LV
0
 

kiscipo00

VIP
Utoljára online
2006.09.03.
482
0
16
37
www.kiscipodesign.atw.hu
iamlegend.jpg



szí­nes feliratos amerikai akciófilm, 100 perc, 2007
16 éven aluliak számára nem ajánlott

rendező: Francis Lawrence
í­ró: Richard Matheson
forgatókönyví­ró: Mark Protosevich, Akiva Goldsman
zeneszerző: James Newton Howard
operatőr: Andrew Lesnie
producer: Akiva Goldsman, David Heyman, James Lassiter, Neal H. Moritz, Erwin Stoff
vágó: Wayne Wahrman

szereplő(k):
Will Smith (Neville)
Alice Braga (Anna)
Salli Richardson (Ginny)
Willow Smith (Marley)
Charlie Tahan (Ethan)
Dash Mihok


A tartalom megtekintéséhez szükséges: Bejelentkezés vagy Regisztráció to view quote content!
Bemutató dátuma: 2008. január 3. (Forgalmazó: Intercom)

Code:




Linkeket csak regisztrált tagok láthatják!  Bejelentkezés :::  Regisztráció





Code:




Linkeket csak regisztrált tagok láthatják!  Bejelentkezés :::  Regisztráció







Véleményem. Hmm. Nem is tudom. Nem rossz. De nem az én stí­lusom. Aki szereti az ilyen filmeket annak lehet tetszik.
 

LV
1
 

Zozi

VIP
Utoljára online
2007.07.03.
1,106
4
38
Díjak
1
38
ma akarom megnézni!
 

LV
1
 

Zozi

VIP
Utoljára online
2007.07.03.
1,106
4
38
Díjak
1
38
nekem itt van a gépen pár napja... csak nem volt még rá időm....
 

Willmos

Vendég
Az előzetesek alapján jónak í­gérkezik.Megnézzük.
 

LV
0
 

green

Power User
Utoljára online
2007.11.30.
23
0
6
49
www.nfl.hu
Alapjába véve tetszett, bár nem vagyok oda a mutánsoszombis filmekért, a környezet jól sikerült, eljátszottam a gondolattal, hogy én kerülnék hasonló helyzetbe, ilyen? társasággal?, háát egy golyót mindig tartogatnák magamnak annyi biztos...
 

LV
0
 

BaLiG

VIP
Utoljára online
2006.01.25.
1,416
1
38
31
én is nemrég szedtem le kí­váncsi vok milyen
 

LV
1
 

Zozi

VIP
Utoljára online
2007.07.03.
1,106
4
38
Díjak
1
38
még mindig nem néztem meg! mostmár nagyon muszáj lesz!
 

LV
0
 

wicked

Uploader
Utoljára online
2007.12.15.
325
3
18
Én még nem láttam, de felkeltettétek a kí­váncsiságom.
 

Rezukii

Vendég
Majd leszedem a Grindhouse után..bár szerintem uncsi lesz, és nem lesz annyi vér, de nem iszok előre a medve bőrére
 

LV
0
 

BaLiG

VIP
Utoljára online
2006.01.25.
1,416
1
38
31
nem hiszem el- meg van köbö 5 napja és még nem vettem erőt hogy megnézzem. de ha télleg olyan jó mint amit halottam rola akko meg van az esti mese (persze csak south park után )
 

bucibaby047

Vendég
véleményeket kérek hogy milyen volt, érdemes megnézni?
 

LV
0
 

Flóri Bá

VIP
Utoljára online
2007.12.02.
362
0
16
39
tetrakotta.wordpress.com
Nekem nem jött be, mert ha úgy nézem mint Zombis film, akkor alig vannak benne mutánsok, kivéve a végén, ha meg mint akció film, akkor elég unalmas, szóval nem tom miért kapott ekkora viszhangot! :sad:
 

Kacsusz

Vendég
Már régebben láttam, elsőre én is mutáns-zombis filmet vártam amiben Will mindenkit legyilkol, í­gy amikor megnéztem kicsit csalódott voltam, aztán rájöttem, hogy ezt a filmet nem egy Resident evil vagy egy 28 nappal később szemszögből kell nézni. Hanem gondolj bele, hogy veled mi történne, ha egyedül maradnál? Azért az már durva, hogy annyira bekattansz hogy bábukkal beszélgetsz és képzeletbeli barátságot alakí­tasz ki velük, meg hogy egy próbababát akarsz felszedni, de nem mered megszólí­tani. Utólag belegondolva nagyon is jó film. Csak más szemszögből nézd.
 

Rezukii

Vendég
Hjaa, tiszta Számkivetett, modern köntösben, és városban..gondolok itt a bábukra való beszélgetésre, ha az volt benne (még nem láttam :bleh: )
 

LV
1
 

Orpheus

Admin
Tag
Utoljára online
2007.04.02.
1,317
216
63
Díjak
2
47
hhw.hu
Ajánlom mindenkinek aki nem nézte még meg. Különös hangulata van a filmnek, kicsit olyan borzongós a kihalt város.
Szerintem 10ből 7 pont!
 

bazoo92

Vendég
Tegnap néztem meg 2szer is, egyszer kora délután, egyszer este. Sztem jó kis film, ajánlom mindenkinek! :D
 

Guest

Vendég
mikor először néztem..azért rendesen elgondolkodtam a film végén..h azért mégis í­gy belegondolva..elég durva lehet szinte egyedül a vilgon..pláne ha ilyen dögök ellen kell megvédeni magad minden nap..sztem nagyon ász film..ajánlom mindenkinek :cool:
 

LV
0
 

BaLiG

VIP
Utoljára online
2006.01.25.
1,416
1
38
31
tényleg nagyon durca a film. bejön. csak ajánlani tudom
 

LV
1
 

Zozi

VIP
Utoljára online
2007.07.03.
1,106
4
38
Díjak
1
38
nektek melyik befejezés tetszett a legjobban?
 

Kedvezményes Data.hu prémium előfizetés itt! Tölts villámgyorsan, korlátok nélkül!