Guest

Vendég
Nálam a 2a nyerő...
(A 3 is jó... Csak most a főszereplő hány éves gyereket is játszik? őőőő???)
 

LV
0
 

Crunker

Power User
Utoljára online
2006.01.23.
86
0
16
32
www.nfl.hu
Nálam is a 2 a nyerő sokkal jobb,mint az 1 vagy a 3. Az 1 inkább az akcióra megy és a 2ben vannak igazi tuning verdák amik nagyon ütösek. A 3-ban még több van,de 1-2 dolog nem teccik abban a részben. Kiváncsi vagyok,hogy lesz-e folytatás,mondjuk a 3 nem igazán lett befejezve,tehát szerintem az lesz folytatva. Jó lenne
 

Guest

Vendég
Sziasztok, nálam az els? és a ásodik a nyer? bár a harmadik is nagyon jó lett, nemtudja valaki, lessz negyedik?
 

Guest

Vendég
Szerintem nem lenne jó ha lenne 4., mert azt meg már kitudja milyen téma lenne. Az 1. volt a legjobb és kész, a 2. történet köré épült
 

LV
1
 

Zozi

VIP
Utoljára online
2007.07.03.
1,106
4
38
Díjak
1
38
Egyértelm? a 2 a legjobb!
 

LV
1
 

Zozi

VIP
Utoljára online
2007.07.03.
1,106
4
38
Díjak
1
38
Az biztos hogy mind a 3 k***a jó!
 

Guest

Vendég
Mindegyik jó a kocsik miatt.
Egyébkén tmeg sztem elveszik a filmek rengeegjében.
Egyszer az összes megnézhet?!
 

Guest

Vendég
Mi lenne, ha lenne egy olyan halálos iramban film, amiben a motorok is egyenlő helyet kapnának? Vagy ez a két tábor különbözősége miatt nem valósí­tható meg?
 

TrapX

Vendég
nekem a 2. rész volt igazán kiemelkedő nemsitom..az vhogy jobb mint az első és 3.
 

TrapX

Vendég
(kiscipo00 @ 2007.10.07. 21:04)
Code:




Linkeket csak regisztrált tagok láthatják!  Bejelentkezés :::  Regisztráció




A tartalom megtekintéséhez szükséges: Bejelentkezés vagy Regisztráció to view quote content!


belőlem olyan érzést váltott ki..h egyszer részt kell vennem egy utcai sprintben
 

TrapX

Vendég
(Crunker @ 2007.05.08. 10:58)
Code:




Linkeket csak regisztrált tagok láthatják!  Bejelentkezés :::  Regisztráció




A tartalom megtekintéséhez szükséges: Bejelentkezés vagy Regisztráció to view quote content!


lehetne folytatás igazad van..csak akkor abban is paul walker játszhatna..mer akkor igazán halálosabb iramban
 

LV
0
 

kiscipo00

VIP
Utoljára online
2006.09.03.
482
0
16
37
www.kiscipodesign.atw.hu
(bruce01 @ 2007.12.31. 00:39)
Code:




Linkeket csak regisztrált tagok láthatják!  Bejelentkezés :::  Regisztráció




A tartalom megtekintéséhez szükséges: Bejelentkezés vagy Regisztráció to view quote content!

Ez egy jó kérdés. Számomra a legjobb film lenne, mert mind a kettő nagyon közel áll hozzám.
 

Guest

Vendég
szeretem mind3mat...nemtok dönteni...bí­rom a szuper verdákat..és az ilyen versenyeket..
 

Kedvezményes Data.hu prémium előfizetés itt! Tölts villámgyorsan, korlátok nélkül!