Ha data.hu-s a feltöltés, válaszd ki ezt hogy ki legyen emelve!
LV
2
 

jeszenakjanos

Uploader
Utoljára online
2015.10.26.
2,274
1,603
113
Díjak
3
2023
Kánya Kata - Darabokra tört szívek
cd066325afc78b6e75f81d65aa059592.jpg

„Fantasztikus ez a könyv! Dicsérhetem, hiszen én csak leírtam azoknak a történetét, akik megtiszteltek a bizalmukkal, és elmesélték nekem életük hihetetlen regényét. Tizenegy igaz történet. Tizenegy döbbenetes sors. Tizenegy ember, aki képes volt újrakezdeni az életét. Sok mindent tud ez a könyv. Valljuk be, a legtöbben hajlamosak vagyunk az önsajnálatra. Úgy gondoljuk, a legnagyobb baj mindig velünk történik. Nos, ha valamiért szomorú vagy, mondjuk elhagytak, megcsaltak, becsaptak vagy elárultak, és elolvasod ezt a könyvet, hidd el, fel fogod tenni magadnak a kérdést: Jézusom! Mi bajom van? Miért sírok, miért szomorkodom? Hozzájuk képest, hálás lehetek a sorsnak! Lehet, hogy a párkapcsolatodban éppen valamilyen problémával küzdesz. Biztos vagyok benne, hogy találsz olyan történetet, amelynek valamelyik epizódja rímel a mostani problémádra. Elolvashatod, hogy valaki más, hogyan oldotta meg, vagy hogy rontotta el azt a bizonyos helyzetet: vagy segít a megoldás, vagy talán nem követed el azt a hibát, amit ott és akkor, már elkövetett valaki más. Igaz lehet a mondás: okos ember más kárán tanul. Ebből a könyvből pedig tanulhatsz bőven! Például azt is, hogyan lehet a teljes kiszolgáltatottságból felállni, egy tönkrement életet újraépíteni, elgyászolni az elgyászolhatatlant, elengedni életed legfontosabb szereplőjét, vagy megtanulni újra bízni a romokon. Persze azt sem tudtam megállni, hogy a történetek közben ne írjak párkapcsolati problémákról és megoldásokról. Ne írjak arról, hogyan tudsz változtatni az életeden, ha nem vagy vele megelégedve. Nem tudtam kibújni a bőrömből. Tudjuk: a regényírók fantáziája végtelen, de a legnagyobb mesemondó mégis csak az élet. Biztosan nem olvastál még ezeknél csavarosabb, izgalmasabb, megrázóbb kitalált történeteket! Talán, mert ezeket tényleg az élet írta. Én csak papírra vetettem.” Szeretettel, Kata

pdf 1mb

Code:




Linkeket csak regisztrált tagok láthatják!  Bejelentkezés :::  Regisztráció




 

Kedvezményes Data.hu prémium előfizetés itt! Tölts villámgyorsan, korlátok nélkül!