LV
0
 

666.BOMBA

Uploader
Utoljára online
Megnézett téma Kuponzsonglőrök 1,2,3,4. évad (Extreme Couponing) 2011-
2018.05.07.
19
24
3
Jamie Oliver - Jamie 30 percesek


YQed0NwVHxmFbBVg



Könyv cí­me: Jamie Oliver - Jamie 30 percesek
Kiadó: PARK KÖNYVKIADí“ KFT.
Katalógusszám: 9789633550199
Oldalak száma: 288
Kiadás éve: 2013
Formátum: PDF (SCAN)


Leí­rás:


Megmutatom, hogyan készí­thetsz el egy teljes menüt röpke 30 perc alatt! Nemcsak egy ételt, hanem egy komplett ebédet vagy vacsorát!
Ha te is annyira szeretsz főzni, mint én, és a fárasztó munkanap végén még éhes szájakról kell gondoskodnod, engedd, hogy megismertessem veled ezt a teljesen új módszert. Könyvemben megmutatom, hogyan lehetséges egy többfogásos étkezést megfőzni annyi idő alatt, amennyit eddig egyetlen ételre fordí­tottál. ígérem, szemed-szád eláll, ha meglátod, mire vagy képes 30 perc alatt. Az enyém elállt, az biztos!
Nem arról van szó, hogy engedj a minőségből. A lényeg, hogy szervezd meg a munkát, dolgozz gyorsan, és vess be ügyes mesterfogásokat - í­gy szinte pillanatok alatt észbontóan finom ételeket tudsz az asztalra varázsolni. A 30 percesekben olvasható 50 ételsor mindegyikének leí­rása lényegre törő: semmi hókuszpókusz, csak lendületes, gyors főzés. A menüket úgy állí­tottam össze, hogy az egyes ételek jól passzoljanak egymáshoz; a receptek könnyen követhetők. A főzésnek ez a módszere arról szól, hogy célirányosan használjunk ki minden percet, érezzük jól magunkat, és a konyha nyerje vissza végre azt a funkcióját, amire kitalálták.
Lehet, hogy most beléd villan: ilyen nincs, de én garantálom, hogy lehetséges. Lapozz bele, hogy lásd, milyen életsorokat fogsz megalkotni. Ha egyszer elkezdesz í­gy főzni, nemcsak hogy imádni fogod: sose főzöl többé a régi módon!


A tartalom megtekintéséhez szükséges: Bejelentkezés vagy Regisztráció to view URLs content!



cooltext181583218055127.png



data.hu
data-logo.png
Code:




Linkeket csak regisztrált tagok láthatják!  Bejelentkezés :::  Regisztráció




 

Kedvezményes Data.hu prémium előfizetés itt! Tölts villámgyorsan, korlátok nélkül!