Ablank" scrolling="yes" style="vertical-align: bottom;" frameborder="0" width="600px" height="500px"></iframe>

<style type="text/css">#wgt-ft-23165 {background:#FFFFFF !important;color:#484848 !important;text-decoration:none !important;padding:4px 2px !important;margin:0 !important;}#wgt-ft-23165 * {font:10px Arial !important;}#wgt-ft-23165 a {color:#484848 !important;}#wgt-ft-23165 img {vertical-align:bottom !important;height:15px !important;}</style><script type="text/javascript" src="http://tools.whatsthescore.com/load.min.js?207"></script>
 

LV
0
 

koppany82

Admin
Tag
Utoljára online
2010.12.01.
197
10
18
41
Budapest
Kinek hogy tetszett a nyitómérkőzés?
Nekem meglepetés volt a horvátok egészen jó játéka, ugyanúgy, mint a brazilok kevésbé kimagasló szereplése is, annak ellenére, hogy 3-1-re hozták a meccset. Kí­vácsian várom a mai jónak í­gérkezőket is, pláne a Spanyol- Hollandot!

Hajrá Hollandia!
 

LV
1
 

Orpheus

Admin
Tag
Utoljára online
Megnézett téma PDF-XChange Editor Plus 10.3.0.386.0 Multilingual Portable
2007.04.02.
1,316
215
63
Díjak
2
47
hhw.hu
Nekem meglepetés volt Brazí­lia gyenge kezdése, annak ellenére hogy számszerűen biztosan győztek. De szerintem felturbózzák magukat később.
Mivel a Spanyol-Holland után í­rok, góólzáport, nagy formában lévő hollandok, fáradnak tűnő spanyolok, Iker Casillas bakizásai, Robben baromi gyorsasága. Szóval vannak események bőven.
 

LV
0
 

koppany82

Admin
Tag
Utoljára online
2010.12.01.
197
10
18
41
Budapest
Igen vannak események, szerencsére eddig minden meccsen viszonylag sok gól született, nem unalmasak a mérkőzések, de ugye itt kell megemlí­teni a nem megadott gólokat és a bí­rói í­téletek vitathatóságát. Személy szerint én nem bánnám, ha bevezetnék valamilyen formában a videóbí­rót vagy egyéb ellenőrző rendszert a téves í­téletek kizárására.
Visszatérve a konkrét meccsekre a Spanyol - Holland valami fantasztikus volt, pláne a 2. félidő. Kirobbanó egyéni teljesí­tmények, jó csapatjáték. Eddig is drukkoltam a hollandoknak, de a mostani formájukat látva mindenképp a döntőbe várom őket!
Ha sikerül fennmaradom, megnézem a Chile- Ausztrált, sokan látnak potenciált az ausztrál válogatottban is, én nem ismerem őket, kí­váncsian várom mit játszanak.
 

LV
1
 

Orpheus

Admin
Tag
Utoljára online
Megnézett téma PDF-XChange Editor Plus 10.3.0.386.0 Multilingual Portable
2007.04.02.
1,316
215
63
Díjak
2
47
hhw.hu
Én megnéztem. Hajtós meccs volt, az elején sajnos aludtak még az ausztrálok, csak 2:0 null után pörögtek fel. Majdnem sikerült egyenlí­teni, az x inkább közelebb volt a reális eredményhez mint a 3:1.
Mivel a spanyolok kikaptak, í­gy nagy harc lesz a második helyért. Spanyoloknak mindenképp győzniük kell, nem lehet számukra más eredmény! Szerintem még egyszer ilyen rosszul nem fognak játszani, mint az első meccsen, csak kérdés hogy mennyire tudják őket felturbózni.
Ma Anglia-Olaszország lesz a nap meccse, kár hogy éjfélkor :( (de muszáj lesz megnézni)
 

LV
0
 

koppany82

Admin
Tag
Utoljára online
2010.12.01.
197
10
18
41
Budapest
Én is megnéztem, de ide í­rni már nem volt energiám. Nem volt rossz meccs, a második félidőt tekintve. Szimpatikus az ausztrál válogatott is, de persze a csoportból továbbjutáshoz kevesek. Szerintem is inkább a spanyolok fognak másodikként továbbjutni,a chileiek nem elég összeszedettek a tegnap mutatott játékuk alapján. A ma esti meccset is nagyon várom. Elég népszerű eredmény a 3:1, én elégedett lennék vele itt is. :)
 

LV
0
 

koppany82

Admin
Tag
Utoljára online
2010.12.01.
197
10
18
41
Budapest
Nekem is nagyon tetszett a costa ricai csapat. Szerintem ott Cambpell szerepe felbecsülhetetlen, úgy láttam ő fogja össze a csapatot.
A 3:1-et az Anglia- Olaszországra tippeltem, majdnem bejött csak fordí­tva. :) Azt kell mondjam, hogy igazán megérdemelten nyertek az olaszok. Az eddigiek alapján nem lennék meglepve, ha ebből a csoportból az olasz és a costa ricai csapat jutna tovább. Bár nagyon az elején vagyunk még.
A ma esti meccsekre is kí­váncsi vagyok, leginkább ugye a franciákra. Viszont svájcot meglepetéscsapatként is emlegetik, meglátjuk.
 

LV
1
 

Orpheus

Admin
Tag
Utoljára online
Megnézett téma PDF-XChange Editor Plus 10.3.0.386.0 Multilingual Portable
2007.04.02.
1,316
215
63
Díjak
2
47
hhw.hu
Csontpart-Japán: sajnos nem láttam baromi hajnalban volt :)

Mai meccsek:
2014. 06. 15., 18:00 Svájcí¢?í¢??Ecuador
2014. 06. 15., 21:00 Franciaországí¢?í¢??Honduras
2014. 06. 16., 00:00 Argentí­naí¢?í¢??Bosznia-Hercegovina

Én nem tartom a svájciakat olyan erősnek, szerintem x lesz a meccs
A franciáknál meg az a kérdés hány góllal nyernek, ha nem lesznek nagyképűek mint az uruguay.
A jó meccsek mindig éjfélkor vannak, a mai favorit az argentí­n-bosnyák derbi
 

LV
0
 

koppany82

Admin
Tag
Utoljára online
2010.12.01.
197
10
18
41
Budapest
A svájciak csak kihozták győzelemre a tegnapi meccset, de nem igazán megérdemelten, annyira mégsem tűnik meglepetéscsapatnak.
A francia meccs pedig nem igazán tetszett, számomra alulteljesí­tettek. Bár a fodrászuk sokat foglalkozott velük, az látszott . :) Az éjféli meccsről lemaradtam, sőt a héten mindegyik éjféliről lemaradok, sajnos. De legalább mindjárt kezdődik a "nap meccse", nézhető időpontban. Lehet, hogy pár portugál drukkert magamra haragí­tok, de:
Hajrá Németország! :)
 

LV
0
 

koppany82

Admin
Tag
Utoljára online
2010.12.01.
197
10
18
41
Budapest
Hát ez nem semmi eredménnyel zárult!
Ilyen arányú győzelemre egyáltalán nem számí­tottam, természetesen örülök neki! A portugálokban azért nem ennyi van! Sajnos ma teljesen szétestek. De azt hiszem a piros laptól függetlenül is meglett volna a 3 a németeknek. Kí­váncsian várom a többi meccsüket.
 

LV
1
 

Orpheus

Admin
Tag
Utoljára online
Megnézett téma PDF-XChange Editor Plus 10.3.0.386.0 Multilingual Portable
2007.04.02.
1,316
215
63
Díjak
2
47
hhw.hu
Az Omega-Skorpions koncert miatt lemaradtam a Német meccsről, de utólag megnéztem az eredmény tudatában már.
Az hogy ki nyert az nem meglepetés inkább az, hogy hány góllal, í­gy volt a Hollandia is.
Eddig szerintem az Uruguay-Costa Rica volt a meglepetés, a többi inkább a gólok gazdagságában meglepetés.
Miközben ezt a postot í­rom Brazí­lia nem bí­rt gólt rúgni a szünetig. Kí­váncsi leszek hogy meg lesz-e a 3 pont.
 

LV
1
 

Orpheus

Admin
Tag
Utoljára online
Megnézett téma PDF-XChange Editor Plus 10.3.0.386.0 Multilingual Portable
2007.04.02.
1,316
215
63
Díjak
2
47
hhw.hu
Végül nem sikerült gólt rúgni a braziloknak, mondjuk egy normálismeccsen ahol a kapus nem véd 100%-osan 2:0 lett volna legalább.
Ez egy ilyen meccs volt. Amilyen jó volt a kapus, olyan gyenge volt a ruszki kapus. Nagyot lepkézett.
 

LV
0
 

koppany82

Admin
Tag
Utoljára online
2010.12.01.
197
10
18
41
Budapest
í­í‚gy van, a tegnapi brazil-mexikó legkiemelkedőbb játékosa a mexikói kapus volt! Azért Brazí­lia kezd fejlődni, látom a szavazáson is sokan szavaztak a végső győzelemükre is, de a mutatott játék alapján akkor sem tartom valószí­nűnek , még a döntőbe jutásukat sem.
Az iménti Ausztrália-Hollandia is meglepetés volt, szerintem sokan sima sokgólos győzelmet tippeltek a hollandoknak, de ugye látjuk az eredményt. Persze győztek, de lassan melegedtek be, nekem az az érzésem. Például egy ilyen formában játszó holland csapatot a németek lazán szétverték volna. Meglátjuk, remélem majd a döntőben! :)
 

LV
1
 

Orpheus

Admin
Tag
Utoljára online
Megnézett téma PDF-XChange Editor Plus 10.3.0.386.0 Multilingual Portable
2007.04.02.
1,316
215
63
Díjak
2
47
hhw.hu
Uruguay-Anglia: vajon meg lesz a második kieső? vagy összekapják magukat?
Spanyolo.-Chile 0:2 kiestek a katalánokl! Ezt senki sem gondolta volna mindjárt a második körben...
Lassan kezdődik a matekozás, kinek hány pont kell, elég az X vagy csak a győzelem elfogadható.. izgulok, mi lesz az angolokkal.
 

LV
0
 

koppany82

Admin
Tag
Utoljára online
2010.12.01.
197
10
18
41
Budapest
Most ért véget az uruguay meccs, hát az angolok szépen leszerepeltek. Szinte teljesen biztos vagyok abban, hogy nem fognak továbbjutni. Az uruguay csapat viszont sokkal jobban játszott az előző mecccsüknél. Ebben a csoportban szerintem olasz , uruguay jut tovább. Azért titkon reménykedek benne, hogy Costa Rica közbeszól!
 

LV
0
 

koppany82

Admin
Tag
Utoljára online
2010.12.01.
197
10
18
41
Budapest
És Costa Rica közbeszól!!!
Anglia távozása mostmár holtbiztos. újra leí­rom, hogy végtelenül szimpatikus ez a costa ricai válogatott!
Hogy ki jöhet még? Szerintem Olasz off!
 

LV
1
 

Orpheus

Admin
Tag
Utoljára online
Megnézett téma PDF-XChange Editor Plus 10.3.0.386.0 Multilingual Portable
2007.04.02.
1,316
215
63
Díjak
2
47
hhw.hu
Ez a Japán-Görög nagyon gyenge meccs volt, sokszor elaludtam közben. Jó lenne ez a japán, de nincs higgadt csatáruk, aki gólt rúgna, nem lehet mindent erőből, lendületből megoldani.
Az olasz kiesés felettébb meglepetés lenne, de nem kizárt. Az már most biztos, hogy a dél-amerikai foci dominál ezen a tornán.
Anglia továbbjutásában csak a véresszájú szurkolói bizakodtak, reális esélye nem volt. Costa Rica jó csapat, remélem minnél tovább jutnak majd.
Svájc-Franciaország: nagyon nehéz meccs! bármi megtörténhet. Szerintem megosztoznak a pontokban.
 

LV
0
 

koppany82

Admin
Tag
Utoljára online
2010.12.01.
197
10
18
41
Budapest
Sajnos egyik japán meccset sem láttam. Én lemaradok az éjféli meccsekről, azt hiszem hiába hétvége jön, akkor is inkább az alvást választom.
Engem sokkolt ez a francia meccs!
Nem voltak nagy elvárásaim. Egyik csapat sem szimpatikus. A svájciakban a legelső meccsük előtt bí­ztam, mert sok jót hallottam róluk, de a meccs után kiderült számomra, hogy ez csupán szöveg. A franciák pedig mindig is ellenszenvesek voltak. Viszont a mai játékuk előtt le a kalappal.
Tényleg a gólzáporos , dél-amerikai stí­lus a nyerő ezen a vb-n, szerencsénkre.
 

LV
1
 

Orpheus

Admin
Tag
Utoljára online
Megnézett téma PDF-XChange Editor Plus 10.3.0.386.0 Multilingual Portable
2007.04.02.
1,316
215
63
Díjak
2
47
hhw.hu
Update: Argetí­na épphogy győzött, de győzött. Nehéz az ilyen betömörülő csapatok ellen játszani.
Kí­váncsi vagyok, hogy Németország vajon ugyan ilyen nehézségekkel fog küzdeni? Ghána azért támadóbb csapat, nem lehet gond!
 

LV
0
 

koppany82

Admin
Tag
Utoljára online
2010.12.01.
197
10
18
41
Budapest
Elég érdekes meccs volt az argentí­n, túl sok mindent tényleg nem lehet tenni ennyire megszállottan védekező gárda ellen, mindenesetre a második félidőben nem voltak annyira rosszak az irániak, volt pár igen jó helyzetük. Természetesen az argentí­nok vezették őket, megérdemelt a győzelem.
Kár hogy az irániak szövetségi kapitánya a vb után otthagyja őket, pedig ha még 4 évig tudott volna velük dolgozni, igencsak meglepetéseket okozhattak volna később. De a pénz is kevesebb lesz, úgyhogy az iráni foci nem fog feltámadni...
A német meccsre pedig nagyon kí­váncsi vagyok, nem titkoltan igen előkelő helyen szeretném őket látni a vb végén a hollandokkal együtt.
Legalább 4 gólos győzelmet most is!:)
Persze a reális eredmény valahol 2 gólos győzelemmel várható. Pár óra és kiderül.
í­??gyhogy: Hajrá Németország!
 

LV
1
 

Orpheus

Admin
Tag
Utoljára online
Megnézett téma PDF-XChange Editor Plus 10.3.0.386.0 Multilingual Portable
2007.04.02.
1,316
215
63
Díjak
2
47
hhw.hu
újabb meglepetés, méghozzá nem is kicsi! Ghána majd nem nyert a németek ellen. Ki gondolta volna ezt? Ezen a VB-n jobb ha nem megyünk biztosra mert semmi sem az.

( a legelső hozzászólást módosí­tottam, í­gy könnyebb a meccsek követése)
 

LV
0
 

koppany82

Admin
Tag
Utoljára online
2010.12.01.
197
10
18
41
Budapest
Igen, ezen a vb történnek meglepetések. A tegnapi meccsre is azt tudom mondani, hogy megérdemelten győzhettek volna a ghánaiak, ha..., de szerencsére addig nem jutottak el.
Kösz a módosí­tást, í­gy átláthatóbb és frissül az eredményekkel.
 

Kedvezményes Data.hu prémium előfizetés itt! Tölts villámgyorsan, korlátok nélkül!