LV
0
 

Killmask

Power User
Utoljára online
2007.11.26.
49
0
6
41
Valaki tudna nekem megoldást arra a problémára hogy a videokarim ami 1024x768 ba van beállitva az elsődleges monitoron és a kiterjesztetten is. És mégis í­í‚tméretezi a kiterjesztett monitoromat az olyan alkalmazás vagy játék amit az elsődleges monitoron futtatok de nem 1024x768 as felbontásban. (Akár kisebb vagy akár nagyobb felbontásban)

Van valami megoldás hogy az egyéb alkalmazások ne álitgassák nekem a kiterjesztett monitorom felbontását ??? Mert nagyon idegesitő ha filmet nézek vagy ha a tv-t nézem rajta mert ilyenkor képes megfagyni a rendszer is !

Tehát igy néz ki ez a jelenség:

Code:




Linkeket csak regisztrált tagok láthatják!  Bejelentkezés :::  Regisztráció




Normál (amikor minden OK)


Code:




Linkeket csak regisztrált tagok láthatják!  Bejelentkezés :::  Regisztráció




Ésamikor Szétszuhan (Jelen pillanatban a Starcraft-tol)

Hát mitne mondjak undoritó és idegesitő jelenség !

/A képek minősége nem a legjobb de sztem arra pont elég hogy más is megértse a problémát/
 

LV
1
 

Orpheus

Admin
Tag
Utoljára online
Megnézett téma Xara Web Designer+ 24.0.0.69219 (x64)
2007.04.02.
1,317
216
63
Díjak
2
47
hhw.hu
Azért csúszik át. mert valószí­nüleg a játék 800x600-ra átállí­tja a felbontást és mivel a 2. monitorod az elsőtől függ, úgymond átcsúszikmert vizszintes span-ra van állí­tva. Ha pedig klónozod akkor meg uyganazt látod majd mint az elsőn.
Próbáld ki ha feljebb veszed a játék felbontását, akkor miként változik a kép.
 

LV
0
 

Killmask

Power User
Utoljára online
2007.11.26.
49
0
6
41
Erre jómagam is rájöttem hogyha ugyanabban a felbontásban futtatom az alkalmazást mint amekkora a monitor felbontása akkor nem méretezi át a kiterjesztett monitort.
Csakhát vannak régebbi játékok amiknek nemlehet a felbontását állitani és amikor nosztalgiázni akarok kicsit akkor esélyem sincs mellette TV-t nézni. De azért köszi :)
 

Kedvezményes Data.hu prémium előfizetés itt! Tölts villámgyorsan, korlátok nélkül!