LV
1
 

Orpheus

Admin
Tag
Utoljára online
Fórumlista megtekintése
2007.04.02.
1,317
215
63
Díjak
2
47
hhw.hu
törölve! xxx
 

LV
0
 

kiscipo00

VIP
Utoljára online
2006.09.03.
482
0
16
37
www.kiscipodesign.atw.hu
Halihó. Tud valaki segí­teni abban, hogy a *.eye fájlt (elvileg videó) mivel tom megnézni vagy convertálni vagy valami. Program linkje is jöhet. THX
 

LV
1
 

Orpheus

Admin
Tag
Utoljára online
Fórumlista megtekintése
2007.04.02.
1,317
215
63
Díjak
2
47
hhw.hu
(kiscipo00 @ 2007.06.28. 20:31)
Code:




Linkeket csak regisztrált tagok láthatják!  Bejelentkezés :::  Regisztráció




A tartalom megtekintéséhez szükséges: Bejelentkezés vagy Regisztráció to view quote content!


Nézz körül itt:
Code:




Linkeket csak regisztrált tagok láthatják!  Bejelentkezés :::  Regisztráció




 

Guest

Vendég
A gépem bibie most vettem újat fel tettem a drivereket mindent codekat és nem játsza le a filmet-videokat és a hangfalból se jön ki hang..
 

LV
1
 

Orpheus

Admin
Tag
Utoljára online
Fórumlista megtekintése
2007.04.02.
1,317
215
63
Díjak
2
47
hhw.hu
törölve! xxx
 

Guest

Vendég
Köszi van everestem a hang probléma megoldva mostmár el inditom a filmet csak kép nincs

Video kártyám : ATI Radeon 9200 (Aztán nem csufolni)
 

LV
0
 

kiscipo00

VIP
Utoljára online
2006.09.03.
482
0
16
37
www.kiscipodesign.atw.hu
Kodekek jók? Javaslom próbáld ki az Mplayer nev? progit. Kis progi. nicns grafikus kezel?felülete, de minden szart lejáccik kodek nélkül. Annyi, hogy kiraksz egy parancsikont az asztalra és a filmet egérrel beleh?zod. Billenty?kombinációk és funkció billenty?k le vannak í­rva a helpjébe vagy az nfo.ba vagy a readme be. Nem tom, hogy melyik van Ha ezzel se megy akkor nem tom mi lehet a gond. (amúgy nekem meg 9250 es kártyám van )

Itt a progi:

Code:




Linkeket csak regisztrált tagok láthatják!  Bejelentkezés :::  Regisztráció




 

LV
0
 

aranyos

Power User
Utoljára online
2006.03.19.
83
0
6
40
Hello!
Van egy kérdésem. Mi okozza azt, hogy az ember beteszi a CD-t a meghajtóba és a gép fogja magát és újra indul? Virus? Elromlott meghajtó? ... Ha valaki tudja a választ, azt megkérem, hogy ossza meg velem is. El?re is köszönöm.
 

LV
1
 

Orpheus

Admin
Tag
Utoljára online
Fórumlista megtekintése
2007.04.02.
1,317
215
63
Díjak
2
47
hhw.hu
Szerintem a tápod már nem bí­rja a plusz feszültséget kiadni és az alaplap újraindí­tja magát.
Ugyaní­gy jártam, aztán rájöttem hogy elöregedett a tápegység, kicseréltem és m?ködik rendesen.
Persze nem biztos hogy ez a baj, de szerintem nem elhanyagolható megoldás.
 

Guest

Vendég
Lehet de a régebbi tápok ienek a 2002-2003-masok egy jó tápot ami még a villám csapástól is meg védi a géped 9-10.000Ft ha a táp a baj
 

LV
0
 

/George/

VIP
Utoljára online
2006.08.21.
244
0
16
32
Lehet, hogy gyerekes, de hogy lehet fix IP cí­met megváltoztatni?
 

LV
1
 

Orpheus

Admin
Tag
Utoljára online
Fórumlista megtekintése
2007.04.02.
1,317
215
63
Díjak
2
47
hhw.hu
Fix IP cí­met nem tudsz változtatni, hiszen amikor csatlakozol, csak egy bizonyos IP-n teheted meg, illetve egyet kapsz állandóan. Max annyit tehetsz, hogy valamilyen anonym IP-s oldalról böngészel, gondolom a letöltések miatt kell.
 

LV
0
 

/George/

VIP
Utoljára online
2006.08.21.
244
0
16
32
Jaja letöltés miatt! Az anonymusos meg naon lassú, sokszor be se hozza az oldalakat! Rapidos progikat is használtam csak egy id? után a rapidos accok lejártak Szal most nem tudom hogy kcselezni! Majd még próbálgatok vmit, hiszen ha a szolgáltatótól kérnék új ip akkor kb. minden 10 percbe meg kéne tennem!
 

Guest

Vendég
Milyen gépet vegyek sztetek, van rá 230-am!!!!
Lécci kivi vok a véleményekre!
 

Guest

Vendég
hali, egy olyan karaoke progira lenne szükségem vagy valami olyan megoldásra, hogy amit éneklek az szóljon a számí­tógép hangfalában, ne csak a zene, erre tud valaki valami megoldást?

vagy hogyan tudnáma zt megvalósí­tani hogy a mikrofon is ki legyen hangositva a számí­tógépen, tehát hogy szóljon a hangfalban az ének is ne csak a zene, ebben tud valaki segí­teni??
el?re is köszönöm
 

LV
1
 

Orpheus

Admin
Tag
Utoljára online
Fórumlista megtekintése
2007.04.02.
1,317
215
63
Díjak
2
47
hhw.hu
Szerintem ezt minden hangkártya lekezeli, csak be kell kapcsolni a windows-ban.
 

Guest

Vendég
már próbálgattam mindenhogyan, de sehogy nem akar jó lenni, csak felvenni tudok és azt visszajátszani :sad:

alaplapi hangkártyám van realtek
 

LV
1
 

Orpheus

Admin
Tag
Utoljára online
Fórumlista megtekintése
2007.04.02.
1,317
215
63
Díjak
2
47
hhw.hu
Szerintem hangkártya probléma, más nem lehet, továbbdobom a kérdést!
 

Kedvezményes Data.hu prémium előfizetés itt! Tölts villámgyorsan, korlátok nélkül!