LV
0
 

counter4

Power User
Utoljára online
2009.01.12.
26
0
1
erre:
cats_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


jobb felső sarok: fizetős kódok
vagy
Letöltéseknél az E-books alatti menüpontnál "Premium"
 

casuel

Vendég
Sziasztok!

A linkeket kötelező code tagek közé rakni. --- ez mit jelent???
 

LV
0
 

Strato

Member
Utoljára online
2010.08.01.
7
0
1
Sziasztok!
Gyors kérdés: van arra beállí­tási lehetőség, hogy fordí­tott időrendben jelení­tse meg a fórum a hozzászólásokat (a legújabb legyen legfelül)?
 

LV
1
 

Orpheus

Admin
Tag
Utoljára online
2007.04.02.
1,317
216
63
Díjak
2
47
hhw.hu
(casuel @ 2010-07-19 08:38) "index.php?act=findpost&pid=102006"]<{POST_SNAPBACK}>​
A tartalom megtekintéséhez szükséges: Bejelentkezés vagy Regisztráció to view quote content!

Ez azt jelenti, hogy ha közzé szeretnél rakni egy linket, akkor a következő formába kell beszúrni:

[ code ] ide jön a link [/ code] - ezt a szerkesztőlécben található
rte-code-button.png
gomb megnyomásával gyorsabban megteheted!
 

LV
1
 

Orpheus

Admin
Tag
Utoljára online
2007.04.02.
1,317
216
63
Díjak
2
47
hhw.hu
(Strato @ 2010-08-01 14:17) "index.php?act=findpost&pid=105110"]<{POST_SNAPBACK}>​
A tartalom megtekintéséhez szükséges: Bejelentkezés vagy Regisztráció to view quote content!

Természetesen lehet, ha megnyitsz egy nagy témát, pl filmek, akkor a lista legalján van a rendezés legördülő menü, ahol be tudod állí­tani a következő listázási paramétereket!
 

R.J??Â?nos

Vendég
Sziasztok
Még csak pár napja regisztráltam mert mindenhol kerestem egy számomra nagyon kedves filmet a mi kis angyalkánkat de csak itt volt meg. Le is szedtem de nem tudom kicsomagolni mert valami jelszót kér kaphatnák ehhez jelszó akár e-mail-be is jó a cí­mem raczkovijanos@citromail.hu
Segitségeteket előre is köszönöm na és a filmet is mert már nagyon régóta keresem:)
 

LV
0
 

djdance4

Member
Utoljára online
2010.04.04.
18
0
1
30
Szia


A Jelszó:gaboca61

Ott volt a letöltés alatt! :)

Üdv:Djdance4
 

LV
0
 

Strato

Member
Utoljára online
2010.08.01.
7
0
1
(Orpheus @ 2010-08-01 23:15) "index.php?act=findpost&pid=105314"]<{POST_SNAPBACK}>​
A tartalom megtekintéséhez szükséges: Bejelentkezés vagy Regisztráció to view quote content!
Kösz a választ, de azt hiszem, nem voltam elég alapos a kérdéssel. Én a téma nézetre (showtopic) értettem a kérdést. Tehát amit keresek az az, hogy például ezt a témát tudom-e fordí­tott időrendben nézni, azaz úgy, hogy a most í­rt hozzászólásom legyen alapból legfelül, és lefelé legyenek az egyre korábbi hozzászólások. í­í‚gy kevesebbet kell kattintani, ha egy témából csak az utolsó pár hozzászólás érdekel, mivel nem kell a téma megnyitása után még ellpozni a végére.
A http://forum.rpg.hu/ hasonló motort használ, és ott a jobb fent található "Beállí­tások" legördülő menüben a "Megjelení­tési módok" részben van lehetőség fordí­tott időrend beállí­tására. Itt ezt nem találom, ezért gondoltam, megkérdezem, hogy máshol elérhető-e ez a funkció.
 

Fibbrizo

Vendég
Hogyan lehet feltölteni filmet vagy képet mert akkor raknék párat ha szabad
 

krisztina94

Vendég
Hello!
Valószí­nű,hogy csupán én vagyok ügyefogyott, de miután egyesí­tem a split részeket(.001,.002,stb.), egy bizonyos .hu_spyke fájlt kapok, amit egyetlen lejátszó sem hajlandó lejátszani... (pl. (név.hu_spyke)
Mit kezdhetek ezzel, mivel játszhatom le?
köszönöm a segí­tséget!
 

LV
1
 

Orpheus

Admin
Tag
Utoljára online
2007.04.02.
1,317
216
63
Díjak
2
47
hhw.hu
Hello!

A fájlokat még ki kell csomagolni pl Total Commanderrel!

Itt van egy leí­rás hozzá: https://hhw.hu/index.php?showtopic=51635
 

valaki05

Vendég
hali valak tudna segí­teni beí­rok egy film cí­met a keresésbe és kií­rja hogy 4nél több karaktert kell keresni meg h pl olyan szavakat használtam h pl img hzs stb... mitől van
 

LV
0
 

huszi11b

Power User
Utoljára online
2010.07.17.
58
2
6
Hát... ez egyszerű. A kereső sem tökéletes. Semmisem az. Ezért kell minimum 4 karakter ahoz hogy keresen valamit. Példáúl ha a képek között keresel olyat hogy: Ford Mustang
Akkor nem elég ha annyit í­rsz be hogy For vagy Fo hanem minimum négy karakter. Tehát Ford vagy í­rd ki teljesen hogy Ford Mustang. ^_^

Az hogy img meg pl arra nincs értelme keresni.



Remélem segí­tettem. Valamit. :blush2:
 

Guest

Vendég
Sziasztok,

égen-földön kerestem a beállí­tások között, de nem találom,
hogy hol tudom magamat törölni a fórumról.
Súgóban sem találtam erről infót.

Köszönettel,
DarkLight
 

LV
0
 

college2

New member
Utoljára online
2010.01.20.
1
0
1
Én azt nem találom hol vannak a nekem í­rt levelek.
 

LV
1
 

Biggie

Moderátor
Utoljára online
2006.01.31.
951
56
48
Díjak
1
49
hhwforum.hu
Jobbra fönn a sarkon, 1 üzenet vagy 0 üzenet stb. ennyi.

Ha professional blue skint használod akkor fönn középen.
 

LV
0
 

Altair

Power User
Utoljára online
2009.01.12.
42
0
6
Üdv mindenkinek!

A feltöltést szeretném értelmezni, mert a tutorial nem egyértelmű számomra, ha valaki könnyen érthetően leí­rná, hogyan is linkeljek, azt megköszönném, mert eddig nem sikerült.

Köszi
 

LV
0
 

Altair

Power User
Utoljára online
2009.01.12.
42
0
6
Lehet, hogy ezért nem láttam még a feltöltésemet:

új téma nyitás csak moderátori jóváhagyás után jelenik meg!

hmm....
 

vajasdeszka2222

Vendég
Üdv.
Nem tudom a "vajasdeszka" accal sem témát megnézni, sem í­rni, sem semmit, belépni viszont az oldalra igen. Orpheus-nak akartam levelet í­rni ezügyben, de azt sem tudtam.
Azt az üzenetet kapom, hogy tiltva vagyok örökre.
újraregisztráltam, de nem vagyok szí­vesen látott akkor tudomásul veszem.
Bocs, hogy ide í­rok, nem tudom hova lehetne ezügyben.
 

LV
1
 

Biggie

Moderátor
Utoljára online
2006.01.31.
951
56
48
Díjak
1
49
hhwforum.hu
Aki nem tud irni pm-t menjen a beállitásokba, be kell állitani a privi fogadást ill.küldést.
 

LV
0
 

XtroXXXdevil

New member
Utoljára online
2011.01.22.
2
0
1
Üdv.
Hol lehet jelszóemlékeztetőt kérni? Vesszek meg ha látom.
Ez már a harmadik accom, az első az nem enged be, a másodiknak meg elfelejtettem a jelszavát. Csudajó.
Köszönöm a választ előre is.
 

LV
0
 

levendula

New member
Utoljára online
2011.01.12.
2
0
1
Hello!

Helssharéval van vmi trükk?
Free-ben nem akar linket adni...:-/
 

LV
1
 

Biggie

Moderátor
Utoljára online
2006.01.31.
951
56
48
Díjak
1
49
hhwforum.hu
Érvénytelen becenevet vagy jelszót adtál meg. Használd a 'Vissza' gombot és add meg a helyes adatokat. Ne felejtsd hogy a jelszó kis és nagybetű érzékeny. Abban az esetben ha elfelejtetted a jelszavadat, kattints ide!

Nyomd meg a belépés gombot, akkor ezt adja be.
És kérheted a jelszót.
Ujra irom jelszó kérésnél 2 emil érkezik, meg várni a másodikat, mert egyébként kitiltást ir.
Ha megjött a második, akkor lehet a jelszót változtatni.
 

LV
0
 

foxlala

New member
Utoljára online
2010.08.28.
2
0
1
54
Sziasztok!

Biztos velem van a gond, de segí­tség kéne!
Amikor belépek, az értesí­téseknél van 2 privát üzenet. Viszont ha rákattintok, akkor üres könyvtárba jutok. Üzenet sehol. Valamit be kell állí­tani, hogy lássam az üzeneteket?

Köszi
 

Kedvezményes Data.hu prémium előfizetés itt! Tölts villámgyorsan, korlátok nélkül!