sonono1

Vendég
INGYEN ENERGIA MINDENKINEK! Hidrogén,Nap, Szél, Földenergia!

INGYEN ENERGIA MINDENKINEK! Hidrogén,Nap, Szél, Földenergia stb!
Szeretnél 0 Ft os rezsit magadnak? Szeretnél környezettudasosan élni és megóvni a földet?
Szeretnéd ha a gyereked már egy biztoságos zöldebb világban nőne fel?
Nem vagyok professzor se matek vagy fizika zseni de kisérleteim és tudásom
szí­vesen megosztom olyanokkal akiket érdekel a spórólás az energiahatékony módszerek és
szeretnek barkácsolni kisérletezni. Bármilyen kérdésre szí­vesen válaszolok kibeszéljük
és megtaláljuk a neked legmegfelelőbb megoldást. És mindezt házilag szinte fillérekből.
Mivel nem tudom hogy az adminok megtartják-e ezt a fórumot megpróbálok mindent ide egybe belezsúfolni ezek listája a következő.​

REZSI CSőKKENTÉSE:bármilyen módon
- Fűtés, pl: Hőkollektor, előre melegí­tett levegővel rásegí­tünk a meglévő fűtésünkre, akár havi 40-50 % os megtakaritás
- villany, pl:bármilyen nem fosszilis üzemanyaggal előállí­tott villamos energia, biodizel, bioetanol, hidrogén által működtetett aggregátor ezeknek ára megtérülési ideje. Szélenergia ezek épitése házilag. napelemek házilag gyártva!!!

GÉPKOCSIK: Személyképkocsiknál elérhető 50-90-100% os üzemanyag kiváltás , ez hosszabb téma és állambácsi se szereti, de minden megoldást átbeszélhetünk.

PASSZí­í‚VHí­í‚Z,KÉSZHí­í‚ZAK: Tényleg nem hiszitek el de a mai árakkal számolva akár 3-4 mill forintból is ki lehet hozni egy 45-65 m2 es hihetetlen energiatakarékos JőVAL A PASSZí­í‚VHí­í‚Z EURőPAI NORMí­í‚I ALATT TELJESí­í‚T??킐 CSALí­í‚DI Hí­í‚ZAT. HUJJUJ most fogom kapni az idióta jelzőket de elöször tárgyaljuk át hogy ez mit is és milyen készültségi szintet tartalmaz. telekár nélkül persze.

MOBILHí­í‚ZAK: épitési engedély mentes!!! azonnal beköltözhető kerekeken guruló tökéletes házak.

És még sok minden más ami ehhez a témához kapcsolódik szivesen segitek és tervekeT leirásokat infókat adok persze ha vkit érdekel.

Sok sikert szép napot mindenkinek.
 

Warta

Vendég
INGYEN ENERGIA MINDENKINEK! Hidrogén,Nap, Szél, Földenergia!

REZSI CSőKKENTÉSE:bármilyen módon
- Fűtés, pl: Hőkollektor, előre melegí­tett levegővel rásegí­tünk a meglévő fűtésünkre, akár havi 40-50 % os megtakaritás
- villany, pl:bármilyen nem fosszilis üzemanyaggal előállí­tott villamos energia, biodizel, bioetanol, hidrogén által működtetett aggregátor ezeknek ára megtérülési ideje. Szélenergia ezek épitése házilag. napelemek házilag gyártva!!!

Szélturbina, napelem házilag? Első hallásra hihetetlen!
 

sonono1

Vendég
INGYEN ENERGIA MINDENKINEK! Hidrogén,Nap, Szél, Földenergia!

(Warta @ 2010-08-30 10:48) "index.php?act=findpost&pid=112387"]<{POST_SNAPBACK}>​
A tartalom megtekintéséhez szükséges: Bejelentkezés vagy Regisztráció to view quote content!


üdv

http://zoldtech.hu/webaruhaz/konyvek/37

http://tisztaenergiak.hu/napelem_hazilag

jó olvasgatást
 

Warta

Vendég
INGYEN ENERGIA MINDENKINEK! Hidrogén,Nap, Szél, Földenergia!

Háát... Valami ilyesmire számí­tottam!
De azért köszi, hogy felhí­vtad a figyelmem ezekre.
 

LV
0
 

Omlás

Power User
Utoljára online
2010.08.29.
41
0
6
INGYEN ENERGIA MINDENKINEK! Hidrogén,Nap, Szél, Földenergia!

jóóh
 

LV
0
 

kores

Member
Utoljára online
2010.08.16.
10
0
1
52
INGYEN ENERGIA MINDENKINEK! Hidrogén,Nap, Szél, Földenergia!

A jelenlegi ingyen energiák még nagyon nincsenek ingyen,Bármilyen forrás kinyerése kezdetben befektetést igényel.Sokat számolgattam és arra jutottam hogy jelenleg az ár érték arányban a hőszigetelés a legolcsóbb befektetés.
 

LV
0
 

wtek

Power User
Utoljára online
2010.09.04.
41
0
6
INGYEN ENERGIA MINDENKINEK! Hidrogén,Nap, Szél, Földenergia!

Reméljük minél előbb elérhetővé válik az átlagembernek is ez a fajta energia
 

LV
0
 

boy444

Power User
Utoljára online
2010.08.16.
43
0
6
INGYEN ENERGIA MINDENKINEK! Hidrogén,Nap, Szél, Földenergia!

jól jönne:)
 

LV
0
 

Orbit

Power User
Utoljára online
2010.10.02.
43
0
6
INGYEN ENERGIA MINDENKINEK! Hidrogén,Nap, Szél, Földenergia!

Nem zavarna.
 

LV
0
 

preku1977

Power User
Utoljára online
2010.05.28.
28
0
1
47
netesmunkaajanlo.hupont.hu
INGYEN ENERGIA MINDENKINEK! Hidrogén,Nap, Szél, Földenergia!

Ja én hiszek az ilyenekben, egyébként Ausztriába,Németbe,Skóciába meg Hollandba annyi a szélerőmű mint égen a csillag!!!!
 

LV
1
 

Orpheus

Admin
Tag
Utoljára online
2007.04.02.
1,317
215
63
Díjak
2
47
hhw.hu
INGYEN ENERGIA MINDENKINEK! Hidrogén,Nap, Szél, Földenergia!

Sörkollektor készí­tése, érdemes végigolvasni:

Code:




Linkeket csak regisztrált tagok láthatják!  Bejelentkezés :::  Regisztráció




 

Kedvezményes Data.hu prémium előfizetés itt! Tölts villámgyorsan, korlátok nélkül!